Skocz do zawartości

Kanały TnK - zmiany, propozycje, sugestie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polsat i jeszcze kilka ciekawych pozycji, oferta jest słaba, nie doładowuje jedynie korzystam z bezpłatnych kanałów. Ale jak mają dodać kanał Polsat jak nie dogadali się z Zarządem Polsatu. Poza tym w CP są kanał ITI więc powinna nastąpić wymiana my wam dajemy kanały TVN a wy nam Polsatowskie proste......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaka to alternatywa, sprzęt drogi, kanały sd w cenie 19.9/mies. chyba że się mylę. W tnk sd opłacając za dwa lata mas mies. po 10 zł, tak wiem nie ma kilku kanałów(5), ale i tak uważam że warto i wielu tak samo uważa, jeszcez jakby ten polsat był i disc. historia. TNK hd- chyba ze brak w domu innej platformy.

U mnie tnk sd jest jako druga do drugiego pokoju więc więcej nie potrzebowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś nie pasuje to niech bierze umowe z polsatem na 29miesięcy i wtedy zobaczy co daje za 10zł Cyfrowy Polsat - moja ulubiona platforma!.

 

Ja dalej zamierzam doładowywac bo to jest oferta idealna dla mnie zdecydowana większośc kanałów to kanały które oglądam może poza KINO POLSKA jeśli bym chciał jakies dodatkowe kanały to tylko sportoowe nie jakies tvp seriale które nic dla mnie nie oferują jak sie komus nie podoba oferta to nie musi płacic i po kłopocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

tylko się przelatuje po kanałach i nic sensownego nie ma

 

skoro nic sensownego nie ma, to po co to było kupować ?

 

 

Kupiłem TNK z tego powodu, że jestem uczniem i nie mam stałych zarobków i nie zawsze bym miał co miesiąc kilkadziesiąt złotych na głupią telewizję, którą oglądam nie często, głównie kanały typu Discovery. Na razie zamierzam korzystać z tych 4 darmowych kanałów, bo nie ma sensu ładować, zwłaszcza teraz kiedy zmienili zasady i żeby wychodziło nie tak drogo to trzeba zapłacić za pół roku. Na razie oglądam te kanały z racji tego, że na starterze mam jeszcze jakieś 2 miesiące ważne. Jakby było BBC Knowledge to bez wahania wykupuje nawet na te pół roku. Bo to co teraz mają, czyli w zasadzie 2 kanały które mnie interesują (TVN Turbo i Discovery) nie są warte 16-20zł na miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kupiłem TNK z tego powodu, że jestem uczniem i nie mam stałych zarobków i nie zawsze bym miał co miesiąc kilkadziesiąt złotych na głupią telewizję, którą oglądam nie często, głównie kanały typu Discovery. Na razie zamierzam korzystać z tych 4 darmowych kanałów, bo nie ma sensu ładować, zwłaszcza teraz kiedy zmienili zasady i żeby wychodziło nie tak drogo to trzeba zapłacić za pół roku. Na razie oglądam te kanały z racji tego, że na starterze mam jeszcze jakieś 2 miesiące ważne. Jakby było BBC Knowledge to bez wahania wykupuje nawet na te pół roku. Bo to co teraz mają, czyli w zasadzie 2 kanały które mnie interesują (TVN Turbo i Discovery) nie są warte 16-20zł na miesiąc.

 

 

 

Pytam jeśli ci oferta nie pasuje to po co kupujesz TNK SD nie rozumie tego zupełnie.

 

Gdyby były kanały typu BBC Knowledge czy inne tego typu(ja bym chciał canal+sport) to wszyscy by kupowali tnk a nie pakowali w n czy CP.

 

I w dodatku dobrze by było aby za 10zł było z 30kanałów w tym kilka hd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kupiłem TNK z tego powodu, że jestem uczniem i nie mam stałych zarobków i nie zawsze bym miał co miesiąc kilkadziesiąt złotych na głupią telewizję, którą oglądam nie często, głównie kanały typu Discovery. Na razie zamierzam korzystać z tych 4 darmowych kanałów, bo nie ma sensu ładować, zwłaszcza teraz kiedy zmienili zasady i żeby wychodziło nie tak drogo to trzeba zapłacić za pół roku. Na razie oglądam te kanały z racji tego, że na starterze mam jeszcze jakieś 2 miesiące ważne. Jakby było BBC Knowledge to bez wahania wykupuje nawet na te pół roku. Bo to co teraz mają, czyli w zasadzie 2 kanały które mnie interesują (TVN Turbo i Discovery) nie są warte 16-20zł na miesiąc.

 

 

 

Pytam jeśli ci oferta nie pasuje to po co kupujesz TNK SD nie rozumie tego zupełnie.

 

Gdyby były kanały typu BBC Knowledge czy inne tego typu(ja bym chciał canal+sport) to wszyscy by kupowali tnk a nie pakowali w n czy CP.

 

I w dodatku dobrze by było aby za 10zł było z 30kanałów w tym kilka hd.

 

Być może mało precyzyjnie się wyraziłem. Zależało mi głównie na darmowych kanałach, bo nie potrzebuje więcej. I jeszcze raz powtórzę, że gdyby były ciekawe programy to może bym i ładował, ale aktualnie to podziękuję, zadowolę się czterema kanałami za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie sobie gdybanie :) Ale rzeczywiscie TNK SD jest dla ludzi czesto starszych, mniej zamoznych. Dlatego kazdy kanal dodatkowy bylby plusem :) Tymbardziej ze ceny poszly do gory i rzadko kto doladuje na 2 lata ciagiem :) Takze na pewno POLSAT POLSAT2 POLSAT NEWS no i moze jakis filmowy np. COMEDY CENTRAL albo TCM :) Nawet kosztem dodatkowego, pobocznego przelewu na konto :) Ja bym sie zdecydowal np. przelac np. 10pln/miesiac wiecej za POLSAT POLSAT NEWS AXN i jakis kanal filmowy :) Taka opcja drugiego doladowania PREMIUM dla TNK SD :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takze na pewno POLSAT POLSAT2 POLSAT NEWS no i moze jakis filmowy np. COMEDY CENTRAL albo TCM :) Nawet kosztem dodatkowego, pobocznego przelewu na konto :) Ja bym sie zdecydowal np. przelac np. 10pln/miesiac wiecej za POLSAT POLSAT NEWS AXN i jakis kanal filmowy :) Taka opcja drugiego doladowania PREMIUM dla TNK SD :P

A ja bym się nie zdecydował 10 zł drożej, bo za 10 zł drożej jest TNK HD, fakt bez Polsatów (narazie). Ja płacę za 2 lata z góry. Poprzednio jak było można zapłaciłem za rok z góry, tak by to było 2 razy drożej- to już bez sensu :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...