Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

A to nie jest tak, że rekompensatę mogą otrzymać tylko Ci, którym odrzucono reklamację?


Mam jakiś problem z internetem - prędkość download poniżej 1 Mbps, upload działa normalnie. Sytuacja identyczna na wszystkich urządzeniach. Ktoś ma podobnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was korzysta w Multimedia z usługi telefonii komórkowej ? Pojawiła się nowa promocja. Więcej informacji na ich stronie internetowej.    Z fakturą papierową 4 zł drożej. Co myślicie o tej promocji ? Opłaca się to brać

 Ja płacę 1 zł za kartę sim od MM oczywiście do abonamentu. Rozmowy, smsy no limit, 2 GB internet. Chodzi po Plus GSM więc zasięg super.. Opłaca się jak najbardziej z tego co widzę np. 5 GB za 15 zł. Poza dziećmi i młodzieżą co gra w gry to chyba nikt nie wykorzysta bo wszędzie wifi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jakim czasie na Ebok pojawiła się wam informacja o przedłużeniu umowy ? Minęło już z 2 tygodnie a ja mam tylko info o zamówieniu Multiscreen a reszta rzeczy jeszcze ze stara datą. Dzwoniłem też na infolinie w sprawie zepsutego modemu i gościu mi przy okazji powiedział, że się promocja mi kończy. Niby twierdzi, że jak mam papier z przedłużeniem to mam się nie martwić, ale znając MM to w maju będą jaja się działy. ;)

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jakim czasie na Ebok pojawiła się wam informacja o przedłużeniu umowy ? Minęło już z 2 tygodnie a ja mam tylko info o zamówieniu Multiscreen a reszta rzeczy jeszcze ze stara datą. Dzwoniłem też na infolinie w sprawie zepsutego modemu i gościu mi przy okazji powiedział, że się promocja mi kończy. Niby twierdzi, że jak mam papier z przedłużeniem to mam się nie martwić, ale znając MM to w maju będą jaja się działy. ;)

 

 

U mnie nowe warunki umowy w EBOK pojawiły się po około 10 dniach. Nową umowę zawarłem pod koniec lutego a trzeciego marca miałem już wystawioną nową fakturę, zgodnie z nowymi warunkami.

Edytowane przez marciniozo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruby news. Nie wiem co tam się stało po stronie kupującego:

 

Urszula Zielińska
‏@u_zielinska
 
Bum! @libertyglobal nie chce już kupować @multimedia_pl
 
 
Tyle wydanej kasy pójdzie w piach. Z jednej strony MM zostanie skansenem bez dużych środków na inwestycje a z drugiej strony cieszy mnie, że jeszcze przez jakiś czas będzie więcej graczy i przez to lepsza konkurencja :)

I jeszcze:

 

DY-azQPX0AAPP3d.jpg

 

https://twitter.com/pbzatonski/status/977169859246256128

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem? Czym MM wyróżnia się na tle konkurencji? Sprzedali już gaz, prąd itp. bo to były warunki przejęcia.

Nie wiem skąd oni wezmą kasę na działalność (inwestycje) w najbliższych latach. Ostatnio ogólnokrajowa kablówka bez łączy 500 itp. to obecnie może i czysty marketing ale za rok, dwa takie łącza to będzie standard. Chyba, że jest inny kupujący ale nie wiem czy ktoś będzie chętny po tym co przeszło przez ostatnie 1,5 roku Liberty. Chyba, że jakiś fundusz, wtedy nie ma koncentracji itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiedzą tylko właściciele. Chcieli sprzedać ale urząd postawił twarde warunki. Do tego w międzyczasie CP przejął Netię, która była potencjalnym chętnych na nakładkową sieć, którą trzeba było sprzedać przed przejęciem.

Bez kasy i inwestycji nie ma tego biznesu. Ja mam umowę na 2 lata na moim zdaniem baaaaardzo fajnych warunkach. Spokojnie będę się temu przyglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...