Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć pewną kwestię. Podpisałem ostatnio umowę na TV, pakiet Start + Full Sport + Eleven. Niestety Sportklub i Polsat Sport News są w wyższym pakiecie, niż Start i nie zaliczają się do pakietu Sport to na TV ich nie mam. Wczoraj zalogowałem się do MM Go, chciałem sprawdzić, jak to działa. Ku mojemu zdziwieniu Sportklub i Polsat Sport News HD działają mi. Czemu, skoro nie mam ich w pakiecie TV? Mogę je odbierać na legalu przez MM Go?

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shidishi16
Mylisz się. SportKlub jest częścią pakietu Sport Champions HD (podobnie jak jeszcze FightKlub HD). Więc, powinieneś mieć na TV. Natomiast dostęp do Polsat Sport News, to zapewne jakiś błąd. Zapewne pozostałość po zamieszaniu z rebrandingiem dotychczasowego zasięgu w Super Polsat. Multimedia GO jest tak naprawdę jeszcze w fazie testowej, więc mają czas poprawić, do czasu gdy będzie płatny.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu nawiązujący do innego, usuniętego już postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym również dostałem potwierdzenie na czacie, że w Suwałkach na przełomie marca i kwietnia ma nastąpić redukcja TV analogowej i również Pani napisała, że to jest termin dla całej Polski. :) Oby to była prawda. :)

Konsultant może powiedzieć wszystko co mu się żywnie podoba. Podobnie jak adwokat w sądzie. Z plecenia głupot i tak nikt nie będzie rozliczany.

Jeśli Multimedia ma zrobić coś naprawdę "na przełomie marca i kwietnia" (za niecałe półtora miesiąca) , to powinni wystosować do abonentów oficjalny komunikat.

Edytowane przez Kleofas11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi być jakieś zamieszanie, bo ja jako abonent superboxa odbieram TVP Sport HD (SD również) od 1 lutego do dziś. A podobno wersję SD włączyli dla tych z niższym pakietem.   I taką wersję odbierałem. Teraz mam obie. Po co ?      :-|

Ja również mam superboxa i odbieram TVP Sport HD. Być może TVP Sport SD przenieśli także do niższych pakietów a w superboxie zostawili w HD. Ale o tym musieliby się wypowiedzieć użytkownicy niższych pakietów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło, że prezes powtórzył coś, co kiedyś tu pisałem. I, o co niektórzy się ze mną spierali. A mianowicie, że Multimedia bardziej koncentruje się na mniejszych miastach. Więc oferta różni się, i nie jest za bardzo konkurencją dla UPC.

 

Nie skończy się tylko na Multimedii. W odpowiednio sprzyjających warunkach, przejmą też Ineę, czy Vectrę. Nie mówiąc o mniejszych - jest duże pole do popisu. Ostatnie zdanie z wywiadu, zabrzmiało złowrogo dla tych, którzy lubią mieć dużo i tanio. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szef UPC powie wszystko w sposób, korzystny dla tej sieci w kontekście przejęcia MM. Powie, że zakup MM nie zaburzy konkurencji itp. Powie, że UPC ma tylko 20% gospodarstw domowych itp. ale nie wspomni, że te 20% to w skali całego kraju. A liczby bezwzględne powiedzą, że w dużych aglomeracjach ich udział jest już nie 20% ale pewnie z 60-70%.

Patrzyłbym na to przez palce. On ma nie być obiektywny, on ma konkretne zadania do wykonania. UOKiK na szczęście też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro znajomi dostali w UPC select za 30 zł/m-c w umowie na 24 miesiące a inni 50zł/m-c za max bez premium no to się chyba da przeżyć.

Dla nowych jest też promocja max+internet (chyba 250 ) za 69zł/m-c w umowie na 24 miechy.

UPC ma tę zaletę że wszystkie nowości wchodzą (prawie) natychmiast. I ma jednorodną strukturę , przez co nie ma klientów "lepszych" i "gorszych".

Jak dla mnie in+.    Kanały premium są jednak droższe niż w Multimedii,niestety.   :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...