Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

w MM aktualnie mam Internet 60mbits za 59 zł + telefon stacjonarny (najtańszy pakiet za 19 zł).

Niedługo kończy mi się umowa na Internet, na jakie oferty mogę liczyć po wypowiedzeniu poza tymi ze strony :)? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Edytowane przez gurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z końcem roku kończy mi się umowa na internet w Multimedii.

Aktualnie mam internet 60mbit + mobilny z pakietem 4GB - płacę za całość 49,99 zł miesięcznie.

 

Czy może mi ktoś napisać co mogę wynegocjować? W opcjach przed złożeniem wypowiedzenia, i po złożeniu?

 

W sumie wystarczy mi, że zachowam te usługi które teraz mam, nic więcej mi raczej nie jest potrzebne.

 

 

Tak sobie teraz zobaczyłem, że na www (dla nowych klientów) przy umowie na 24m jest 49 zł miesięcznie za 60mbit, ale pierwsze 4 miesiące są gratis oraz dodatkowo jest rabat 4 zł za fakturę na maila.

Jak by nie patrzeć wychodzi ok 36 zł miesięcznie - jak myślicie, da się taką ofertę uzyskać przy przedłużaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało mi się namierzyć problem, jest nim gniazdo RTV w pokoju (mieszkanie wynajmowane gniazdo z wyjściami R, TV, Data). Podejrzewam albo zbyt duże tłumienie albo zakłócenia. Gdy modem podłącze bezpośrednio w skrzynce rozdzielczej przy drzwiach jest wszystko ok.

Co ciekawe znaleziony w mieszkaniu rozdzielacz po UPC takiego mniej więcej wyglądu: http://obrazki.elektroda.pl/9162204400_1320598960.jpg pomaga mimo że modem pokazuje niższe wartości "Power Level".

Trochę to wszystko zakręcone.

 

w tej chwili, wartości są takie (podłączony rozdzielacz UPC i do gniazda RTV w drugim pokoju):

 

  Power Level: Signal to Noise Ratio: Channel 1: -11.1 dBmV 36.8 dB Channel 2: -8.2 dBmV 38.8 dB Channel 3: -8.9 dBmV 37.9 dB Channel 4: -9.9 dBmV 36.9 dB Channel 5: -10.2 dBmV 36.5 dB Channel 6: -10.1 dBmV 36.6 dB Channel 7: -10.0 dBmV 36.8 dB Channel 8: 0.0 dBmV 0.0 dB

i jest ok (60Mb/s), przy podłączeniu w drugim pokoju (podobne wartości), prędkość max 5Mb/s.

Modem podłączony z pominięciem gniazda RTV, wartości dBmV ok +3-5 dBmV

Coś masz raczej nie tak bo modem nie pracuje na 8 kanałach - na Channel 8 nie masz sygnału wg powyższych parametrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafmik

Podstawa to wypowiedzenie, po jego złożeniu i zarejestrowaniu możesz negocjować.

 

A to na pewno.

Jutro zadzwonię najpierw, podpytam co dadzą. Zadzwonię tez do Orange (od kilku miesięcy mają w moim bloku światłowód).

I jak co to oczywiście wyślę pocztą wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy oczekiwali, że po wycofaniu przez CP z oferty  swoich kanałów w wersji SD, pojawią się teraz  w MMP w  wersji HD. Otóż, jak się okazuje, kanały SD od CP wcale nie znikły z satelity. Są dostępne np. za pośrednictwem platformy Orange. Tak więc nie trzeba światłowiodów, wystarczy stary odbiornik SD. :)

Edytowane przez tomekjot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż, jak się okazuje, kanały SD od CP wcale nie znikły z satelity. Są dostępne np. za pośrednictwem platformy Orange.

A skąd te informacje? Orange przecież korzysta z transponderów nc+ i CP (a tam duble SD zostały usunięte). Chyba, że chodzi o IPTV, ale do tej oferty Orange może przecież pobierać sygnał SD za pomocą światła.

Gdyby duble SD nie znikły z satelity, to UPC nie przerabiałaby kanałów HD do SD we własnym zakresie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest? Ja tam nie widzę żadnej informacji, że kontynuowana jest transmisja drogą sat kanałów: Polsat 2, Polsat News, Polsat Play i Polsat Cafe w wersji SD. Ktoś po prostu omyłkowo nie dopisał "HD" przy kanałach Polsat Play i Polsat Cafe i tyle.

Nic dziwnego w tym, że na liście Orange są duble SD kanałów TVN-u, skoro nadawca nadal je nadaje i z tego co wcześniej było podawane na SatKurierze nie planuje ich wyłączać nawet po przełączeniu transponderów do DVB-S2/MPEG-4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z maila: "Rezygnację należy złożyć w formie pisemnego oświadczenia z własnoręcznym podpisem abonenta w Lokalnym Biurze Obsługi Klienta. Obowiązuje data wpływu rezygnacji do biura. Istnieje również możliwość przesłania danego pisma listem poleconym na adres Lokalnego Biura Obsługi Klienta"

Czyli co wysłana, do Gdyni  rezygnacja listem zwykłym, jest nieskuteczna?

Nie wierzę w rezygnację złożoną w BOK., ostatnim razem gościu trzymał ją w szufladzie. Potwierdzoną musiałem zeskanować i wysłać mailem do DUK.

Edytowane przez tomekjot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten sposób MM robi ze swoich klientów ..... , ponieważ teraz klient zobaczy znaczek HD na ekranie i będzie myślał że ma HD a w rzeczywistości jest to kanał w jakości SD przerobiony przez MM. To ostatnio robi się bardzo popularne no i małym nakładem sił, i brakiem kosztów z tym związanych. Już wiadomo że MM do przejęcia nie zrobi nic poza podmianą kanałów SD na HD, tzn. podmianą znaczków, bo jakości na obecnej infrastrukturze nie zmienią. Taki mały prezent od MM dla niewiedzących.


@zerojedynkaX:

Niestety, w "najnowocześniejszym" technicznie zakątku MMP bez znaczka HD. :/

Poczekaj chwilkę MM jeszcze nie zdążyła dojechać na południe aby zmienić znaczki. To jednak drugi koniec Polski :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od kilku lat wysyłam wypowiedzenie umowy listem poleconym do Gdyni i za każdym razem jest szybki odzew z DUK. Przy okazji - ile kosztuje w promocji pakiet Cinemax i pakiet HD? Cena promocyjna ale oficjalna, bez negocjacji?

 

Cennikowo 20 zł za Cinemax i 19 zł za HD. W promocji odpowiedni 9 zł i 9.99 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

w MM aktualnie mam Internet 60mbits za 59 zł + telefon stacjonarny (najtańszy pakiet za 19 zł).

Niedługo kończy mi się umowa na Internet, na jakie oferty mogę liczyć po wypowiedzeniu poza tymi ze strony :)? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Miałem podobną ofertę tylko telefon był za 15 zł. ( 120 - min. ) Kończyła mi się umowa na telefon i chciałem rozwiązać umowę na telefon, złożyłem wypowiedzenie ( o internecie nic nie pisałem ) i za 3 dni telefon z DUK . Pani zaproponowała telefon za 5 zł. miesięcznie i zmieniła mi prędkość internetu z 60 do 120 oraz wymianę rutera na ruter z wifi ( Arris TG2492S ) za całość płacę 49 zł 99 gr. Umowę podpisałem 8 pażdziernika. Czas umowy wynosi 12 miesięcy, na dłużej nie dało rady. Przed podpisaniem tej umowy płaciłem 74 zł.

Edytowane przez mirko1801
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...