Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, to prawda wchodzimy z pełną paczką kanałów w HD do sieci Multimedia.

Będą dostępne wszędzie tam, gdzie są scyfryzowane sieci DVB-C i wszędzie na dekoderach IPTV.

Prędzej czy później będą to wszystkie dekodery MMP :)

To prędzej czy później może być za parę lat, jak wam już umowa wygaśnie.

Przykład - Multimedia Polska wprowadziła w zeszłym roku Pulsy w HD w sierpniu w niektórych lokalizacjach, w większości do dnia dzisiejszego te kanały są tylko w SD :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to niezależne od Was i że cieszycie się z osiągniętego porozumienia. Jednak w pełni scyfryzowane sieci w Multimedia to nawet nie 5% zasięgu tego operatora. Więc dostęp do Waszych stacji będzie naprawdę u nielicznych. Dla przykładu największe miasta typu Gdynia, Warszawa, Łódź czy Wrocław póki co nie mają pełnej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic z tym nie możemy zrobić. Sprawa przebudowy sieci leży tylko i wyłącznie po stronie Operatora.

Cieszymy się niezmiernie z osiągnięcia porozumienia na wszystkie kanały z MMP.

No ale ta uciecha traci blask jak jesteście świadomi że będzie Was oglądać garstka widzów MM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Mixiorek:)

 

Nie wiem czy jest czego, zobaczymy ;) mi do szczęście nie brakuje dużo. Polsat News w HD i kilka innych. Nie będę żałował kanałów, których nawet nie ustawię na swojej liście kanałów. Ja raczej liczę na jakość a nie na ilość i 180, 200, 300 kanałów w DTV.

 

mixiorek, a ta informacja pochodzi z analogu czy z jakiegoś kanału cyfry?

 

Kanał promocyjny MM w analogu. Cud, że to zobaczyłem bo dopiero niedawno dostroiłem i wyszukałem analog... ;)

 

Nie. Komuś w ogóle włączyli cokolwiek od razu, po wyłączeniu analoga?

 

Kiedyś musi być ten pierwszy raz :)

 

Wygląda, że mityczna ósemka odchodzi w niepamięć. Teraz będziemy rozmawiać o parszywej dwunastce ;)

 

Też mi tym pachnie. Parszywa dwunastka dostępna na 2% sieci MM, omal nie pobili światłowodów od MM dostępnych na 0,0000002% sieci :mrgreen:

 

Fragment z artykułu. :)

 

Jeżeli UPC przejmie MM to jestem baaardzo ciekaw kto odkupi sieć tam gdzie się ona dubluje. Ja mam taki przypadek i moim zdaniem póki co może być to tylko Netia...

 

Biorąc pod uwage zacofanie infrastrukturalne Multimedii, to taniej UPC kłaść swoje kable od podstaw

 

Nie wszędzie, choć UPC z tego co wiem po przejęciu nowej sieci zawsze modernizuje ją do swoich standardów. Tyle, że chyba nigdy na naszym rynku nie było przejęcia tak dużej sieci, tak rozwarstwionej i tak rozstrzelonej geograficznie.

 

Tyle entuzjazmu przed potencjalnym przejęciem, a potem będą znowu same narzekania na monopolistę, który powstanie. Tanio na pewno nie będzie. ;)

 

Dokładnie, dla nowych +30-40% drożej. Dla stałych klientów tylko 20-30% :mrgreen:

 

Zachodzi proste pytanie: czy MM sprzeda się komukolwiek, czy może będzie się rozwijać dalej (jeśli tak to można nazwać), i doczekamy się ujednolicenia oferty?

 

Właściciele MM od kilku lat chcą sprzedać firmę. W inwestycje wkładane jest tyle by sieć nie padła :) i jak widać coś, gdzieś modernizują. Dużych inwestycji bym się nie spodziewał bo moim zdaniem właściciele chcą opchnąć a wtedy nie inwestuje się dużo.

To tak jak klasyczny Polak robi z autem. Szuka igiełki, zadbanej, regularnie serwisowanej po czym przez 5 lat nie serwisuje i jedzie do mechanika tylko jak mu samochód stanie :mrgreen: o regularnym doinwestowaniu auta nie ma co myśleć... ale on ma super auto, do którego leje tylko ropkę bo benzyna droga jak diabli!

 

Tak, to prawda wchodzimy z pełną paczką kanałów w HD do sieci Multimedia.

Będą dostępne wszędzie tam, gdzie są scyfryzowane sieci DVB-C i wszędzie na dekoderach IPTV.

Prędzej czy później będą to wszystkie dekodery MMP :)

Zapewne chodzi tu o sieci z dostępem do pełnej oferty cyfrowej np. Warszawa czy Tomaszów Maz., a po redukcji analogu pewnie cała Polska (to jedynie moje domysły).

 

Delikatnie informuję, że w aglomeracji warszawskiej sieć jest scyfryzowana a nie ma "mitycznej ósemki" a teraz zapewne "parszywej dwunastki"...

 

Wiem, że to niezależne od Was i że cieszycie się z osiągniętego porozumienia. Jednak w pełni scyfryzowane sieci w Multimedia to nawet nie 5% zasięgu tego operatora. Więc dostęp do Waszych stacji będzie naprawdę u nielicznych. Dla przykładu największe miasta typu Gdynia, Warszawa, Łódź czy Wrocław póki co nie mają pełnej oferty.

 

Otóż to. Jeżeli firma Winnicki liczyła, że dzięki wejściu do MM zyskała dostęp do niemal 827tys klientów to tak nie jest. Może i nawet jest to poniżej tych 5% z tej ilości... Nie wiem czy MM to jasno przedstawiła to w negocjacjach ale fakty są jakie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem, że np. w Suwałkach nie będzie nowych kanałów. Jest u mnie pełna oferta poza słynną ósemką HD, więc teraz jak słusznie ktoś napisał, będzie parszywa 12 ;)

 

Oto odpowiedź na e-maila:

Witam,

W odpowiedzi na wiadomość z dnia 23 maja 2016r. w załączniku przesyłam aktualną ofertę programowa.
Programy, które Pan wymienił na chwile obecną włączone będą w kilku miejscowościach, w tym niestety nie ma Suwałk.
Stopniowo staramy się je uruchomić w całej Polsce, jednak na chwilę obecną nie mam dokładnej informacji kiedy programy będą odkodowane u Pana w miejscowości.
Za wszelkie utrudnienia bardzo przepraszam.

 

Więc niestety nowości tylko dla jak na razie 5% miejscowości :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie MMP jest tylko taka informacja: Aktualny wykaz programów Telewizji Cyfrowej DTV dla miejscowości: Brzeziny, Dębno Lubuskie, Drezdenko, Dzierzgoń, Myślenice, Nowa Ruda, Nowy Dwór, Pasłęk, Poddębice, Przasnysz, Rabka, Sępólno Krajeńskie, Szubin, Wołów, Kartuzy, Łeba, Sierakowice, Czarna Woda, Skarszewy, Stalowa Wola, Rudnik nas Sanem, Nisko, Janów Lubelski, Sanok, Jasło, Bochnia jest dostępna pod numerem infolinii 345 345 345.

Kanały Paramount HD, Travel channel HD, TVN 24 HD, TVN 7 HD, TVN Fabuła HD, TVN Style HD, TVN Turbo HD są dostępne w wybranych lokalizacjach. Lista miast dostępna w najbliższym Biurze Obsługi Klienta lub pod numerem infolinii 345 345 345.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...