Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiadając na Twoje pytanie :

1.Nie-już nie jestem abonentem Multimedii-ale wiem co się dzieje w tej sieci. Z racji tego że ktoś z rodziny jeszcze ma dekoder.

2. Miałem pełną ofertę.Od czasu do czasu nawet kanały testowe.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wejściu w życie nowego prawa telekomunikacyjnego  i zmianie ustawy mówiącej o wolnym dostępie do mediów w zabudowie mieszkaniowej. Skończył się monopol dużych operatorów  w tym Multimedii w Spółdzielniach Mieszkaniowych. Mogli więc  okablować ( położyć światłowody) na wszystkich większych osiedlach w Szczecinie. Co też uczynili -Tworząc tym samym konkurencję na zasadach rynkowych z Vectrą,UPC i lokalnymi operatorami (Sat Mont Service,Espol) oraz Orange.Usługa działała dobrze.Nie było  częstych awarii.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie u mnie TV wykryl test i widze, ze jest przy tym ikona radia, czyzby testowali wprowadzenie stacji radiowych?

 

Ja liczę na to i byłbym zadowolony gdyby wprowadzili rozgłośnie radiowe do oferty. Tak jak ma to UPC i Vectra.

 

https://www.upc.pl/pdf/upc_lista_stacji_radiowych_dostepnych_w_telewizji_cyfrowej_upc.pdf

 

Na stronie jest wykaz stacji radiowych i telewizyjnych :)

 

Poproszę o link ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne tak. Wiem, że one są w zasadzie w pakiecie. Prawdę powiedziawszy miałem niewiele czasu na targowanie się. Złożyłem wypowiedzenie i podpisałem umowę z Netią. Niestety jakość i obsługa (głównie obsługa) były na tak tragicznym poziomie, że się stamtąd zawinąłem (miałem 14 dni na zrezygnowanie z umowy). Kiedy to zrobiłem to został mi raptem jeden dzień na załatwienie tematu bo kończył się miesiąc i przed oczami miałem widmo rachunku po cenach standardowych.

To co zawierają te pakiety wystarcza mi całkowicie. Nie wiem ile taniej mógłbym to dostać skoro jest to bardzo drogo.

 

I przy okazji. Czy w tym pakiecie powinien być kanał AXN HD? Bo wg strony Multimedii nie. A u mnie jest aktywny. I zastanawiam się czy błąd jest na stronie czy u mnie.

Edytowane przez elku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Kumpel posiada pakiet SuperBox, umowa kończy mu się dopiero na jesieni. Czy jeśli chce mieć pakiet MaxBox musi czekać do końca promocji na SuperBox ? Czy też jest możliwość wzięcia większego pakietu jakim jest MaxBox przed końcem promocji pakietu SuperBox ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...