Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@Karol4444

 

Masz wszystkie programy w telewizji cyfrowej ? Ja od paru godzin mam komunikat brak sygnału m.in na TVN7 HD, TVP Rozrywka.i kilku innych. Na drugim TV zrobiłem ponowne wyszukiwanie, TV znalazł 152 programy....czyli o 12 mniej, wcześniej znajdował 164 programy, W obu TV mam moduły CAM.

 

 

pozdrawiam Marek, również z Gdyni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Karol4444

 

Masz wszystkie programy w telewizji cyfrowej ? Ja od paru godzin mam komunikat brak sygnału m.in na TVN7 HD, TVP Rozrywka.i kilku innych. Na drugim TV zrobiłem ponowne wyszukiwanie, TV znalazł 152 programy....czyli o 12 mniej, wcześniej znajdował 164 programy, W obu TV mam moduły CAM.

 

 

pozdrawiam Marek, również z Gdyni :)

działają bez problemu ;] mam dekoder... a na testowym leci ID w wersji SD ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro 1 grudnia, więc coś się dzieje. Ciekawe tylko czy usunięcie dubli SD Pulsów, Cinemaxów, Republiki, Fokusa , Stopklatki , Polsatu News wystarczy na to aby bez redukcji analogu pojawiły się odpowiedniki HD tych stacji ? Oczywiście "na siłę" można upchać odpowiedniki tych stacji w HD, ale takim kosztem, że będzie to tylko pseudo-HD z pikselizacją i niskim bitrate. Nie chodzi tylko o ilość, ale też i o jakość.

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Łodzi niestety owe kanały nadal w SD, a w analogu hula grubo powyżej 40 kanałów.

No nic, wypowiedzenie dziś wysyłam z datą rozwiązania umowy 31.03.2016r.

Jak nic się nie zmieni do tego czasu (nie dołączą przynajmniej tych 8 kanałów HD), to bez żalu zamieniam MMP na NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra dziś dodała kolejne nowe kanały HD a w Multimediach jak zwykle wielka kicha.

 

 


Drodzy Abonenci!

 

Już w grudniu oferta Vectry zostanie wzbogacona aż o 10 nowych programów HD. W sumie dodanych zostanie 11 programów. W każdym z naszych pakietów pojawią się nowości.

 

Już dzisiaj do oferty zostały dodane następujące kanały: History HD, Universal Channel, Universal Channel HD oraz Adventure HD. Ponadto program Power TV HD będzie dostępny od pakietu Srebrnego.

 

9 grudnia zostaną włączone takie kanały jak: Domo+ HD, Kuchnia+ HD, Planete+ HD, Fokus TV HD, Disney Channel HD, Filmbox Arthouse HD.

 

Dodatkowo 21 grudnia, w dniu startu kanału Wellbeing Network, zostanie on również dodany do oferty Vectry.

 

Mamy nadzieję, że nasza oferta kanałowa spełni Wasze oczekiwania:)

 

Teraz już chyba nikt nie ma wątpliwości, że Multimedia Polska jest najgorszą kablówką w kraju?

Edytowane przez Yakuzzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...