Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@wooke:

Wypowiedzenie dużo zmieni. Jak się uprzesz, to nawet dostaniesz taniej niż obecnie. Ale potrzeba cierpliwości.

 

Umowę mam do 31 sierpnia, więc 3 miesiące do końca będą 31 maja. W takim razie kiedy wysłać wypowiedzenie?

Adres to: ul. Tadeusza Wendy 7/9, 81-341 Gdynia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kiler:

To cię nieźle zbajerowała. Bo obecnie jest urodzinowa promocja na Canal+ Platinum za 20zł. ;) I nie ma się co martwić, bo na 90% dostaniemy 2 dodatkowe C+ w promocji do końca umowy.

 

Dwa pierwsze miesiące 20 zł, potem 49 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@draco_san: Ile płacisz za całość ?

 

Nie wiem jaka może być realna cena do wynegocjowania za Maxbox z PVR + Net 30 Mb i Canal + ? Wydaje mi się, że 121 zł chyba nie jest mocno przesadzona. Bić się o 5 zł też nie mam zamiaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

draco_san

No to bardzo atrakcyjna cena. Mi w lokalnym BOK zaproponowano MaxBox, pakiet HD i internet 30Mbps za 127zł. Następnie w tej samej cenie internet 60Mpbs. Podziękowałem wysłałem wypowiedzenie pocztą - umowa kończy mi się w sierpniu 2015r. Pozostaje czekać na telefon z lepszą ofertą. Jeżeli nie...cóż trzeba się będzie rozejrzeć za innym dostawcą TV i internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj robię drugie podejście. Jak uda mi się zrezygnować z telefonu za 19 zł i cena MaxBoxa i Internetu nie wzrośnie do tych 82 zł, które płacę teraz za trójpaka to wtedy dorzucę sobie Canal+ za 39 zł. Jeśli nie da się tak zrobić to zostawię to co mam i nie będę się rzucał na paczkę C+, która co raz mniej mi się podoba.

 

Tylko nie wiem czy uda mi się nagle zrezygnować z telefonu i wziąć tylko telewizję i internet, skoro umowę na trójpaka mam do końca września.

 

@marciniozo: Kosmiczną cenę Ci proponują za Maxboxa i Internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że duża grupa z nas jest w okresie negocjacyjnym ... Dlatego zapytuje "znających więcej" co mogę wynegocjować od MM na nowej umowie? Oczywiście jutro składam pisemne wypowiedzenie w BOA.

Obecnie za MAXBOX + PVR+ C+ Platinum + HBO HD + 60 Mb/s płacę 167 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wreszcie zostawiłem to co mam na kolejny rok. Niżej niż 121 zł bez wypowiedzenia za Maxbox z PVR + Internet 30mb+ Telefon + Canal+ Platinium się nie dało, więc odpuściłem. Canal+ się tak rozdrobnił, że dla mnie nie ma sensu wydawać kasy na nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nowej paczki c+ to nie był bym tego tak na 100% pewny czy obecni klienci dostaną pełną 8-kanałową paczkę canal+. Pewnie historia będzie podobna do tych, które były w latach poprzednich, czyli coś w stylu rozmowy trwają. Co do negocjowania, o których to negocjacjach ktoś coś wyżej pisał, że ma tak niską cenę czy jeszcze niższą od niskiej. Firma Multimedia i tak znajdzie sposób jak wyciągnąć od klienta kasę. Ja na przykład obecnie mam na papierku pakiet Maxbox i internet 30 niby za 80 PLN, ale dla firmy Multimedia roczna umowa to tak naprawdę 11 miesięcy, bo policzyli okres rocznej umowy od 1.5.2014. do kwietnia 2015 roku, co wg. mnie daje 11 miesięcy nie 12. Stąd znaleźli możliwość skasowania ode mnie 69 PLN za paczkę canal + zamiast 39 PLN w promocji. Teraz też wciskają promocję urodzinową gdzie cena jest 20 PLN., ale przez 3 miesiące a pozostałych 9 paczka drożeje, więc to wcale nie jest już tak kolorowo z cenami i przede wszystkim, co do zawartości tej paczki nikt nic nie jest w stanie zagwarantować. Co do regulaminów też można spore zastrzeżenia mieć, bo np. jak rozumieć konieczność ubezpieczenia sprzętu za ileś tam złotówek w miesiącu skoro: a) nie klient jest właścicielem sprzętu, a operator. Pomijając fakt warunków ubezpieczenia to pytanie jak mam z niego korzystać skoro nie mogę podejmować żadnych decyzji co do tego sprzętu gdyż nie jest on moją własnością. B) co do warunków ubezpieczenia gdy sprzęt przykładowo zaleję, upuszczę na ziemię, rozbiję nie mam możliwości skorzystania z tego ubezpieczenia. Będzie mógł to zrobić wyłącznie operator a ten będzie wolał obciążyć mnie kosztami naprawy sprzętu, bo będzie to szybsze do wegzekwowania, bo poprostu klient dostanie wyższą fakturę. Podobnie kwestia programu antywirusowego, który ponoć jest usługą dodaną. Pytanie tylko dlaczego ktoś mi wmawia, że ja muszę kupić program antywirusowy pod szyldem usługi dodanej, z której mogę zrezygnować pod warunkiem opłacenia jej przez okres 2 miesięcy.... O takie wałki stosuje firma Multimedia. Jak zaczynasz stwierdzać, że coś jest nie halo, że wypowiedzenie było złożone to dowiadujesz się, że jesteś [beep]em, który nie dopilnował, przeoczył, zignorował i nie złożył wypowiedzenie w terminie. Ponoć winnem złożyć je w styczniu a złożyłem w lutym 2015 roku. Pytanie, czy coś to zmienia skoro założenie operatora jest takie, że trzeba z klienta kasę wyciągnąć, a jakim sposobem to już nie ważne. Gdyby było w styczniu złożone operator znalazłby następny haczyk i kruczek. Nie napalajcie się więc Państwo, że macie umowę za 80, 90 czy 70 zł. / miesiąc. Popatrzcie gdzie jest kruczek, punkcik maczkiem napisany, bo na pewno gdzieś jest sedno tego, że cena jest tak niska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z umowy wynika, że klient zawarł ją na okres 12 miesięcy czyli 12 okresów rozliczeniowych a nie 11 tak jak to policzyła firma Multimedia licząc, że rok to od maja do kwietnia. Według mnie to rok jest od maja do maja i dodając tutaj stwierdzenie z umowy "wygaśnięcie następuje ze skutkiem na koniec ostatniego okresu rozliczeniowego" należałoby rozumieć, że umowa obowiązuje do końca maja 2015 roku. Skoro ma być na rok znaczy, że na rok. I tu nie powinno być spekulacji tak samo jak nad tym, że klient zrezygnował nie w tym terminie. Skoro napisał, że rezygnuje to oznacza, że rezygnuje i powinno to działać z dniem złożenia. Niestety firma dla zysku nawet wmówi klientowi, że 2+2 to 5 i ziemia jest kwadratowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...