Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Dotychczasowi abonenci tej sieci uzyskają czasowy dostęp do pełnej oferty CANAL+ bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat.

 

Jeśli mamy promocję na C+ to do końca jej trwania mamy 8 kanałów, po jej zakończeniu wpadamy do koszyka z nazwą "Select", chyba że zdecydujemy się podpisać nową promocję i weźmiemy "Prestige". Jeśli ktoś ma C+ po cenie standardowej, to 8 kanałów będzie miał do 30.09, po tym czasie wpadnie do wspomnianego koszyka "Select" :). Cen promocyjnych nie znam ale można raczej zapomnieć o cenie 39zł za Prestige.

Ktoś pytał o MMP Południe, dowiedziałem się że tam gdzie będą możliwości nowe kanały C+ zostaną włączone ale z około tygodniowym opóźnieniem.

Ptaszki ćwierkają, że mamy też dostać TVN Fabuła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tych "85%" bo to chyba ja wprowadziłem do obiegu na forum ;)

UPC ma 1mln użytkowników internetu. 850tys używa łącza co najmniej 30Mb/s. Może byc tak, ze z tych 850tys np.: 10tys ma 250Mb/s, 100tys 120Mb/s, 300tys 60Mb/s a reszta ma 30Mb/s. 2,7mln gospodarstw domowych ma możliwości techniczne na łącze 250mb/s (każde z tych łączy jest "do" i nie ma CIR).

Ustaliśmy już, że każdy z operatorów "idzie swoją drogą" i ciężko jest porównać w 100% jednego do drugiego. Jednak dla klienta w przypadku wyboru liczy się końcowa oferta i jego oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spider1978

Discovery w lipcu jeśli się dogadają!

Pewnie już zbierają kanały, żeby zastąpić w razie czego ich nie obecność - dobrze pamiętamy co było poprzednio!

A+E Networks i POLSAT na tapecie.

 

TOYA potrafi dodawać kanały (10 hd), a nie jak MM kapać po jednym co miesiąc i to w SD.

Nie wklejam linku bo aż żal!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwsza rozmowa z konsultantka po wypowiedzeniu. Powiedziała tak :

telefon bez ograniczeń ( zależy mi na rozmowach za granice do Anglii) 44zl.

telewizja. Instalacja jednorazowa 29zl + karta CI+ pakiety:

mini 32zl

super 42zl

max 52zl

 

jak sie to ma do możliwych wywalczonych pakietów ? jak na pierwszy telefon widzę ze już z 10 zł zjechali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...