Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Daje do zrozumienia, że nie ma szans na więcej niż 120 Mb/s (w tym roku i najbliższych planach). I to właśnie wyraźnie podkreśla ten cytowany tekst. Chodzi o to, że nie przekreśla szans dla klientów Południa na dostosowanie sieci do reszty i jednolitego standardu. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość poziom

Nie. Piszesz:

 

Wypowiadam umowę z końcem okresu promocyjnego z zachowaniem okresu wypowiedzenia

 

Imię, nazwisko, nr abonenta

 

Podpis, Data.

 

Wysyłasz do multimediów i tyle.

Zawszę tak robię bo później po prostu nie pamiętam. Ostatnio gość do mnie z enceplusa dzwonił zdziwiony dlaczego wysyłam wypowiedzenie dwa dni po przedłużeniu umowy :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka miesięcy temu w Gdyni MM otworzyła drugi punkt w Tesco. Dzisiaj chciałem tam złożyć wypowiedzenie, ale Pani słuchająca muzyki na słuchawkach i czytająca książkę powiedziała, że wypowiedzeń nie przyjmuje i trzeba się pofatygować do BOK. W takim razie po kiego taki punkt powstaje. Chyba nie jest jakimś wielkim problemem wygenerowanie dokumentu w systemie. Łapać nowych jeleni to warto, ale już w drugą stronę to nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupoty piszecie. Multimedia nigdy nie kończy umów w środku miesiąca, tylko zawsze skutek jest na koniec. Więc umowa @Grigorios Quedin kończy się raczej 31 października. Czyli zachowując 3 miesięczny termin na TV, wypowiedzenie powinien złożyć najpóźniej dnia 31 lipca. A nie w czerwcu czy sierpniu, @neuron. :P.Najlepiej jeśli wyśle w lipcu, bo jeśli zrobi to wcześniej, może zapłacić karę za zbyt wczesne rozwiązanie umowy. Po prostu, najlepiej określić datę końca w wypowiedzeniu.

 

@maro_1983:

MMP na razie nic nie zdecydowała. Być może skończy się tylko na planach. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po rozmowie i wizycie technika MM. Bardzo sympatyczny i otwarty człowiek (pozdrawiam jeżeli czyta forum :-)), oby wszyscy byli tacy.

Wspomniał, że MM planuje/ chce dociągnąć światłowody, do tych którzy będą zainteresowani. Technicznie jest to ponoć prawie "pikuś", potrzebna jest kasa na sprzęt, sieć i ostatnią milę u klienta ;) Gdy spytałem kiedy to będzie - za 3-6 miesięcy czy za 2 lata? Powiedział, że nie wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktość co to znaczy? - Samsung Smart Hub, od 1 czerwca 2015 roku, koniec dostępności usługi "warto obejrzeć"

 

Pewnie tak jak napisali... Ciągle coś zmieniają. Niedawno "na plus" w Smart Hub pojawił się panel z grami. Ja mając moduł i tak nie korzystałem z "Warto obejrzeć" bo nie dało się za Chiny ustawić Multimedii jako dostawcy (co ciekawe jakbym miał dekoder podłączony przez HDMI to dałoby się), pisałem do Samsunga ale nic istotnego nie odpisali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co znowu kombinują z C+?. Na siłę wciskają nam C+ 1, które nikomu nie jest potrzebne, a będą kazali sobie płacic dodatkowo za dwa kanały tak naprawdę stworzone na siłę zabierając część ramówki z C+, C+ Family i Planete+?. Ktoś powinien puknąć się w głowę. To jest nic, więcej jak wyciśnięcie od nas więcej kasy tak naprawdę nie dawając nam nic więcej co było do tej pory...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł czas na przedłużenie umowy. Tv i internet kończą mi się na koniec sierpnia ale dzisiaj zadzwoniłem z ciekawości co mogą mi zaproponować. Obecnie posiadam tv MaxBox i internet 6Mb za cenę 79 zł. Oferta jaką mi zaproponowali to tv MaxBox i internet 20Mb za 79 zł albo ta sama tv z internetem 30Mb za 84 zł. Więc to chyba nie jest wszystko co można jeszcze dostać? Dodam, że tv mam okrojoną malsymalnie z kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

neuron ale wypowiedzenie może coś jeszcze zmienić czy bez sensu wysyłać? Kilkanaście stron wcześniej jest zdjęcie oferty dla WWA - MaxBox i 60Mb za 79 zł i to dla nowych. To co ja jakiś inny jestem niż w Warszawie? A tym bardziej, że tylu kanałów nie mam. Przedstawiłem im swoją propozycję - MaxBox i 30Mb za 79 zł. Ale kobitka nie zgodziła się. Powiedziałem jej że więcej jak teraz nie zapłacę, boto i tak za dużo. Chociaż teraz to nic nie da ale jak przedłużę to złożę reklamację na tv za duży brak kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w BOK z zamiarem złożenia wypowiedzenia. W sumie nawet go podpisałem, ale babeczka zaczęła mnie bajerować, że lepszej oferty niż mam teraz to nie dostanę. Dzwoniła do DUK i za pakiet MaxBox z PVR wychodzi 50 zł, a ja teraz płacę 44 zł. Generalnie teraz za MaxBox+Net20Mb+Telefon płacę 82 zł. Powiedziała, że może mi zaproponować Canal+ za 39 zł. Stwierdziłem, że 121 zł za wszystko jest do łyknięcia. Już się prawie zdecydowałem, ale się spytałem czy jak podpiszę umowę na Canal+ Platinium to od 11 maja będą miał wszystkie 8 kanałów. Babeczka duże oczy, że ona nic nie wie o nowych kanałach. Zaczęła, gdzieś wydzwaniać, ale się nie dodzwoniła i powiedziała, żebym przyszedł w przyszłym tygodniu to może będzie coś wiadomo...

 

Potem zadzwoniłem do PH i powiedział, że nie ma jeszcze oficjalnego stanowiska od Canal+ i żebym się lepiej wstrzymał, bo może się okazać, że będę miał tylko 6 kanałów. Powiedział mi nieoficjalnie, że prawdopodobnie ci, którzy mają starą paczkę to dostaną wszystkie 8 kanałów, ale nie wszystko przesądzone. Oficjalnie MM jeszcze nie wie nic. Podejrzewam, że jak wejdzie 8 kanałów to ta promocja za 39 zł się pewnie skończy. Jednak wole nie ryzykować i przedłużyć umowę dalej za 82 zł na to co mam niż się wkopać w okrojoną wersję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spider1978:

A nawet mniej, bo wiele praw sportowych się kończy i nie wiadomo czy wszystkie się uda przedłużyć. Poza tym, Canal+ stracił wytwórnię MGM na rzecz HBO.

 

@wooke:

Wypowiedzenie dużo zmieni. Jak się uprzesz, to nawet dostaniesz taniej niż obecnie. Ale potrzeba cierpliwości.

 

@Kiler:

To cię nieźle zbajerowała. Bo obecnie jest urodzinowa promocja na Canal+ Platinum za 20zł. ;) I nie ma się co martwić, bo na 90% dostaniemy 2 dodatkowe C+ w promocji do końca umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cię nieźle zbajerowała. Bo obecnie jest urodzinowa promocja na Canal+ Platinum za 20zł. ;) I nie ma się co martwić, bo na 90% dostaniemy 2 dodatkowe C+ w promocji do końca umowy.

 

20zł przez pierwsze 3 miechy, później 49zł więc 39 to była raczej dobra oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...