Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@PowerTV:

To dogadajcie się z MM ;)

 

Oj przydałby się. Znając refleks Multimedii, może się we wrześniu pojawicie. Wszak Fokus TV dodali równo rok po starcie :D

Ten Fokus to tak pojawił się i nie pojawił bo wersja SD... to takie nie do końca wiadomo co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwsza rozmowa z konsultantka po wypowiedzeniu. Powiedziała tak :

telefon bez ograniczeń ( zależy mi na rozmowach za granice do Anglii) 44zl.

telewizja. Instalacja jednorazowa 29zl + karta CI+ pakiety:

mini 32zl

super 42zl

max 52zl

 

jak się to ma do możliwych wywalczonych pakietów ? jak na pierwszy telefon widzę ze już z 10 zł zjechali

 

 

Czy wypowiecie się co do tej oferty ile realnie można jeszcze zjechać na poszczególnych pakietach telefonicznym czy telewizyjnym? w UPC łatwo mogę porównać ceny w regulaminach i wiem co można wyciągnąć max. Tutaj nie mam pojęcia a to dla przyszłych teściów wiec chciałbym coś w miarę szybko i realnie osiągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie złożyłem i telefon po niecałym tygodniu. Dla dwojga starszych ludzi myślę ze superbox im starczy, ale to porównam z nimi programy jakie się różnią w tych pakietach. A o Telefonie co powiesz? Konsultantka jasno powiedziała ze tu nic się nie da zrobić niżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość poziom

@xmen

 

Pierw niech wprowadzą w jakiś dużych poza Warszawa i Gdynią :lol2: (tak, taki jest zasięg tej usługi - wprowadzonej tylko po to aby w mediach i internecie zaszumiało przez chwilę o '120mbit w multimedia polska' bo o jej rozwoju to raczej nie myślą, nie stać ich podczas gdy upc i vectra uciekają :lol2: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z szanownych Forumowiczów posiada telewizor Panasonica z nowszej serii? Mam problem ze swoim AS640, ponieważ niezależnie jaki kraj mu ustawię wyszukuje kanały nie w tej kolejności, co potrzeba (lista zaczyna się od Canali+). Ustawiałem nawet kraj Finlandia-Helsinki jak na mojej poprzedniej plazmie 42x60, która na tym ustawieniu bez problemu ustawiała prawidłowo kolejność kanałów, ale na obecnym TV niestety to nie działa. Jeśli ktoś miał podobny problem to poproszę o rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@draco_san A jeszcze nie tak dawno pisałeś, że na 1 miejscu u nich jest Internet i że zajmą się wpierw Internetem bo że z Internetu mają największe wpływy, a teraz raptem się okazuje, że wpierw zajmą się ujednoliceniem oferty TV. Skąd nagle w Multimedia ta zmiana priorytetów? Czyżby posty, prośby osób które udzielały się na Facebooku nagle odniosły skutek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niech się pospieszą z wyższym uploadem albo wprowadzeniem opcji 120mb/s w moim mieście bo następnej umowy ze mną nie dostaną :D Potrzebne mi 5mb uploadu i gdybym miał UPC albo Vectre to przy ich 60mb/s miałbym spokojnie te 5mb/s a nawet więcej, a w multi przy 60mb/s biedne 3mb/s uploadu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...