Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Bo dla firmy jest. Taka kula u nogi czy brzydkie kaczątko. A takimi rzeczami się nie chwali. Oficjalny status MMP Południa jest prosty "w/do modernizacji". Nie wiem, co ci mają napisać? Zrobią jak będą mieli kasę i będzie im się to opłacało. Wkrótce.

 

To bardzo żle,że MM-Południe to brzydkie kaczątko.Przypominam,że jeszcze niedawno "brzydkim kaczątkiem" był Tomaszów Mazowiecki.Sam pisałeś,że na modernizację czekałeś ponad rok.Wiem,że byłeś cierpliwy i wyrozumiały,ale nie była to sytuacja komfortowa dla ciebie.To samo czują ci co nowa lista ich jeszcze nie dotknęła.

Łapię cię za słowo "wkrótce".Czyżbyś coś wiedział że MM-Południe wkrótce "zmodernizują"/poza Częstochową/ ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc wyszło szydło z worka, lcd LE32B350F1W nie obsługuje standardu DVB-C, tak więc albo rezygnacja z multiroom'u mnie czeka albo zakup nowego TV.

Będą w domu negocjacje porównywalne do negocjacji MMP z FIC pewnie! :)

Wg instrukcji Samsung LE32B350 ma wbudowany tuner DVB-C przy czym jest to dość stary model (2008 rok) i może nie działać prawidłowo z każdym providerem. W ogóle ten Samsung wyszukał programy cyfrowe kablowe i ich nie dekoduje moduł czy wcale nie wyszukał programów w DVB-C? Jeśli nie wyszukał programów proponuję zmienić kraj instalacji z Polski na Finlandię czy Niemcy (pomaga często w przypadku starszych tv innych producentów) i najlepiej wyszukać programy w trybie wyszukiwania pełnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...