Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Taka informacja na emaila od Multimedia Łowicz, brak załącznika.

Szanowni Państwo,

Dziękujemy, że razem z nami tworzycie firmę Multimedia Łowicz.

Z dumą możemy powiedzieć, że:

w przyszłym roku nasi Abonenci uzyskają dostęp do ultraszybkiego Internetu światłowodowego do 10 GB/s, kanały w jakości 4K, nowe cyfrowe kanały radiowe oraz uruchomione zostaną kanały lokalne,

pracujemy nad koncepcją usługi Telewizji Internetowej - według myśli przewodniej „Oglądaj co chcesz, kiedy chcesz i gdzie chcesz!”,

rozbudowujemy nasze Call Center jednocześnie skracając czas obsługi telefonicznej dla wszystkich Klientów naszej firmy. W najbliższym czasie będziemy dla Was dostępni przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu,

W związku z powyższym informujemy, że z dniem 1 września 2024 roku wchodzą w życie nowe Cenniki. Szczegóły znajdziecie Państwo w załączniku. W przypadku akceptacji zmian nie musicie Państwo nic robić. Wierzymy, że regulacje, które zmuszeni jesteśmy wprowadzić wspomogą nas w rozwoju technologicznym i pomogą wprowadzić dedykowane specjalnie dla Państwa nowe produkty, które niebawem zaczną się pojawiać w Waszych domach.

W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią pod numerem telefonu: 729 715 715

Pozdrawiamy
Zespół Multimedia Łowicz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem takiego maila ,tylko dotyczącego sieci w Kwidzynie.
Ale bez żadnego załącznika z nowym cennikiem.
Z ciekawości zadzwonię po południu na infolinię.
 

Podwyżki,podwyżki ,podwyżki....1e9aed75b8f901416c404908b06464b5.jpg

Wysłane z mojego 22101316G przy użyciu Tapatalka

Coś nie nie wyszło z załącznikiem ,teraz chyba będzie już lepiej.ca584d89763ad0bd79558fb5a2b9ee15.jpg

Wysłane z mojego 22101316G przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Grigorios Quedin napisał(a):

Też dostałem takiego maila ,tylko dotyczącego sieci w Kwidzynie.
Ale bez żadnego załącznika z nowym cennikiem.
Z ciekawości zadzwonię po południu na infolinię.
 

Podwyżki,podwyżki ,podwyżki....1e9aed75b8f901416c404908b06464b5.jpg

Wysłane z mojego 22101316G przy użyciu Tapatalka
 

Coś nie nie wyszło z załącznikiem ,teraz chyba będzie już lepiej.ca584d89763ad0bd79558fb5a2b9ee15.jpg

Wysłane z mojego 22101316G przy użyciu Tapatalka
 

to samo dziś przyszło. Wzrosła opłata za dekoder na 17 zł, doszła opłata za internet oraz wsparcie zdalne do usługi ( to nie wiem o co chodzi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W olsztynie to samo, wychodzi mi na to że rachunek dostanę prawie o 50% większy po tych podwyżkach. Chyba że opłata za utrzymanie łącza dotyczy tylko domków jednorodzinnych, a te wsparcie zdalne usługi to jakaś dodatkowa opcja. Nie wiem, będę dzwonił po niedzieli bo zalatany jestem, jednak chyba najwyższa pora zrobić papa ;)

Edytowane przez Grobel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wiem.
Ciężko się tam przebić ,bo albo niedouczona gówniara ,albo służbista,ale do rzeczy.
Podwyżki wchodzą w życie od 1 września.
Utrzymanie sieci i obsługa dotyczyć będzie wszystkich abonentów , którzy mają usługę internetu.
W moim przypadku rachunek wzrośnie o około 20 zł. Wypowiadać umowy i negocjować nowej z MM już nie można. Obsługę przejmuje Chopin. Także ostatnie 17 miesięcy w MM.
Pozdrawiam

Wysłane z mojego 22101316G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Grigorios Quedin napisał(a):

Wszystko wiem.
Ciężko się tam przebić ,bo albo niedouczona gówniara ,albo służbista,ale do rzeczy.
Podwyżki wchodzą w życie od 1 września.
Utrzymanie sieci i obsługa dotyczyć będzie wszystkich abonentów , którzy mają usługę internetu.
W moim przypadku rachunek wzrośnie o około 20 zł. Wypowiadać umowy i negocjować nowej z MM już nie można. Obsługę przejmuje Chopin. Także ostatnie 17 miesięcy w MM.
Pozdrawiam

Wysłane z mojego 22101316G przy użyciu Tapatalka
 

 

 

Dlaczego 17mc? Przecież jak zmieniają ceny to możesz tego nie zaakceptować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego że tyle mi zostało do końca umowy.
Wypowiadać na razie nie będę ,bo 145 zł to.kwota dla mnie do przełknięcia. W Vectrze oferta jest słaba ,a nie mam ochoty pruć mieszkania po remoncie ,żeby puścić światłowód z Netii.

Wysłane z mojego 22101316G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.08.2024 o 17:26, Grigorios Quedin napisał(a):

Dlatego że tyle mi zostało do końca umowy.
Wypowiadać na razie nie będę ,bo 145 zł to.kwota dla mnie do przełknięcia. W Vectrze oferta jest słaba ,a nie mam ochoty pruć mieszkania po remoncie ,żeby puścić światłowód z Netii.

Wysłane z mojego 22101316G przy użyciu Tapatalka
 

Ale jak masz umowę na czas określony, to nie mogą Tobie zmienić ceny w trakcie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.08.2024 o 17:39, rafmik napisał(a):
Ale jak masz umowę na czas określony, to nie mogą Tobie zmienić ceny w trakcie.
 
 

Mogą.
Ale jest to też podstawą do możliwości wcześniejszego rozwiązania tej umowy.
 

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kowjanko napisał(a):
 Za każdym razem edytujecie listę w komputerze?

Niestety tak. Nawet jak znam częstotliwości to i tak niektóre kanały się poprzestawiają.

Wysłane z mojego 22021211RG przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...