Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, zerojedynkaX napisał:

Czy Multimedia nie dołączy już żadnych kanałów z listy Vectry ?  Choćby History 1 i 2 , Filmax , National  i dziesiątki innych ?

Czy to będzie już stagnacja i wykruszenie się klientów do zera a nowi to już tylko do Vectry ?

Ciężko stwierdzić jakie są plany co do Multimedia. W tym roku przedłużyłem po raz kolejny umowę i konsultanci DUK są nastawieni na sprzedaż długich umów (2 lata). Gdybym wybrał umowę roczną wiązałoby się to z podwyżką ceny. Z tego co mi wiadomo to nie tylko ja otrzymałem aneks na 2 lata, bo takich osób jest więcej. W przypadku tak długich umów raczej wykruszenie nie nastąpi, a na pewno nie szybko. Dołączyć należy do tego fakt braku sprzedaży fragmentów sieci, które wskazywał UOKiK. Spośród wszystkich sieci, które miały być sprzedane poszło niecałe 5% do tej chwili. W normalnych warunkach UOKiK unieważniłby fuzję, ale że Multimedia to długoletni podmiot ze sprytnym zarządem przedstawił dokumenty, iż rzekomo brak jest zainteresowania sieciami przeznaczonymi na sprzedaż, a odbiorcy mają umowy na dostawę usług, więc póki nie dojkdzie do sprzedaży niewiele można zrobić. W mojej opinii nadal nie doszło do fuzji w pełnym zakresie tylko teoretycznie pisze się o tym, że Vectra przejeła w 100% spółkę MM. Gdyby tak było to jakim sposobem Multimedia podzieliła się na Capitale skoro wcześniej została kupiona przez Vectra i to w całości ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja sąsiadka 2 tyg temu przedłużyła swoją umowę z MM na kolejne dwa lata, więc ta marka jeszcze długo pozostanie. Ja mam swoją umowę jeszcz prawie rok i zamierzam ją nadal przedłużać z MM w takim MaxBoxie mam prawie cały sport w Vectrze biorąc platynę i tak trzeba dobierać jakieś sporty na ostro by mieć to co teraz, no i jest o wiele drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym chciał aby Multimedia istniała jeszcze długo, ale zauważam dziwny zastój - nic się nie dzieje. Nie ma nowych programów, nie wdrażany jest format 4K, nie mają tak naprawdę swojej strony internetowej. Ta która jest to wielka nagonka na ofertę Vectry. Takie to dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko FB nie każdy ma i nie każdy chce mieć. Na oficjalnej stronie powinny być wszystkie informacje ogólne i lokalne a nawet forum.

Inne kablówki  sobie z tym radzą, niektóre wręcz wzorowo.

 

W nowym spisie programów datowanym na 4.04.2022 zmieniono już nazwę z nSport+ na Canal+Sport5.

Edytowane przez zerojedynkaX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wrześniu kończy mi się 2-letnia umowa na superbox+net 150Mb+wi-fi+3 moduły CAM za 59 zł/m-c. Czy w dobie podwyżek wszystkiego uda mi się utrzymać tę cenę na następne 2 lata ?   Internet 300Mb dużo podwyższy cenę ?  Negocjator ze mnie słaby, ale uważam że te 59 zł to niezła cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, dzisiaj telefonicznie złożone wypowiedzenie, interesuje mnie tylko sam internet. Obecnie 60 Mb/s za 52 zł z Bezprzewodową Siecią Multimedialną, umowa 2- letnia do końca maja. Wiem, mega słabo, ale taką prędkość i cenę "wytargowała" moja mama, bo na nią jest umowa.

Przy składaniu wypowiedzenia była propozycja przedłużenia, umowa 2-letnia, 300 Mb/s za 48 zł. Bardziej interesuje mnie umowa roczna. Za ile można to wytargować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu zadzwonili do mnie i proponowali przejście z opcji 150 Mb/s (umowa 2-letnia za 29 PLN, BSM w cenie) na opcję 300 Mb/s za 34 PLN na 2 lata (czyli podwyżka o 5 PLN). Nie zgodziłem się, bo na razie szybszego internetu nie potrzebuję.

U ciebie będzie trochę trudniej z negocjacjami, bo startujesz z wyższej ceny, ale kwota 34 PLN za 300 MB/s (BSM w cenie)  jest absolutnie możliwa do uzyskania. Szczególnie, że żadna poważna kablówka nie oferuje już internetu poniżej 300 Mb/s. 

Są tacy, którzy płacą w Multimedii tylko 19 PLN za 150 Mb/s (i bez żadnych usług DTV) .... bo tak sobie wynegocjowali.

Ja też usług DTV nie posiadam żadnych.

Dopisz siebie do umowy swojej mamy jako "współwłaściciel" (musicie razem pójść do BOK z dowodami osobistymi).

Wtedy będziesz mógł sam decydować o wszystkim (bez pisemnych upoważnień).

Edytowane przez Kleofas11
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...