Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Jak u was wygląda sprawa z telewizją cyfrową na modułach CAM w Szczecinie ? Oglądałem sobie bez przeszkód tenis. Padły uprawnienia na jednym telewizorze to poszedłem na drugi. Po 15 minutach oglądania padły uprawnienia na drugim odbiorniku. Działają tylko stacje niekodowane jak np. TVP 1 HD (nie zgłasza się jako TVP1 HD tylko np tv34001, TVP 2 jako 34002). Na drugim TV kanały też bez uprawnień i zgłaszają się bez nazw. EPG działa. Była przez infolinię odprawiana magia typu ustaw na 999 (kanał planszowy, który też wykazuje jako zakodowany). Dalej było wyjmij włóż kartę. To zaklęcie też nie pomogło. Technik może być na 13 października. Pracownicy działu technicznego dopisują uprawnienia i rzekomo je odbieram. Tylko, że na TV kanałów nie widać. Poza tym, że mam informację sygnał zakodowany. W normalnych warunkach nawet bez mojego działania telewizor często informował "Aktualizacja listy kanałów". Wiązało się to z napływaniem informacji do modułu, które następnie telewizor przemielał sobie żeby dawać sygnał. Teraz tak nie ma. Technik powiedział, że mam czekać na tel. i może da się przyspieszyć wizytę... Zdaje się, że będę żądał zwrot abonamentu za ten miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlag by mnie trafił gdybym miał takie kłopoty z uprawnieniami i odbiorem jak w Szczecinie i gdzie indziej. Od chwili zmian czyli od 1 września nie miałem żadnych kłopotów z odbiorem TV. Albo jestem w szczególnej lokalizacji albo w czepku urodzony....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak multimedii nie ma jak rachunki płacę multimedii nie Vectrze żadnych zmian nie ma wszystko jak było tak jest gdzie te przejęcie jak jest Vectra i multimedia jednocześnie ?jak naszą kablowke przejmowała multimedia to po prostu przeszliśmy a tu jakiś cyrk

Edytowane przez Arczi13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zmiany są i jest cyrk tak jak napisałeś. Wchodząc na stronę MM jako nowy klient zostajesz przekierowany na stronę Vectry w celu zakupienia usług. Dziadowski sygnał też mamy od Vectry.

Ktoś chyba nieumiejętnie podszedł do tematu. OK, rachunki płacimy Multimedia, ale właścicielem tej spółki jest Vectra.

Cytat ze strony :

Informujemy, iż 31 stycznia 2020 roku spółka Vectra S.A. sfinalizowała transakcję zakupu 100% akcji spółki Multimedia Polska sp. z o.o.
Obecnie Multimedia Polska jest częścią grupy Vectra.

 

Jest bałagan z listą programów, numeracją kanałów, są zaniki sygnału, uciekają uprawnienia odbioru...porażka.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@thommy18 skończył y się uprawnienia na wrzesień i zgasły kanały, zajrzyj w menu tv do modułu CAM tam powinieneś mieć w linijce:

VectraMMP 

-data początkowa 1 października 2020

-data końcowa 31 października 2020.

Miałem tak samo miesiąc temu dopiero za 3 czy 4 razem jak odpowiednio wysłali uprawnienia i wtedy zaskoczyło. W tym miesiącu już 1 października miałem daty na ten miesiąc, coś źle zrobili tym razem u Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, zerojedynkaX napisał:

Ciekawe czemu nie mogą dać uprawnień na cały czas umowy tylko kapią po 1 miesiącu.

 

 Może się zabezpieczają się na wypadek niezapłacenia rachunku, klient by użył blokera i oglądał.

Zmienili ECM na ten nazwany Vectra i niektóre telewizory mają z tym problem, tak było u mnie miesiąc temu. Na osiedlu ludzie mieli problem z tym na modułach CAM, dekodery sobie poradziły bez zastrzeżeń. Tym razem ujawniło się to w innym mieście.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, maks27 napisał:

 

 Ja tak samo, tyle że uprawnienia już chyba nadaje Vectra.

No nie właśnie nie rozumiem połowy komentarzy tu i całego tego przejęcia 

2 godziny temu, marciniozo napisał:

No właśnie zmiany są i jest cyrk tak jak napisałeś. Wchodząc na stronę MM jako nowy klient zostajesz przekierowany na stronę Vectry w celu zakupienia usług. Dziadowski sygnał też mamy od Vectry.

Ktoś chyba nieumiejętnie podszedł do tematu. OK, rachunki płacimy Multimedia, ale właścicielem tej spółki jest Vectra.

Cytat ze strony :

Informujemy, iż 31 stycznia 2020 roku spółka Vectra S.A. sfinalizowała transakcję zakupu 100% akcji spółki Multimedia Polska sp. z o.o.
Obecnie Multimedia Polska jest częścią grupy Vectra.

 

Jest bałagan z listą programów, numeracją kanałów, są zaniki sygnału, uciekają uprawnienia odbioru...porażka.

 

 

No właśnie nie ma u mnie żadnych zmian

Edytowane przez Arczi13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arczi13, jeżeli ktoś jest już po zmianach to sygnał jest z  Vectry nadawany ze zmiennym bitrate. Jakość obrazu jest gorsza to niestety widać.

U Ciebie jeszcze zmiana nie nastąpiła. Mają opóźnienia z jej wprowadzeniem w poszczególnych rejonach. U mnie miały być już dawno a dopiero na dniach to nastąpiło.

 

Co do rezygnacji z usług Vectry - pewnie, że można przejść na DVBT. Ale trzeba jeszcze skądś mieć Internet. A u mnie alternatywy brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marciniozo napisał:

Arczi13, jeżeli ktoś jest już po zmianach to sygnał jest z  Vectry nadawany ze zmiennym bitrate. Jakość obrazu jest gorsza to niestety widać.

U Ciebie jeszcze zmiana nie nastąpiła. Mają opóźnienia z jej wprowadzeniem w poszczególnych rejonach. U mnie miały być już dawno a dopiero na dniach to nastąpiło.

 

Co do rezygnacji z usług Vectry - pewnie, że można przejść na DVBT. Ale trzeba jeszcze skądś mieć Internet. A u mnie alternatywy brak.

Ale nawet nie było oficjalnych informacji o przejęciu nic kompletnie

Teraz, Arczi13 napisał:

Jak pisałem kiedyś gdyby nie te forum to bym o tym nie wiedział nawet

 

6 minut temu, marciniozo napisał:

Arczi13, jeżeli ktoś jest już po zmianach to sygnał jest z  Vectry nadawany ze zmiennym bitrate. Jakość obrazu jest gorsza to niestety widać.

U Ciebie jeszcze zmiana nie nastąpiła. Mają opóźnienia z jej wprowadzeniem w poszczególnych rejonach. U mnie miały być już dawno a dopiero na dniach to nastąpiło.

 

Co do rezygnacji z usług Vectry - pewnie, że można przejść na DVBT. Ale trzeba jeszcze skądś mieć Internet. A u mnie alternatywy brak.

Rozumiem zmiany mają ale ja dalej mam umowę z mm rachunki dostaje z mm listy z mm 

Więc pytam gdzie to przejęcie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnego terminu info nic wszystko jak było sprawy załatwiam w mm Vectra ma swoje biuro jestem klientem mm bo z nimi mam umowę  na rachunkach jest mm i konta mm nie  Vectra 

5 minut temu, maks27 napisał:

Umowa z MM, rachunki z MM, a właścicielem MM jest Vectra. Na stronie MM: należymy do grupy Vectra.

Jak jest skoro ja płacę mm bo tam mam telewizjie

11 minut temu, maks27 napisał:

Umowa z MM, rachunki z MM, a właścicielem MM jest Vectra. Na stronie MM: należymy do grupy Vectra.

Widzi tu ktoś logikę?

Edytowane przez Arczi13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam umowę i rachunki z MM. Natomiast lista kanałów tak jak w Vectrze, tyle że kanały które są w Vectrze są kodowane jeśli nie ma ich na wykazie MM. Takim przykładem jest Tv Regionalna, nazwę piszę z pamięci więc mogłem zrobić błąd w nazwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maks27 napisał:

Też mam umowę i rachunki z MM. Natomiast lista kanałów tak jak w Vectrze, tyle że kanały które są w Vectrze są kodowane jeśli nie ma ich na wykazie MM. Takim przykładem jest Tv Regionalna, nazwę piszę z pamięci więc mogłem zrobić błąd w nazwie.

No ja mam po staremu zero zmian i info

1 minutę temu, Arczi13 napisał:

No ja mam po staremu zero zmian i info

To gdzie te przejęcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie ma w tym nic dziwnego. Vectra kupiła firmę Multimedia i jest jej właścicielem. A to, że nadal funkcjonują oddzielenie biura o niczym nie świadczy.  Może tak być jeszcze długo.

Jest wiele znanych marek handlowych, które mają jednego właściciela. Multimedia jest częścią grupy Vectra.

https://www.multimedia.pl/

 

Arczi13 i u Ciebie zmiany nastąpią prędzej czy później. Póki ich nie ma to się ciesz...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marciniozo napisał:

Ale nie ma w tym nic dziwnego. Vectra kupiła firmę Multimedia i jest jej właścicielem. A to, że nadal funkcjonują oddzielenie biura o niczym nie świadczy.  Może tak być jeszcze długo.

Jest wiele znanych marek handlowych, które mają jednego właściciela. Multimedia jest częścią grupy Vectra.

https://www.multimedia.pl/

 

Arczi13 i u Ciebie zmiany nastąpią prędzej czy później. Póki ich nie ma to się ciesz...?

Właśnie jest dziwne

Teraz, Arczi13 napisał:

Właśnie jest dziwne

Firma przejmuje  firmę a działają dwie naraz ? No bez przesady jeśli ktoś kogoś przejmuje w 100 procentach to go przejmuje tak jak moja kablowke moją firmę w której pracuje  no przejęcie a gdzie tu jest przejęcie ja się pytam

4 minuty temu, Arczi13 napisał:

Właśnie jest dziwne

Firma przejmuje  firmę a działają dwie naraz ? No bez przesady jeśli ktoś kogoś przejmuje w 100 procentach to go przejmuje tak jak moja kablowke moją firmę w której pracuje  no przejęcie a gdzie tu jest przejęcie ja się pytam

Czyli multimedia jest nadal to przejęcie częściowe jest to ok 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co jest dziwne? To, że jedna firma kupiła drugą? No raczej tu nic dziwnego nie ma...

A to, że jest jeden wielki bałagan z tym przejęciem to już inna sprawa. Tu masz całkowitą rację jest to dziwne i my abonenci na tym cierpimy!

 Nie wiem, czy masz dekoder czy moduł. Jak już będą u Ciebie zmiany i masz moduł to dopiero się zdziwisz jaki magik ułożył przedziwną listę programów! Na początku radio, od 101 kanały TV. Masa zbędnych dubli...porażka.

Na szczęście dzięki programowi ChanSort w miarę szybko to opanowałem i ułożyłem swoją listę programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, marciniozo napisał:

Ale co jest dziwne? To, że jedna firma kupiła drugą? No raczej tu nic dziwnego nie ma...

A to, że jest jeden wielki bałagan z tym przejęciem to już inna sprawa. Tu masz całkowitą rację jest to dziwne i my abonenci na tym cierpimy!

 Nie wiem, czy masz dekoder czy moduł. Jak już będą u Ciebie zmiany i masz moduł to dopiero się zdziwisz jaki magik ułożył przedziwną listę programów! Na początku radio, od 101 kanały TV. Masa zbędnych dubli...porażka.

Na szczęście dzięki programowi ChanSort w miarę szybko to opanowałem i ułożyłem swoją listę programów.

Mam dekoder i telewizje po kablu internetowym

3 minuty temu, Arczi13 napisał:

Mam dekoder i telewizje po kablu internetowym

Bo to było tak że miałem internet stacjonarny weszla mm i przejęła to więc zostałem u nich i wzielem telewizjie też było śmiechu bo jak gadałem na infolinię mm to nie mogła zrozumieć że nie mam gniazdka tylko kabel

No dla mnie jest dziwne jednak bo jak mm nas przejęło to przeszliśmy do mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...