Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Była TVK Diana Stalowa Wola należąca do Multimedia Polska SA. również leży i kwiczy, nawet się im nie chciało zmienić nazw kanałów na właściwe i dalej mam Film2 i Family2. Żenada, ciekawe jak to się ma do umowy bo jednak pakiet PREMIUM z założenia powinien zawierać maksymalny dostępny kontent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież 'rozmowy trwają' i 'inwestycje' również.

 

Nie wiedzieliście, że podpisujecie umowy z najbardziej poszkodowanym i biednym operatorem na rynku?! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłeś w sedno, czas się żegnać z nimi i ich bajeczną ofertą, wypowiedzenie na TV już poszło, zostanie tylko ten nieszczęsny C+ przez jeszcze kolejny rok ale jakoś to wytrzymam i mówię im definitywnie NARA. W nc+ za 90 złociszy dostanę wszystko czego mi trzeba i nie będę zdany na łaskę tych złodziei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opanujcie się trochę, nawet na satelicie nie wszystkie nazwy nc+ poprawiła. Ledwie 7 z rana jest.

Możliwe, że rano Wam dorzucą te programy. W Elsacie mamy też mieć od dziś 8x Canal+ HD, ale jeszcze ich nie ma, technicy też ludzie i chcą się wyspać ;)

Jeden rozsądny :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bob

Masz absolutną rację, przez te ponad 3 lata od kiedy przejęli Dianę nic się nie zmieniło a jeśli już to na gorsze (likwidacja Foxów, NG a w zamian dodawanie kolejnych badziewnych kanałów dla dzieci w takiej jakości, że nawet moja 6-letnia córka nie chce na nie spojrzeć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jeszcze nie ma obrazu, a włączyli po północy.

 

Grzebali też w Polsat Romans, bo zniknął mi z listy ulubionych i brakuje mu EPG.

 

9:35

Na obu nowych kanałach pojawiło się EPG.

 

9:45

Już świeci Canal+ Sport 2 HD. :jupi:

 

10:10

Wróciło EPG na Polsat Romans. Ale wciąż nie ma na Canal+ 1 HD i Canal+ Seriale HD.

 

10:34

W końcu zaświecił i Canal+ Discovery HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W moim modelu Panasonic 40AS640 nie ma do wyboru kraju Niemcy. Na wszystkich krajach, które ustawiam kolejność kanałów jest nieprawidłowa :(

 

Kolega posiada właśnie 40AS640, sprawdził dla mnie jeszcze raz i faktycznie to nie Niemcy tyllko Szwecja. W ustawieniu Szwecja LCN i EPG działa bez problemu :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W moim modelu Panasonic 40AS640 nie ma do wyboru kraju Niemcy. Na wszystkich krajach, które ustawiam kolejność kanałów jest nieprawidłowa :(

 

Kolega posiada właśnie 40AS640, sprawdził dla mnie jeszcze raz i faktycznie to nie Niemcy tyllko Szwecja. W ustawieniu Szwecja LCN i EPG działa bez problemu :jupi:

 

Wczoraj jeszcze raz przeskanowałem kanały, wybierałem także Szwecję i na każdym kraju kanały były nieprawidłowo. Może kolega dodatkowo coś ustawiał przy skanowaniu. Ja u siebie wybierałem kraj np. Szwecja, ID sieci i Częstotliwość na AUTO. I za każdym razem lista zaczyna się od Canali+ i dalej nie posortowane :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie, wracam do domku i pełna paczka C+ jest, promocje mam chyba do końca listopada, do tego czasu śpię spokojnie, potem zobaczymy ile będą wołać za Prestige. W sumie sport będzie w Select, więc nie ma musu żeby brać Prestige.

Niestety całego sportu mieć nie będziemy, żadna kablówka nie ma: http://media2.pl/media/122225-Placisz-z ... -zywo.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...