Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Mój TV Panasonic 50G30 można powiedzieć współpracuje z modułem poprawnie. Zdarzy się rzadko przy przełączaniu kanałów komunikat o zakodowanym kanale. Po zmianie kału i powrocie jest OK.

Przy okazji w rozmowie z miłą panią z DUK Multimedia uzyskałem informację potwierdzającą ( o czym koledzy już napisali) o stopniowym wyłączaniu analoga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj formalnie zaprzestano sprzedaży analogu w ponad 50 miastach.

 

Gdzieś podano tą listę? Nie wiesz czy jest tam Lublin?

 

Listy nie podano. Ale możesz zadzwonić do nich i spróbować podpisać umowę na analog.

W Lublinie już się nie uda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego, że w Gdyni świecą? :roll: Czytasz, co pisaliśmy? Wyłączanie kanałów analogowych jeszcze się nie zaczęło. I na pewno nie rozpocznie sie teraz, w maju. :P

 

Panie najmądrzejszy, musisz się zawsze wszystkiego czepiać ? Odpaliłem z ciekawości analog, żeby zobaczyć co się z nim dzieje i napisałem posta. Nie można ? Może jeszcze mam prosić ciebie o akceptację posta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie,pięknie-ale dlaczego nie ma oficjalnej informacji MM /np. na ich stronie/,że nie wszędzie można już kupić analog lub że programy będą powoli znikać z ich oferty ? Tylko domysły,poczta pantoflowa lub jakieś nieoficjalne kanały ?! Czy abonent nie może mieć rzetelnej informacji np. w internecie ? Ciekawe czy mieszkańcy np.Lublina dostali oficjalne pisma w tej sprawie ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zerojedynkax:

Będzie informacja dla klientów, w miastach w których będą wyłączenia. Listownie lub przez eBok, a także plansza informacyjna na lokalnym kanale. Informacji ogólnopolskiej nie ma, bo nie dotyczy to wszystkich. Za dużo byłoby zamieszania, bo analog w wielu miastach jeszcze można nabywać. Poza tym, wyłączenia będą dopiero za jakiś czas. Jeszcze plany mogą się pozmieniać.

 

@neuron:

Już dawno o tym pisałem. Tylko, że nie ma oficjalnego komunikatu w tej sprawie. :/ Próbuję sugerować im, żeby chociaż na FB o tym napisali. Najwyraźniej Canal+ nie jest dla nich zbyt istotną usługą dodatkową. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie, w Tomaszowie Maz. już się pojawiła pierwsza zapowiedź wyłączenia analogowej TV na lokalnym kanale:

5523525d3c5a.jpg

 

Ale nic jeszcze nie wyłączyli. Generalnie to mogliby już wszystko wywalić. Nie będę tęsknił. Właściwie szkoda tylko Superstacji, ale ona ma być wkrótce w cyfrze. ;)

 

Tutaj jeszcze oficjalne pismo nt. zmian Canal+:

5e0e260b5316.jpg 63c35f2ba404.jpg

Jest potwierdzenie oficjalne, że klienci posiadający pakiet Canal+ Platinum na warunkach promocyjnych, dostaną pełny dostęp do pakietu Canal+ Prestige do końca umowy bez zmiany ceny. :brawo:

Ale są też minusy. Zobaczcie ceny cennikowe - Select 69zł, Prestige 79zł. Natomiast cena w promocji tego ostatniego, to 59zł :roll:

 

Są też nowe pakiety telefonii multiMOBILE.

 

Oraz zmiany w regulaminach na TV, które niestety zwiastują podwyżki. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie, jak i dla wielu pewnie abonentów, istnienie analogu to taki pseudo-multiroom i byłoby bardzo szkoda. :/ Nie chciałbym z dnia na dzień stracić bajek dla dziecka w innym pokoju czy wiadomości Polsat News lub TVN24 na dodatkowym małym 14". Mam nadzieję, że jak już dojdzie do wyłączenia analogu to spadną do minimum opłaty na multiroom. A może będzie za free? :wink: Jest taka opcja?

 

@maxio Dzięki za info. Pytałem z ciekawości, bo to pierwszy sygnał o zbliżaniu się terminu wyłączenia analogu. Mam Maxboxa, więc nie ma problemu. :) Chodziło mi o analog jako bonus do cyfrówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie szkoda tylko Superstacji, ale ona ma być wkrótce w cyfrze. ;)

Oby ;) i oby w HD o ile nadawca w końcu przejdzie na ten standard.

 

Ale są też minusy. Zobaczcie ceny cennikowe - Select 69zł, Prestige 79zł. Natomiast cena w promocji tego ostatniego, to 59zł :roll:

To tak dla porównania:

"Vectra zaproponuje swoim Klientom dwa pakiety premium Canal+: Select (6 kanałów) za 44,90 zł oraz Prestige (8 kanałów) za 49,90 zł."

 

i jeszcze fajna sprawa:

"Jedną z atrakcyjnych ofert będzie stanowić 8 kanałów Canal+, które nowi Abonenci będą mogli oglądać już za 39,90 złotych, kupując paczkę usług z telewizją cyfrową (pakiet Platynowy) oraz Sportem na Ostro. Łączna cena tego pakietu wyniesie wówczas 94,90 złotych.

Pakiet"

 

http://www.vectra.pl/repository/vectraFile/08/88/888/2015_05_13_Inf_prasowa_Nowe_pakiety_Canal__w_cyfrowej_Vectrze.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99 kanał DTV wskazuje też, że wkrótce będzie kolejna Gala KSW 31 w PPV. :P

 

@peterix:

Pozostanie dosył DVB-T jako darmowy multiroom, w niektórych miastach. Natomiast brak opłat za multiroom można sobie spokojnie wynegocjować przy przedłużeniu, potrzeba tylko wysłać wypowiedzenie i dużo cierpliwości.

 

@mixiorek:

Na 99% MMP nie włączy wersji HD Superstacji.

 

Podobno od 1 października będą nowe promocje na Canal+ w niższej cenie.

 

@spider1978:

Pretensje kieruj do NC+, prawie wszędzie nowa paczka Canal+ jest droższa. A MMP nie zrezygnuje przecież ze swojej marży, muszą na czym zarobić. :roll:

 

Poza tym, rezygnacja z NGC, FOX i BBC spowodowała, że teraz nie masz drożej. Czyli nie płacisz więcej za kanały, które dodali w ostatnim kwartale. W tym biznesie myśli się długofalowo. Zmiany cen będą zapewne dopiero na jesieni, a teraz przygotowuje się grunt pod nie. Słyszałem, że jest to konieczne, bo będą nowe kanały. I dawno tych cen nie ruszali, a ostatnio wiele rzeczy podrożało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam: Podwyżki będą za to co będzie, a nie za to co było. I na pewno nie teraz. :roll:

 

A tak przy okazji, chyba wszyscy myliliśmy się co do wyłączenia kanałów analogowej TV. :shock: U mnie właśnie poleciał Paramount Channel - nie wyszukuje się w analogu. Chyba, że to jakaś chwilowa przerwa? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...