Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

I pamiętajcie - piątek to weekendu początek. Czyżby z pełną Ekstraklasą? :D

 

Jak zwykle od kwietnia br. - na streamie. Czym się tu podniecać? :brawo:

 

Właśnie doszedłem do wniosku, że MM Nas nie wpuściła w maliny, skoro dla co poniektórych dostawcą internetu jest właśnie MM, to za jej pomocą mamy dostęp do naszej ligowej kopanej na żywo... :lol: Proste i prawdziwe. :roll: Nie bądźmy już tacy wybredni. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat polityka informacyjna Multimedia to powód do żartów. Więcej można się dowiedzieć z portali tematycznych niż bezpośrednio z ich strony.

O kontakcie z BOKiem też szkoda wspominać, bo z infolinii dowiesz się, ze nic nie wiedzą, a na maila odeślą szablon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez musze powiedzieć ze dobrze napisane. muza_tv: co tydzień teraz im bliżej piątku to na nowo będziesz wypisywal cuda niewidy? Skoro jesteś abonentem UPC to po co się tutaj w ogole udzielasz i siejesz zamet? Jak tak co tydzień będzie to się powtarzac co wypisuje muza_tv to albo naprawdę większość w to uwierzy, albo przyjdzie przywyknąć, albo przyjdzie zglupiec już calkiem. Paranoja po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z ciekawosci zapytalem kolegi z WaWy ktory pracuje w Dziale Technicznym MM o dodanie nowych kanalow. Potwierdzil informacje ze zostanie dodanych 12 nowych kanalow w HD 8-) Nie wiedzial lub nie mogl powiedziec kiedy ani jakie to beda kanaly ale zostana dodane do obecnych pakietow. Trzeba wiec czekac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Dębnie MUX 1 oraz 2 w kablu dostępny jest od stycznia a na MUX 3 trzeba czekać mimo że naziemnie jest dostępny wczoraj po wysłaniu potwierdzenia technicznej dostępności MUX3 w Dębnie otrzymałem odpowiedz:

 

Witamy,

 

Dziękuję za kontakt z naszą Firmą.

 

Obecnie trwają prace nad wdrożeniem pełnej ofert DVB-T w Państwa miejscowości. Pełny dostęp do oferty zostanie udostępniony po zakończeniu prac technicznych mających na celu przygotowanie sieci. Z uwagi, iż takie wdrożenie należy do sporych przedsięwzięć nie jest obecnie znany termin zakończenia prac.

 

W razie dodatkowych pytań proszę o ponowny kontakt - służymy pomocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzę wasze wpisy od dłuższego czasu i doszedłem do wniosku że wypada napisać informacje jakie uzyskałem od kierownika MM w moim mieście. Na dzień dzisiejszy nie mają żadnych informacji odnośnie canal + , rozmowy trwają dlatego obecnie sprzedają pakiet canal + tylko na 6 miesięcy. Odnośnie nowych kanałów również nie ma żadnych informacji. Jedyne co mogę powiedzieć na pocieszenie to będą jego słowa, że w MM zazwyczaj nikt nic nie wie, a potem nagle dostają informacje i z dnia na dzień wprowadzają nowe usługi. Dodatkowo MM nie śpieszy się na razie z canal + bo na dzień dzisiejszy zarabiają więcej sprzedając stary pakiet niż gdyby przyjęli nowe zasady canal +.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O C+ jest cisza.

Nowe kanały będą ale jak już pisałem nie ma się co podniecać, mamy wakacje, piękna pogoda za oknem, jak najdalej od TV!!!

Jeżeli ktoś posiada nowy pakiet NDTV Minibox, Superbox lub Maxbox to zobaczy nowe kanały (duża część to nie będą nowe kanały tylko te co są już w ofercie ale ze znaczkiem HD) nie wcześniej niż we wrześniu (ja obstawiam październik).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...