Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@Shadowriver: Ja już bym wolał dopłacić te 5 zł i mieć dodawane nowe kanały, a nie zastępowania jednych drugimi... To się mija z celem dla mnie. Zabierają kanały, które wielu ludziom odpowiadały...Pewno prowadzą jakieś badania ile osób co ogląda, ale to i tak mi się nie podoba :evil: W sumie to zabrali jeszczę Hallmark i Zone Romantica :lol:

 

@travis: Ten link w podpisie coś nie działa, a mnie zaintrygował :lol:

 

@Mefisto: Już rachunek dostałeś ? U mnie pojawi się zapewne na początku września i może nie znajdę tej niemiłej informacji :cry::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już rachunek dostałeś ? U mnie pojawi się zapewne na początku września i może nie znajdę tej niemiłej informacji
Akurat na terminowość rachunków nie mogę narzekać. Tak się zastanawiałem i wynika teraz z tego, że tak naprawdę z kanałów popularnonaukowych w analogu pozostanie paczka Discovery i Planete (plus gdzieniegdzie NGC). Uważam, że jest to zdecydowanie za mało, czy Multimedia myślą, że ich klienci wolą inne kanały niż te popularnonaukowe? Mogliby chociaż włączyć The History Channel kiedy (miejmy nadzieję) wejdzie do Polski, lub przynajmniej naszą TVP Historię, która jest przecież FTA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie pozostaną 4 Discovery, Planete, National Geographic. Ale liczę na to, że Viasaty pozostaną... Ogólnie to mi się polityka Multimedii nie podoba. Zabierają naprawdę dobre kanały. Jak patrze na Twoje kanały Mefisto to masz ich, aż o 6 kanałów więcej i widzę, że jest SportKlub, ehh... To się nazywa dyskryminacja :lol:

 

@travis: Zarejestrowałem się na forum, może się rozkręci :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAHA!!! Czyli w Niewiadowie zostanie 1 kanał popularnonaukowy! I to w dodatku PLANETE. :shock::evil::censored:

 

 

Już rachunek dostałeś ? U mnie pojawi się zapewne na początku września i może nie znajdę tej niemiłej informacji
Akurat na terminowość rachunków nie mogę narzekać. Tak się zastanawiałem i wynika teraz z tego, że tak naprawdę z kanałów popularnonaukowych w analogu pozostanie paczka Discovery i Planete (plus gdzieniegdzie NGC). Uważam, że jest to zdecydowanie za mało, czy Multimedia myślą, że ich klienci wolą inne kanały niż te popularnonaukowe? Mogliby chociaż włączyć The History Channel kiedy (miejmy nadzieję) wejdzie do Polski, lub przynajmniej naszą TVP Historię, która jest przecież FTA.

Ja mam ciekawiej. Dostaje miłą informacje o zmianie, ale na tym się kończy

 

Edycja RafiX: Połączyłem dwa posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Travel chodzi bez najmniejszych zarzutów. Coraz bardziej osłabia mnie polityka Multimedii...niedługo wywalą paczkę Discovery, bo wprowadzą paczkę TV Mango :lol: Czemu oni nie mogą po prostu dodawać kanałów, tylko je zastępować ? Nie rozumiem i chyba nigdy nie zrozumiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Płocku włączyli chyba za Travel Ch. bo mi zginął.Ja k na razie gdy przełączałem leciały dwa polskie filmy ostatni który skończył sie przed chwilą Halo Szpic Bródka.Ciekawe gdzie można znależć program i polską stronę Film Box,a bo jaką znalazłem to czeska.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...