Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Niekompetentni pracownicy Multimedia Polska.

 

Dziś mamy 4 września 2007. Od 1 września w Niewiadowie powinien być wprowadzony FILMBOX zamiast TRAVEL. Niewiadów nie jest tak strasznie daleko od waszej siedziby. Z TOMASZOWA JEST NORMALNA DROGA ASFALTOWA! Można przyjechać samochodem, naprawdę. Przecież macie samochody, prawda? Nie chcę, aby było tak, jak z Comedy Central, który wprowadzacie od 1 stycznia 2007 i coś wam nie wychodzi. A przy okazji naprawcie:

ZIG ZAP

JETIX

VH1

SUPERSTACJE

 

Bez poważania

Klient Multimedia Polska z Niewiadowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekompetencja mm to malo powiedziane. Od czasu jak zdecydowalem sie na dtv jest jazda bez trzymanki z platnosciami. zaplacilem rachunek w czerwcu wplacajac na jedno konto pieniadze, w lipcu bylo juz inne konto, wiec wplata poszla, pod koniec lipca przychodzi nota do zaplacenia. Jakoby nie wplynely pieniadze za dwa rachunki. Sprawe wydawalo sie, ze zalatwilem z panami z blueline mm, albo jak ich tam zwac. 3 wrzesnia rachunek wystawiony 7 sierpnia wyslany 29 sierpnia z data platnosci 31 sierpnia plus list z dzialu windykacji o tym, ze nie zaplacilem za 06 i 07 i daja mi trzy dni, inaczej mnie odetna, etc. Po 8 minutach czekamia na linii na konsultanta i 10 minutach belkotliwej rozmowy dowiedzialem sie, ze sprawa dotyczy zmiany numeru abonenta i musi byc zamkniecie poprzedniego numeru. A co sie z tym wiaze na biezacym mam zaleglosci i to potrwa zanim znikna. Pieniadze sa gdzies zaksiegowane. A najlepiej zaplacic ten "dlug" a oni moze w koncu sprawe zakoncza i bede mial nadplate. Tylko dlaczego swoj balagan zwalaja na swoich kochanych PT Klientow? poprosilem pana o zapisanie interakcji ze mna oraz moja decyzje, ze zaplace tylko biezacy rachunek i ani grosza wiecej. A teraz czekam az mnie rozlacza, albo przeprosza za opieszalosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w lipcu założyłem sobie, a raczej rodzicom ponownie internet. 1 MB za 44.01 zł i 40% zniżki na telewizję. Wychodziło kolo 70 zł za miesiąc. Jakie było moje zdziwienie, gdy przyszedł rachunek za 2 miesiące na prawie 300 zł :lol: Po 2 godzinach stania w kolejce w BOK-u okazało się, że nie naliczono mi promocji i stąd taka kwota. 15 minut pani wyliczała mi kwotę do zapłaty, oryginał rachunku został przesłany do biura w Gdyni i ma zostać wprowadzona korekta. Teraz czekam na nowy rachunek, pewno na dniach będzie, ciekawe czy już dobry :lol:

 

@travis: Ja bym Ci radził, abyś zrezygnował z usług MM. Za taką cenę, tak mała ilość kanałów i jeszcze w opłakanym stanie. Polecam jakąś platformę cyfrową ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekompetentni pracownicy Multimedia Polska.

 

Dziś mamy 4 września 2007. Od 1 września w Niewiadowie powinien być wprowadzony FILMBOX zamiast TRAVEL. Niewiadów nie jest tak strasznie daleko od waszej siedziby. Z TOMASZOWA JEST NORMALNA DROGA ASFALTOWA! Można przyjechać samochodem, naprawdę. Przecież macie samochody, prawda? Nie chcę, aby było tak, jak z Comedy Central, który wprowadzacie od 1 stycznia 2007 i coś wam nie wychodzi. A przy okazji naprawcie:

ZIG ZAP

JETIX

VH1

SUPERSTACJE

 

Bez poważania

Klient Multimedia Polska z Niewiadowa.

 

Niekompetentni pracownicy Multimedia Polska.

Dziękuje, iż w dniu dzisiejszym włączyliście nam FILMBOX. Jestem wdzięczny też za to, że zreperowaliście nam JETIX, ZIGZAP, SUPERSTACJE oraz VH1. Tylko nie wiem dlaczego, zepsuliście oba VIASATY i BBC Wordl. W ramach zemsty? No nie wiem.

Bez poważania

Klient Multimedia Polska z Niewiadowa.

 

 

Ja w lipcu założyłem sobie, a raczej rodzicom ponownie internet. 1 MB za 44.01 zł i 40% zniżki na telewizję. Wychodziło kolo 70 zł za miesiąc. Jakie było moje zdziwienie, gdy przyszedł rachunek za 2 miesiące na prawie 300 zł :lol: Po 2 godzinach stania w kolejce w BOK-u okazało się, że nie naliczono mi promocji i stąd taka kwota. 15 minut pani wyliczała mi kwotę do zapłaty, oryginał rachunku został przesłany do biura w Gdyni i ma zostać wprowadzona korekta. Teraz czekam na nowy rachunek, pewno na dniach będzie, ciekawe czy już dobry :lol:

 

@travis: Ja bym Ci radził, abyś zrezygnował z usług MM. Za taką cenę, tak mała ilość kanałów i jeszcze w opłakanym stanie. Polecam jakąś platformę cyfrową ;)

 

A jaką platformę proponujesz? Ja mieszkam w bloku. Antenę musiał bym zamontować na jakimś długaśnym pręcie. No i tu jest pies pogrzebany. Antena była by narażona na:

*prezerwatywy z zawartością (sąsiedzi lubią bliskość) :shock:

*słoiki

*suchy chleb

*śmieci

*mocz (ludzki i psi) :shock:

*to drugie (ludzkie i psie) :shock:

*pety

*i inne rzeczy.

 

Gdybym antenę zamontował na dachu, w ciągu kilku dni miałbym odcięty kabel albo zniszczoną antenę.

 

Więc co proponujesz?

 

Edycja pitter: połączone dwa posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Lublinie to samo. Zaraz mnie coś trafi !! Podwyższa za podwyżką, a wprowadzają beznadziejny FilmBox i TVPSport zamiast Eurosportu. Jakis czas temu wycofali eurosport to mieli tyle telefonow ze po miechu wrócił. Mam nadzieje ze teraz tez tak bedzie, bo jak nie to w listopadzie konczy mi sie umowa i bye bye.... :evil: Skandal....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonilem dzis do mm. Koszt jak zwykle niemaly, a moglem wziac telefon z mm. Chcialem sie dowiedziec do kiedy mam podpisana lojalke na telewizje. Mysle, zalatwie znizke na kolejny rok, moze dadza hbo... Dowiedzialem sie najpierw, ze wisze im za sierpien. Po 2 minutach tlumaczenia, ze mnie to nie interesuje, bo slyszalem juz o problemach z baza danych, dowiedzialem sie, ze moga mnie rozlaczyc z kablem, netem, etc. Wyjasnilem panu, ze sprawa jest zalatwiona, tyle, ze blednie naliczyli korekte. Oczywiscie za wrzesien rachunku nie przyniesli. A ja wole poczekac, bo moze znow zmienili numer konta. Okazalo sie, po kolejnych kilku minutach, ze nie maja nowej lojalnej promocji oraz, ze wplata nie zostala zaksiegowana. Tak jakos od 5 wrzesnia. Chyba zaloze sobie telefon w mm, zeby goraca linie miec w koncu za darmo. 15 minut za polaczenie z komorki i nie zalatwienie w 100% sprawy troche boli. CDN...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki e-mail dostalem od Foxlife jakieś dwa misiące wcześniej i mam nadzieje ze to bedzie Foxlife. Bo jest to ciekawy kanał. E! maja już w ofercie cyfrowej watpie aby dodawali go do analogowej. W koncu chca przyciagnac nowych abonentow do cyfrowki wiec niebeda ujednolicac oferty bo nikt niebedzie chcial brac cyfrowki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...