Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

A mi w koncu wlacza dtv. po osmiu telefonach i dwoch wizytach w biurze obslugi klienta sprawa dotarla do pionu informatycznego. Informatyk stwierdzil, ze teraz z ramienia biura obslugi klienta w Olsztynie sygnal zostanie wlaczony. Dowiedzialem sie rowniez, ze wylaczyli mnie windykacyjnie, gdyz, to juz moje 5 groszy, przez 2 miesiace z okladem nie mogli przeksiegowac wplaty. Nic tylko szykowac wstazke i ostre nozyczki. Niech zyje mm, niech zyje!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja już nie wiem co oni robią :roll: szkoda że mi tak nie włączyli :( mam nadzieje że właczą Fox Life ale u nich to nic nie wiadomo z tego co widziałem technik dziś coś mieszał na Viasat History bawił się częstotliwościami ale coś mu nie wychodziło i właczył dalej Viasat History :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam w Malborku właczyli na 2 tygodnie tvp sport zamiast eurosportu.Zamiana zła bo bardzo dobry kanał sportowy za taki dobry to nie zbyt trafili,ale trafli z dodawaniem nowych kanałów.Mam nadzieje że właczą nam tvp sport za viasat history gdy tylko to będzie możliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witam.
    Chciałbym się zapytać co się dzieje z kanałami w ofercie MM w
    Malborku.Otóz z 2 tygodnie temu wprowadziliście TVP Sport zamiast
    Eurosportu.Dlaczego zmieniliście tak fajny kanał na taki.TVP Sport to
    też fajny kanał,polski może być w ofercie MM ale nie kosztem
    Eurosportu.Fajnie by było jakby były oba kanały w ofercie w
    Malborku.Myślę że kanał nowy który ma się pojawić za Viasat History to
    właśnie będzie TVP Sport.Bo to co zrobiliście z podmianką kanałów
    sportowych to skandal,bo Eurosport to najlepszy kanał sportowy na
    świecie i usuwając go ze swojej oferty,zapewno straciliście wiele swocih
    obonantów.Naszczęście Eurosport już wrócił i teraz by było fajnie gdyby
    tvp sport albo sportklub były w ofercie MM
     
    Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź

 

Mój list do MM

 

-----------------------------------------------

Odpowiedź MM

 

cz.1

  • Witam
     
    W związku z awarią dekodera nadającego kanał eurosport zmuszeni zostaliśmy na krótki okres zastąpić kanał Eurosport kanałem TVP Sport.
    Za tą niedogodność bardzo Pana przepraszamy.
    Oczywiście sugesie pana dotyczące kanału Eurosportu są dla nas bardzo cenne i zostaną one przekazane odpowieniej komórce.
     
    Pozdrawiam

 

cz.2


  • Witam
    W odopwiedzi na Pana pytanie informujemy iż program Tv Sport zostal wprowadzony na pewien czas .Z powodu awari dekodera zostaliśmy zmuszeni czsowo wyłacztyć t program Eurosport.Proszę się jednak nie obawiać program będzie ponownie przywrócony do oferty Multimedia .Przepraszamy za utrudnienia
    Dziękujemy za informację .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napsioczylem na mm. Rozdzial na chwile obecna uwazam za zamkniety. Na szczescie dekoder juz dziala. I to dzieki sprawnosci kierownika biura obslugi. No i rzecz jasna informatykow z pionu cyfrowej telewizji. VOD jak na razie nie dziala. Ale pokazala sie nawet przez chwile plansza. Z niecierpliwoscia czekam na ten gadget. Zeby mi sie tylko palec nie omsknal i zebym wybral film z puli tych darmowych. Bo kto wie. Dwie puste walizki czekaja. Niech sie tylko zonie podpadnie.... A zapowiadaja ostre mrozy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może koniec w końcu Viasat History zostanie w Multimediach? Chociaż byłoby dziwne gdyby Viasat zgodził się na emisję jednego swojego kanału w sieci. Może stacja historyczna miała wyższą oglądalność niż dokumentalna? Bo gdyby miałby zostać włączony nowy kanał to już dawno by tak było, a tymczasem nawet u jednego z userów Viasat History wrócił do oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie ma mnie w Kwidzynie i nie jestem w stanie zobaczyć co zafundowała mi MM. Kiedyś widziałem jakiegoś Kwidzyniaka na tym forum, może mógłby coś napisać ? Ale zapewne standardowo, jak w innych miastach wprowadzili tylko TVN CNBC Biznes, tylko ciekawe za co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam

jestem abonentem telewizji kablowej Multimedia w Lublinie oraz pakietu cyfrowego i od pewnego okresu na cyfrze znikł dźwięk 5,1 na TVN-e.Moje interwencje w BOK nie przyniosły żadnego skutku ponieważ tam w ogóle nie mają pojęcia o co chodzi.Ich tłumaczenia stoika wyprowadziłyby z równowagi.Może ktoś na forum jest w stanie podać jakąś informacje co te MM kombinują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam ciekawego newsa: Multimedia Polska, spółka oferująca usługi telewizji cyfrowej, szerokopasmowego dostępu do Internetu oraz telefonii stacjonarnej planuje powiększyć gamę usług o telefonię mobilną.Multimedia Polska już negocjuje warunki współpracy z jednym z operatorów komórkowych. Dzięki temu już w niedługiej przyszłości jako operator wirtualny (MVNO) zaoferuje usługę telefonii mobilnej. ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...