Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Nie gadaj ; P

 

Bo przesadza ; P

 

 

Ja zrezygnowałem z tego względu ich plan był.. skasować AXN i wstawić KOLEJNY TEMATYCZNY... odrazu jak to przeczytałem podjechałem do MM i włala.. jestem szczęśliwym posiadaczem C+ z Full pakietem :).

 

Jedyne co mnie trzyma to internet z nimi...

6Mb Nie narzekam.

 

Potem sie okazało że AXN zostaje ale.. mówie.. nie żałuje :)

 

Nie wiem czy u Was tak samo jest ? U mnie w każdym dniu każdego miesiąca.. w każdej godzinie.. kolejka jest nie przesadzając minimum 7 metrowa.. bo taki syf mają.. Ludzie ponacinali sie na te ich wspaniałe telefony.. i prosze..

 

Zresztą co do zwykłej telewizji nic dodac nic ująć.. co miesiąc inne rachunki nie wiadomo skąd.. co chwila jeździć i wyjaśniać.. bezsens..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez dłuży okres u nas nie było wielkich zmian ;p nawet jak były to ich nie zauważałem, no po wejściu cyfrówki Vectra skupia się wtedy na niej w danym regionie ;p nawet przestali podawać częstotliwości stacji analogowych na kanale informacyjnym, praktycznie wszystkim wciskają dekodery nie mówiąc że stacje analogowe jeszcze istnieją.

o można po tym wnioskować że Multimedia ma problemy z organizacją ^^'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MM ma nie tylko z tym jeszcze najważniejszy PROBLEM... ale o tym już nie będe mówił.

 

Miałem niecały miesiąc ich DTV i oddałem z dniem 1 stycznia.. dziękuje za takie coś.. to samo co na pakiecie C.. i warunek by mieć DTV to musisz miec pakiet C hahahaa .. Sprawdziłem obejrzałem .. dekoder jak do eNki.. i dziekuje.. Panelem z przodu się tylko różni.. samymi napisami.. niczym więcej..Wyszedłem na plus.. bo kolejne kable mi zostawili i rozgałęźniki które przydadzą się na podłączenie modemu.. bliżej łóżka jak nie mam Wi Fi..

 

U Nas weszła telewizja inna niż MM i MM wykupiła ją ;| .. w Tomaszowie brak konkurencji aż dziwne.. hm..

 

Oni mają BARDZO ZRÓŻNICOWANY cennik co do miast.. nie wiem Tp sa jakby tak miała albo Orange Plus czy Era ... Cyfraalbo cyfrowy polsat..

 

Gdzie indziej mieszkasz to inny cennik no paranoja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam pytanie o usługę VOD. Jak ta usługa jest rozliczana na fakturze? Czy tak jak połączenia telefoniczne, że dostaję informację za ile wypożyczyłem filmy w ciągu całego miesiąca?

 

Pytam dlatego, że np. w TP dzwoni sie na specjalny nr telefonu i w ten sposób płaci za usługę. Jak mówił mi kolega prawnik, jest to ich sposobem na ominiecie tego, że nie ma jasnej wykładni prawnej czy usługa VOD jest usługą telekomunikacyjną i czy może być rozliczana na tej samej fakturze co np. połączenia telefoniczne (płaci się połączeniem, więc faktura jest za to połączenie premium a nie de facto za obejrzany film). Natomiast, o ile mi wiadomo, w Multimedii po prostu dokonuje się akceptacji opłaty za film na ekranie telewizora.

 

Byłbym wdzięczny, jeśli ktoś korzysta z VOD i mógłby podzielić się informacją jak Multimedia rozwiązało kwestię umieszczenia na jednej fakturze opłat za VOD i połączenia telefoniczne.

 

Pozdr,

LY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie pytaj i nie pakuj się w to.

 

Oddasz szybciej niż myślisz.

 

Ja miałem osobiście problemy z VOD ciągle błąd błąd błąd... a panie z biura mówią wkółko.. " Oferta VOD jest " ..

 

[beep]i muchy będzie wiosna..

 

Oddałem wziąłem C+.

 

Przy dobrych umiejętnościach oglądasz Cały pakiet za 18 zł ; P

Edycja pitter: wycięte zbędne cytowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, nie chce kupować, ale muszę wiedzieć bo znajomy twierdzi że wedle polskiego prawa nie jest możliwe zaoferowanie VOD wedle modelu: na ekranie TV potwierdzam PINem chęć zakupu, a za miesiąc dostaję to wyszczegółowione na fakturze za telefon i internet. Wszystko dlatego że CATV, DTV, Internet i telefon to usługi telekomunikacyjne - a VOD już nie (tak prznajmniej twierdzi mój kolega-prawnik). I zdaniem mojego kolegi nie mogą być rozliczone na jednej fakturze bo usługi telekomunikacyjne mogą być fakturowane co miesiąc, a usługi pozatelekomunikacyjne w max 7 dni po dokonaniu zakupu. Czyli fakturę telefon dostawałbym co miesiąc a VOD musiałbym dostawać co tydzień.

Dlatego ciekaw mnie jak Multimedia sobie z tym poradziła, jak obeszła ten problem. Tak jak napisałem, TP załawia to tak, ze płacisz dzwoniąc na numer premium gdzie kasują cię kilka-kilkanaście złotych za połączenie. Czyli płacisz za połączenie (usługa telekomunikacyjna) a film już niejako masz za darmo. Ot, taka kreatywność księgowa ;-)

 

Czy ktoś dostał kiedyś fakturę za VOD od Multimedii i mógłby mi powiedzieć jak zostało tam opisane VOD i czy faktura za VOD jest za okres miesiąca?

 

Pozdrawiam

LY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kanał zwrotny jest częścią standardu DVB, pod nazwą DVB-RC, potem film może być ciągnięty przez DVB-DATA lub DVB-IP (Sieć/Internet przez DVB) ;p używa to samo CAMa co do telewizji ^^ nie wiem z jakiego kodowania korzysta MM, czasami system kodowania oferuje możliwości VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie co mi się nie podoba w MM to nie traktowanie wszystkich abonentów jednakowo. Dla mnie jest czymś niezrozumiałym, że pana A z miasta X traktuje się lepiej jak pana B z miasta Y. W mieście X jest wiele kanałów za przyzwoitą cenę, których nie ma w mieście Y i co gorsza trzeba jeszcze więcej płacić. Niby czemu jak ktoś mieszka w mniejszej miejscowości ma być gorzej traktowany.

 

Takiej polityki nie jestem w stanie zrozumieć. Takie tłumaczenie, że są koszta, że w jednym mieście to jest opłacalne, a w drugim nie są po prostu śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie miałem to na myśli w moich postach wyżej Kiler. Jest to śmieszne

Miejscowość oddalona ok 15-20 km od mojej miejscowości.. na pakiet A i B.. C nie ma.. a za pakiet B płacą więcej niż u mnie w mieście płaci się za C. I w ich pakiecie B jest mniej kanałów niż u mnie w B...

 

Zrozumiałe ?

Chyba nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to się zastanawiałem czy to do UOKiK się nie nadaje...

Z jednej strony firma ma prawo robić co chce ze swoimi usługami, dawać ceny jakie chce i kanały gdzie chce... ale z drugiej czy takie działania nie wykraczają poza pewne normy?

Abonent X płaci mniej niż abonent Y, tylko dlatego że mieście pana X jest konkurent, a w Y nie ma...

 

Gdyby np. Neostrada była w każdym województwie za inną cenę (np. Podlaskie ma taniej niż Mazowieckie), to UKE na pewno by tą sprawę zbadało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie miałem to na myśli w moich postach wyżej Kiler. Jest to śmieszne

Miejscowość oddalona ok 15-20 km od mojej miejscowości.. na pakiet A i B.. C nie ma.. a za pakiet B płacą więcej niż u mnie w mieście płaci się za C. I w ich pakiecie B jest mniej kanałów niż u mnie w B...

 

Zrozumiałe ?

Chyba nie.

 

Chodzi ci o Niewiadów?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze.. to jest firma...

Rezygnowałem z ich usług.. od stycznia.. DTV oddalem ostatniego grudnia.. umowe zerwałem od 1 stycznia.. a kablówka .. działa jak ta lala :)

 

Siostra.. rezygnowała w listopadzie.. i od listopada miała już nie mieć kablówki.. a kablówka jak ta lala pakiecik C.. do dziś :)

 

To jest firma i ich dobrodziejstwo.. Aż lubie się z nimi kłócić.. potem jak mi przysyłają rachunki.. a w papierach .. mnie już nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś władują tam wszystkie kanały, bo kiedyś muszą przejść na DVB-C ;p ale fakt Multimedia skupia się bardziej na interaktywności cyfrówki niż na jej zawartości, trochę to dziwne ruchy na tle konkurencji ;>

 

@WSZ, i nie śmiej się z nich ;p aktualnie to oni mają największy potencjał technologiczny jeżeli chodzi o DVB-C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...