Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Dostępnych jest 10 darmowych filmów klasy C z lat 90-tych bardzo słabej jakości

Założenie jest takie, żeby abonenci nauczyli się obsługiwać usługę VOD

Tak mi się zdaje ;)

Mam nadzieje, że wkrótce dostępnych będzie więcej filmów, w dużo lepszej jakości

Pozdrawiam i chętnie odpowiem na pytania, jęsli ktoś będzie miał;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabej jakości? I tym chcą zachęcić abonentów. Przecież VoD to filmy w bardzo dobrej jakości. Co taki zwykły śmiertelnik :wink: nie znający się na rzeczy pomyśli sobie o tej opcji?. Powinni chociaż dać na zachęte kilka dobrych jakościowo (obraz i treść) filmów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multimedia Polska oficjalnie w Warszawie

Łukasz Szewczyk, 21 listopada 2007, godz. 15:46

 

Sieć Multimedia Polska oferująca usługi telewizji cyfrowej, szerokopasmowego dostępu do Internetu oraz telefonii stacjonarnej rozpoczyna inwestycje związane z wejściem na rynek warszawski.

Spółka zgodnie z zapowiedziami zrealizowała pierwszą akwizycję w stolicy. Pierwsze przejęcie zrealizowane przez Multimedia Polska w Warszawie, to zakup spółki Margo-Sat, operatora telewizji kablowej i Internetu. Firma koncentruje swoją działalność na warszawskiej Białołęce. W zasięgu znajduje się około 2,4 tys. gospodarstw domowych.

 

Przejęcie Margo-Sat tylko jedno z działań, które Multimedia Polska podjęła w celu zaoferowania swoich usług w Warszawie. Jest to element większego projektu, który zakłada w pierwszym etapie objęcie zasięgiem sieci Multimedia Polska około 10 proc. wszystkich warszawskich mieszkań. Aby zrealizować ten cel Multimedia Polska planuje zainwestować 70-100 mln zł.

 

Pierwszym krokiem do budowy własnej infrastruktury w Warszawie jest zakup 15 km kanalizacji telekomunikacyjnej (rurociąg kablowy). Za jego pośrednictwem, spółka połączy Warszawę z własną ogólnopolską siecią szkieletową. Inwestycja ta pozwoli na integrowanie infrastruktury Multimedia Polska z sieciami przejmowanych warszawskich operatorów

Multimedia Polska telewizja cyfrowa Internet telefon stacjonarny

zrodlo:media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwoniła pani z Multimedii, odebrała matka, okazało się, że została wylosowana i chce przeprowadzić ankietę. Zadała matce kilka pytań odnośnie usług, biura, jakości neta, kanałów i takie tam. Może wreszcie biorą się do roboty?

 

Żadnego ciekawego kanału Wam nie dodali ? Oprócz TVN CNBC Biznes (czy jak mu tam) to nic nie pozmieniali w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co sie w zaczyna dziać w tej kablówce to zaczyna mnie pomału ..........

 

Nie dość że przyszła mi jakaś pomyłkowa faktura za czerwiec 07 że mam niezapłacone ponad 150 zł. Mają taki bałagan że głowa boli.

 

To jeszcze zabierają kanał AXN. To jest jeden z lepszych kanałów serialowych premiery wielu seriali w Polsce są właśnie na tym kanale co oni najlepszego robią. Jak zabiorą AXN to na zamiast obejrzeć nową serie serialu Lost to będę go oglądał pewnie dopiero w czerwcu w TVP a może i później.

 

W ogóle nie poszerzają oferty cyfrowej. Czy tak trudno jest przenieść cały pakiet komfort do cyfrowego i dodać nowe kanały pomału podpisując nowe umowy z abonentami. Ale oni robią to żeby zbić więcej kasy bo w sumie za Komfort i Cyfrowy żądają ok 75 zł.

 

Zobaczmy taką kablówkę jak Toya, Vectra co prawda mają może i słabsze dekodery ale mają porządną ofertę cyfrową.

 

Trzeba szybko uciekać od tej kablówki do jakiejś cyfrowej platformy. Już niedługo dostane pozwolenie na założenie talerza po wielu rozmowach ze spółdzielnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podejrzewam Multimedie że wydała kasę na ADB i na szerszy start niż Vectra, a nie mają kasy na transpondery nadawcze, stąd tak mało kanałów w ofercie cyfrowej ;p

 

ADB to chyba od nazwy firmy która produkuje dekodery dla MM i n.

 

Myślę że mają jak by nie mieli to by nie wydawali kasy na wykup innych sieci. Ostatnio w warszawie. Ile kosztują transpondery nadawcze myślę że mniej niż kupowanie innych firm. Powinni najpierw pomyśleć o własnych sieciach o ich rozbudowie a dopiero potem o kupnie nowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADB :?:

 

Producent dekodera ADB-5800S znanego pod nazwą nbox ;p jego kablówkowa wersja (z końcówką C zamiast S) jest używana w Multimedii, jest to dekoder który daje większe możliwości operatorowi jeżeli chodzi o oprogramowanie :P kosztem tego że operator musi zatrudniać programistów :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. dlatego że są za darmo na satelicie a operator sobie każe płacić za nie ;p po drugie pozwala to producentom kanału kontrole gdzie są dostępne dane kanały. Ma to też znaczenia ekonomiczne itp., bynajmniej te licencje są wymagane przez prawo polskie, weszło to ok 10 lat temu, pamiętam jaka samowolka była przed i miało się w kablówce pełna egzotykę języków ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...