Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście w Malborku i możliwe że na całym pomorzu

Masz na myśli NG ? Niestety w Kwidzynie brak ;)

 

Zastanawia mnie jedno: czemu Mulitmedia usuwa zupełnie poprawne kanały, a daje lekko mówiąc badziewne? Przecież niedawno podwyższyli abonament, bo niby było to spowodowane poszerzenie oferty... jakoś tego nie widać. Czy tak trudno dodać jakieś ciekawsze kanały? Jestem ciekaw czym jest spowodowany brak ESPN, 4fun, Eurosport 2, różnych odmian MTV. W większości kablówek są to kanały powszechne, nie rozumiem tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie podwyższyli to podwyższyli w Toruniu nadal 63 kanały za 45 zeta - chyba już od dwóch lat ceny nie zmieniali. Odmiany MTV są rzadko spotykane w kablówkach (raczej), a ostatnio pojawiły się w DTV kanały MTV Base i MTV Hits. ESPN też jest mniej popularny, ale brak ESP2 już napewno jest dziwny i ten kanał mogliby włączyć. Ciekawe jak rozwinie się sytuacja z NGC - czy włączą wszędzie czy tylko w wybranych miastach - albo za chwilę wszędzie wyłączą?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multimedia Polska, jako pierwszy operator telewizji kablowej w Polsce, wprowadziła w swoich sieciach kablowych telewizję cyfrową wysokiej rozdzielczości (HDTV) z kanałem komunikacji zwrotnej.

Takie rozwiązanie oprócz cyfrowej jakości obrazu i dźwięku, stwarza możliwości świadczenia interaktywnych usług niedostępnych dotychczas u żadnego polskiego operatora. Wkrótce, za pośrednictwem pilota będzie można korzystać z wideo na żądanie (VoD), czy robić zakupy.

 

Dzisiaj ruszyła komercyjna sprzedaż telewizji cyfrowej w sieciach kablowych Multimedia Polska. Usługa oferowana jest już w trzech polskich miastach: Gdyni (62 tys. gospodarstw domowych w zasięgu - HP), Gorzowie Wielkopolskim (42 tys. HP) i Lublinie (32 tys. HP). Docelowo usługa będzie dostępna w większości miast sieci Multimedia i obejmie około 450 tys. gospodarstw domowych.

 

Multimedia Polska jest pierwszą w Polsce firmą, która oferuje telewizję cyfrową z sygnałem zwrotnym. Dzięki temu już w niedługim czasie abonenci korzystający z usług Multimedia Polska będą mieć dostęp do nowych usług takich jak:

 

- Wideo na żądanie – wirtualna wypożyczalnia wideo, którą w przeciwieństwie do usług oferowanych np. przez platformy cyfrowe, charakteryzuje dużo większa pojemność systemu dzięki przechowywaniu filmów na wideoserwerach, a nie małym dysku.

 

- Time-Shift TV, która umożliwi przeglądanie zarejestrowanych programów telewizyjnych nadawanych w ciągu ostatniego tygodnia.

 

- Zakupy (T-commerce) – możliwość realizowania zakupów za pośrednictwem telewizji na zasadach podobnych do zakupów przez komputer, ale w dużo wygodniejszy sposób. Wystarczy użyć pilota od Set-top-box (dekodera).

 

- Gry, także sieciowe, dające możliwość grania zarówno z komputerem jak i dekoderem.

 

- Mail i komunikator

 

Kablowa telewizja cyfrowa oferowana jest jako produkt Premium. Będą mogli z niej korzystać abonenci, którzy wykupili najszerszy pakiet telewizji kablowej (Komfort), który zawiera ponad 60 programów.

 

Klienci Multimedia Polska mają do dyspozycji trzy pakiety telewizji cyfrowej: podstawowy - Cyfrowy Basic, który zawiera 31 programów, w tym zupełnie nowe, niedostępne w żadnej innej telewizji. Wśród nich jest program National Geogrpahic Chanel nadawany w systemie wysokiej rozdzielczości HD, który charakteryzuje wysoka rozdzielczość.

 

Ponadto Multimedia Polska ma w ofercie pakiet Cyfrowy Canal+ Multiplex zawierający programy Canal+, Canal+Film i Canal+Sport, a także CYFROWY ADULT zawierający 3 programy dla dorosłych: Adult Channel, Spice i XXL.

 

żródło:media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W maju Wedding TV dołączył do cyfrowej oferty telewizyjnej Multimedia Polska. Polska jest pierwszym krajem po Wielkiej Brytanii, w którym można oglądać tę telewizję tematyczną poświęconą tematyce lifestyle’owej.

Wedding TV to kanał skierowany głównie do kobiet między 18 a 34 rokiem życia, ale także do tych wszystkich, którzy fascynują się historiami z życia wziętymi, tematyką związków oraz programami poświęconymi modzie, gwiazdom i podróżom.

 

info: media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś powiedzieć jak dokładnie wygląda sprawa tej telewizji cyfrowej w Mulitmediach ? Jeśli mam pakiet komforotwy to po zakupieniu telewizji cyfrowej nadal będę miał te kanały, które dotychczas posiadałem plus cyfrowe, tak ? Bo tak napisali:

Cyfrowa Telewizja Kablowa DTV dostępna jest jedynie dla Abonentów pakietu Komfort telewizji kablowej Multimedia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś powiedzieć jak dokładnie wygląda sprawa tej telewizji cyfrowej w Mulitmediach ? Jeśli mam pakiet komforotwy to po zakupieniu telewizji cyfrowej nadal będę miał te kanały, które dotychczas posiadałem plus cyfrowe, tak ?

Dokładnie tak, odbierasz tak jak dotychczas kanały analogowe z pakietu Komfort + kanały cyfrowe z pakietu, który wybierzesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chce wziać internet w multi media.Chcialbym sie dowiedziec jak wam chodzi internet z multi media.Zastanawiam sie o laczu 1Mb,jak to by bylo w praktyce.Jak bym pobieral cos z neta jaka moglbym miec predkosc no i jak to by wygladalo przy wysylaniu.Chce jeszcze wziać jeszcze telefon w multi media,jak wam sie to sprawuje?Jestescie zadowoleni z abonamentu?Prosze o informacje,z gory dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem neta przez 2 lata w Mulitmediach i byłem bardzo zadowolony. Internet może nie chodził mi z 3 razy przez 30 sekund :D Internet chodził szybko, to były dopiero początki ofert Multimedii, ale wszystko chodziło jak w zegarku. Co do telefonu to nie mam, ale myślę, że po wakacjach moi rodzice zdecydują się na tą paczuszkę całą (net, telefon i telewizja). Oferta wydaje się bardzo ciekawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gdyni jest ich główna kwatera... Od zawsze jak rozmawiałem z jakimś abonentem z Gdyni to słyszałem o bardziej atrakcyjnej ofercie w tym mieście - np. wiele wcześniej niż inni mieli Planete, czy teraz ofertę cyfrową. Po prostu lubią rozpieszczać najbliższych im abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co dodali w MM zamiast kanału Extreme Sports Channel???

:wink:

 

W Iławie była Polonia 1. Była dzisiaj zauważyłem w jej miejsce niemiecki SAT 1. Jeżeli tak ma wyglądać ich wprowadzanie nowych programów tematycznych to ja dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co dodali w MM zamiast kanału Extreme Sports Channel???

:wink:

W Kwidzynie dali EuroNews po francusku :evil: Żeby jeszcze było po angielsku to ok, bo lubię słuchać wiadomości po angielsku, przy okazji można języka przyszlifować. Jeśli to jest poszerzenie kanałów tematycznych to brawo.... Ostatnio MM coraz bardziej mi podpada. Trzymają jakieś badziewa, a wyłączają porządne kanały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu wyłączyli kanał Extreme Sports Channel z oferty, z powodu wygaśnięcia umowy operatora z nadawcą, a się do tego MM nie przyznał, a więc wymyślił pretekst dodania nowego atrakcyjnego kanału w zamian, a się okazuje, że dodają jakieś badziewie albo w ogóle nic nie dodają :lol::lol::roll:

P.S. Mam rodzinę w Gdyni, posiadają kablówkę Multimedia i jak ostatnio, jakiś czas temu gadałem z kuzynką, to naprawdę racja, bardzo atrakcyjna oferta MM jest, przynajmniej w Gdyni, bo w reszcie miast, nie wiem ;)

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat w Malborku też ma badziewną jakość.Zacina się praktycznie co chwile.A tak wogóle to u mnie jest National Geograpihic i z tego się ciesze.Choć zamiast TVN Gry mogli być dać jakiś sportowy kanały np.ES2.Wogóle tv trwam,mango,europa europa, i jeszcze tvp3 warszawa którą można odbierać na częstotliwościach 800 mhz to wogóle dramat :(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...