Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Oferta po wypowiedzeniu w grudniu 2022: MaxBox + Canal+ Select z dekoderem ADB-5810CD oraz Internet BIS 60Mb+ z MegaBSM z modem Arris TG2492S

Razem: 75 złotych 

Umowa na 24 miesiące 

Myslicie ze dobra oferta? 
Klauzula mnie nie dotyczy ponieważ napisałem wniosek i wygrałem także następne dwa lata mam spokój od podwyżek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shidishi16 nie rób tego błędu. MM jest lepsze pod względem kanałów sportowych, ja jak chciałem zmigrowac to się okazało ze bedzie potrzebny jeszcze do pakietu głównego Pakiet Sport na Ostro w którym i tak nie ma wszystkich kanałów co sa w MM za dodatkowe 15 złotych. Obecnie płace 90 zł a jak bym miał przejść to się okazało ze bym placic 180 złotych, masakra, a niby ta sama firma. Dodam ze ja Elevenow nie biorę ale za to mam C+

 

Edit 

Dodam ze jeśli chodzi o sprzęt to ja mam 13 letni i działa lepiej niż ten nowy. 

Edytowane przez roc45
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.08.2023 o 22:01, shidishi16 napisał(a):

Opłaca się migrować do Vectry ? Gość mi proponuje pakiet złoty c+ eleven za 99zl. Obecnie w MM mam to za 101 więc niby to samo tylko sprzęt nowszy i w MM mam Multiroom 2x cam..

W ogóle się nie opłaca. Jak Multimedia połączyła się z Vectrą i powstały firmy córki był straszny bałagan organizacyjno - techniczny. Wtedy próbowałem przenieść się z wszystkim do Vectry to mało, że cena poszybowała w górę to dowiedziałem się, że musiałbym likwidować obecną instalację kablową w mieszkaniu i zapłacić technikowi za położenie nowej. Nie wiem jak jest obecnie bo na banerach reklamowych na stronie internetowej operatora wychodzi, że Vectra i MM to teraz jedność. Mimo wszystko raczej nieopłacalne posunięcie z taką migracją. Klauzula inflacyjna jest tak samo stosowana jak w MM, więc cena 99 za niedługo może okazać się ceną 199 i więcej. Z innych firm, z którymi miałem przygody to bodaj w 2020 roku chciałem brać światłowód Orange, bogaty pakiet telewizji + internet, cena coś około 200 zł., gdzie na pewnym etapie okazało się, że chcąc pakiet usług zachodzi konieczność założenia telefonu stacjonarnego (sic!) za bodaj 5,99 PLN. Inaczej nie mógłbym mieć światłowodu. Podziękowałem więc firmie Orange i nadal jestem w Multimedia.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pytanie: obecnie posiadam dekoder kgs3200. niebawem kończy się umowa i zastanawiam się nad przejściem na moduł ewentualnie na jakiś nowszy dekoder bo stary łapie czasem jakieś zwiechy. Czy w ogóle jest szansa na poprawę jakości sygnału czy po prostu w MM jakość jest kiepska?
Na moim 65 cali TV kablówki czasem nie da się oglądać, nawet programy w FHD wyglądają tragicznie w porównaniu do UPC, nie mówiąc już o hbo, prime czy apple tv. Zastanawiam się czy zmiana dekodera coś by dała, czy po protu ten typ tak ma? Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, yoodash napisał(a):

Na moim 65 cali TV kablówki czasem nie da się oglądać, nawet programy w FHD wyglądają tragicznie w porównaniu do UPC, nie mówiąc już o hbo, prime czy apple tv.

Multimedia nigdy nie słynęła z dobrej jakości nadawanych programów. Jednak tych nadawanych w FHD nie nazwałbym tragicznymi pod względem jakości. Pomijając oczywiście jakieś zapchajdziury, które z FHD nie mają zbyt wiele wspólnego. Oczywiście na 65 calach z bliższej odległości tak jak napisałeś szału nie ma. To jest generalnie bolączka polskich nadawców, nie szanują abonentów, bitrate obniżają do śmiesznych wartości. Dla przykładu niedawno pojawił się Eleven 1 w 4K. Rożnica pomiędzy tym w FHD znikoma. Pewnie wspomniany bitrate sygnału niski to i taka jakość.

 

Czy np. przejście na moduł coś da. Za dużo pewnie nie ma co sobie obiecywać. Trudno powiedzieć, trzeba by było porównać. Ja właśnie korzystam z modułu na 55 calowym Oledzie LG - jakoś to wygląda. Tak jak napisałem szału nie ma, ale da się obejrzeć. Z odległości 2,5m tragedii nie ma. Jednak gdy włączę sobie film z odtwarzacza Blu-Ray 4K... hmm jest przepaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, marciniozo napisał(a):

....

 

Czy np. przejście na moduł coś da. Za dużo pewnie nie ma co sobie obiecywać. Trudno powiedzieć, trzeba by było porównać. .....

Do porównania nie jest potrzebny moduł. Kilkanaście kanałów jest odkodowanych, więc bez problemu posiadacz dekodera może dokonać porównania podstawowych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, yoodash napisał(a):

Cześć, mam pytanie: obecnie posiadam dekoder kgs3200. niebawem kończy się umowa i zastanawiam się nad przejściem na moduł ewentualnie na jakiś nowszy dekoder bo stary łapie czasem jakieś zwiechy. Czy w ogóle jest szansa na poprawę jakości sygnału czy po prostu w MM jakość jest kiepska?
Na moim 65 cali TV kablówki czasem nie da się oglądać, nawet programy w FHD wyglądają tragicznie w porównaniu do UPC, nie mówiąc już o hbo, prime czy apple tv. Zastanawiam się czy zmiana dekodera coś by dała, czy po protu ten typ tak ma? Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam

Dokładnie nie wiem jaki to dekoder Kgs3200, ale jak piszesz, że to stary dekoder to na pewno jest tak, że starsze dekodery odbierają gorzej jak nowe z tego choćby powodu, że elementy elektroniczne są już zużyte i pracują wolniej i gorzej. Osobiście działam na kombinacji 2x CAM i nie widzę problemu z odbiorem programów. Telewizory mam marki Philips i te dobrze radzą sobie ze starszymi już modułami. Na modułach jestem od bodaj 2018 roku i nie wróciłbym do dekodera. Jakość jak i szybkość działania modułu w dużej mierze zależy od Twojego telewizora. Mając kartę CAM dekodera już nie posiadasz, bo jego rolę pełni telewizor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po długich namysłach zdecydowałem że kończę z Multimedią. Byłem klientem od 2010 roku i dobrze mi z nimi było ale nie chce już płacić dwóch abonamentów ponieważ mam jeszcze w Cyfrowym Polsacie. Dzięki za udzieloną pomoc na forum. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...