Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o dane do konfiguracji routera udostępnionego przez Multimedia to powinieneś takie informacje otrzymać od dostawcy usług. Jeżeli chcesz konfigurować własny router to jeśli chodzi o połączenie internetowe to musisz posiadać router typu DSL. W jego konfiguracji połączenia internetowego trzeba wybrać konfigurację automatyczną (DHCP). Dalej trzeba wyłączyć modem i router. Podpiąć router pod port WAN w modemie i uruchomić modem. Gdy ten zaloguje się do sieci operatora należy włączyć router i poczekać aż uzyska adres IP od modemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w MM naprawde nie mozna dokupic multiroomu w trakcie umowy w inny sposob niz umowa na 24 miesiecy?

 

Dzwonilem dzis, od teraz jest w domu nowy drugi TV a umowa 24 miesieczna sie konczy za 10 mies wiec nie ma to sensu. Zapytalem wiec o ewentualne przedluzenie na lepszych warunkach lub z rezygnacja z tel. Stacjonarnego lecz spotkalem sie z oburzeniem ze mamy wszystko wiec nie moze byc taniej i mozemy jedynie cos dokupic, aby przedluzyc.

 

Co myslicie o pakiecie i cenie 220zl? Dali sobie to wcisnac zbyt drogo?

 

600mb internet

Tel. Stacj. Swiat (to jest 40zl, byl potrzebny)

TV Maxbox

Canal+ prestige

HBO + HBO Go

Eleven

Multiscreen

Fun club(nie byl potrzebny ale niby z nim bylo taniej)

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Bcsz
Poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów.
Jestem aktualnie na wypowiedzeniu w Multimedii do końca miesiąca tzn. 30.09.2021.
Wypowiedzenie złożyłem z końcem sierpnia.
Na chwile obecna nikt do mnie nie dzwonił z żadną propozycją przedłużenia umowy.
Chciałbym chociaż wysłuchać co maja mi do zaproponowania:) 
Czy jest możliwość zadzwonienia bezpośrednio do DUKu?
Pod jaki numer dzwonić?
Co im powiedzieć skoro sam świadomie złożyłem wypowiedzenie?

Z góry dzięki za rady i wskazówki negocjacyjne.
Pozdrawiam

Edytowane przez ganci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Full Tv ,C+Prestige,HBO,HBO go Filmbox,Eleven,2*cam ,900MB net-102 złote.
Umowa na 24 msc.
Taka propozycja dziś od pani z Płocka.
Bez wypowiedzenia.



Ostatecznie wypowiedziałem ten aneks do umowy.
Co innego ustaliłem w czasie rozmowy ,co innego przyszło w regulaminie na @.
4 próby telefonicznego załatwienia sprawy z mojej inicjatywy nie przyniosły efektu.
Wreszcie dziś podziękowałem i zostałem na.starych warunkach .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejny telefon i bez zmian Pani powiedziała, że już niżej się nie da:

85 zł: MaxBox, Eleven, HD, Multiscreen (Multimedia GO), 300 net, Telefon stacjonarny 24 miesiące
75 zł: MaxBox, Multiscreen (Multimedia GO), 300 net, Telefon stacjonarny 24 miesiące

 

Ciekawe, że eleven jest za 5 zł i HD też 5 zł ;) 

 

Sam nie wiem, czy warto składać wypowiedzenie i się użerać, czy podpisać na tych warunkach .

 

Teraz płacę: 71.99 zł MaxBox, Eleven, HD, Multiscreen (Multimedia GO), 300 net, Telefon stacjonarny.

 

Ciekawe, czy w BOK można byłoby coś utargować.

Edytowane przez szakalq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, ganci napisał:

Witam forumowiczów.
Jestem aktualnie na wypowiedzeniu w Multimedii do końca miesiąca tzn. 30.09.2021.
Wypowiedzenie złożyłem z końcem sierpnia.
Na chwile obecna nikt do mnie nie dzwonił z żadną propozycją przedłużenia umowy.
Chciałbym chociaż wysłuchać co maja mi do zaproponowania:) 
Czy jest możliwość zadzwonienia bezpośrednio do DUKu?
Pod jaki numer dzwonić?
Co im powiedzieć skoro sam świadomie złożyłem wypowiedzenie?

Z góry dzięki za rady i wskazówki negocjacyjne.
Pozdrawiam

Wlasnie zadzwonilem do MM i dziele sie informacja co mi zaoferowano - moze komus sie przyda:)
75 zł: TV pakiet MaxBox, Internet 600MB, multiroom, usluga USB PVR (nagrywanie na swoj wlasny dysk), umowa 24msc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, szakalq napisał:

Ciekawe, czy w BOK można byłoby coś utargować.

Jeśli chodzi o telefon stacjonarny to obecnie zarówno Multimedia jak i VECTRA oferują (na ich stronach internetowych) tylko jedną opcję (za 15 PLN miesięcznie), mianowicie "Telefonia stacjonarna bez limitu" :

 

" W ramach abonamentu otrzymasz możliwość wykonywania nielimitowanych połączeń :

na telefony komórkowe w Polsce,

na telefony stacjonarne w Polsce, Unii Europejskiej, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. "

........................................................................................................................................................................

Zadbaj więc o to, żeby przy przedłużaniu telefonii stacjonarnej nie wcisnęli ci jakiejś starej (tj. gorszej) opcji. 

Edytowane przez Kleofas11
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, szakalq napisał:

Dziś kolejny telefon i bez zmian Pani powiedziała, że już niżej się nie da:

85 zł: MaxBox, Eleven, HD, Multiscreen (Multimedia GO), 300 net, Telefon stacjonarny 24 miesiące
75 zł: MaxBox, Multiscreen (Multimedia GO), 300 net, Telefon stacjonarny 24 miesiące

 

Ciekawe, że eleven jest za 5 zł i HD też 5 zł ;) 

 

Sam nie wiem, czy warto składać wypowiedzenie i się użerać, czy podpisać na tych warunkach .

 

Teraz płacę: 71.99 zł MaxBox, Eleven, HD, Multiscreen (Multimedia GO), 300 net, Telefon stacjonarny.

 

Ciekawe, czy w BOK można byłoby coś utargować.

Zawsze warto złożyć wypowiedzenie i na pewno coś taniej wyrwiesz. Ceny Eleven i HD teraz takie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/play-kupuje-upc-nowa-oferta

 

" Natomiast na początku ub.r. Vectra po uzyskaniu warunkowej zgody od prezesa UOKiK przejęła 100 proc. akcji Multimedia Polska. Połączona firma stała się największym operatorem kablowym, wyprzedając UPC Polska. (...) 

Według danych Grupy Iliad, opartych na wynikach z drugiego kwartału br., Play i UPC Polska wspólnie mają 15,6 mln klientów usług mobilnych. (...)

Z 1,3 mln klientów internetu szerokopasmowego Play i UPC Polska są na równi z Vectrą. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2021 o 14:59, szakalq napisał:

Dziś kolejny telefon i bez zmian Pani powiedziała, że już niżej się nie da:

85 zł: MaxBox, Eleven, HD, Multiscreen (Multimedia GO), 300 net, Telefon stacjonarny 24 miesiące
75 zł: MaxBox, Multiscreen (Multimedia GO), 300 net, Telefon stacjonarny 24 miesiące

 

Ciekawe, że eleven jest za 5 zł i HD też 5 zł ;) 

 

Sam nie wiem, czy warto składać wypowiedzenie i się użerać, czy podpisać na tych warunkach .

 

Teraz płacę: 71.99 zł MaxBox, Eleven, HD, Multiscreen (Multimedia GO), 300 net, Telefon stacjonarny.

 

Ciekawe, czy w BOK można byłoby coś utargować.

Ja pomagałem znajomemu tydzień temu podobne warunki czyli maxbox + eleven tylko net jakiś wolny 60 mb/s ale nie chciał więcej tylko jak najtaniej to wyszło 55 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie podpisałem umowę za 85 zł: MaxBox, Eleven, HD, Multiscreen (Multimedia GO), 600 net, Telefon stacjonarny 24 miesiące - udało się w tej cenie net większy jedynie.

Tylko jak przysłali mi warunki umowy do akceptacji, to cena wychodzi 77 zł:

- Internet BIS 600Mb+,  Oplaty 9,99 (bez eFv wieksza o 5.01zl), Aktywacja 4.99zl, Okres lojalnosciowy 24msc, Ulga w oplatach 120zl

- Plan Optymalny, Oplaty 5,01, Okres lojalnosciowy 24msc, Ulga w oplatach 120zl

- Plan MaxBox, Oplaty 34,00, Aktywacja 4.99zl, Okres lojalnosciowy 24msc, Ulga w oplatach 360zl

- Mega BSM, Oplaty 0,00, Okres lojalnosciowy 25msc, Ulga w oplatach 240zl

- Pakiet Fun Club, Oplaty 14.99zl 24msc, nastepnie 14.99zl, Aktywacja 4.99zl, Okres lojalnosciowy 24msc, Ulga w oplatach 235zl

- Pakiet Eleven sports,Oplaty 5,00, Okres lojalnosciowy 24msc, Ulga w oplatach 165zl

- Pakiet Cyfrowy HD, Oplaty 5,00, Okres lojalnosciowy 24msc, Ulga w oplatach 240zl

- Multiscreen, Oplaty 3,00, Okres lojalnosciowy 24msc, Ulga w oplatach 48zl

 

W ogóle teraz tak patrzę dorzucili Pakiet Fun Club? co to jest, erotyczne?

 

Mam 14 dni na rezygnację, tylko powinni przysłać na maila warunki a jeszcze nie dostałem.

Edytowane przez szakalq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, szakalq napisał:

Ostatecznie podpisałem umowę za 85 zł: MaxBox, Eleven, HD, Multiscreen (Multimedia GO), 600 net, Telefon stacjonarny 24 miesiące - udało się w tej cenie net większy jedynie.

Tylko jak przysłali mi warunki umowy do akceptacji, to cena wychodzi 77 zł:

- Internet BIS 600Mb+,  Oplaty 9,99 (bez eFv wieksza o 5.01zl), Aktywacja 4.99zl, Okres lojalnosciowy 24msc, Ulga w oplatach 120zl

- Plan Optymalny, Oplaty 5,01, Okres lojalnosciowy 24msc, Ulga w oplatach 120zl

- Plan MaxBox, Oplaty 34,00, Aktywacja 4.99zl, Okres lojalnosciowy 24msc, Ulga w oplatach 360zl

- Mega BSM, Oplaty 0,00, Okres lojalnosciowy 25msc, Ulga w oplatach 240zl

- Pakiet Fun Club, Oplaty 14.99zl 24msc, nastepnie 14.99zl, Aktywacja 4.99zl, Okres lojalnosciowy 24msc, Ulga w oplatach 235zl

- Pakiet Eleven sports,Oplaty 5,00, Okres lojalnosciowy 24msc, Ulga w oplatach 165zl

- Pakiet Cyfrowy HD, Oplaty 5,00, Okres lojalnosciowy 24msc, Ulga w oplatach 240zl

- Multiscreen, Oplaty 3,00, Okres lojalnosciowy 24msc, Ulga w oplatach 48zl

 

W ogóle teraz tak patrzę dorzucili Pakiet Fun Club? co to jest, erotyczne?

 

Mam 14 dni na rezygnację, tylko powinni przysłać na maila warunki a jeszcze nie dostałem.

Dokładnie pakiet fun club to pakiet programów dla dorosłych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multimedia ma w kablu naziemne cyfrowe : mux 1,2,3,8.  Szkoda że nie dodają już nic innego np. mux5 DVB T2/HEVC który jest w prawie całym kraju. W ten sposób bez instalacji antenowej przetestowalibyśmy nową technologię i sprawdzili czy nasz TV nadaje się do DVB T2/HEVC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, szakalq napisał:

Ostatecznie podpisałem umowę za 85 zł: MaxBox, Eleven, HD, Multiscreen (Multimedia GO), 600 net, Telefon stacjonarny 24 miesiące - udało się w tej cenie net większy jedynie.

Tylko jak przysłali mi warunki umowy do akceptacji, to cena wychodzi 77 zł:

- Internet BIS 600Mb+,  Oplaty 9,99 (bez eFv wieksza o 5.01zl), Aktywacja 4.99zl, Okres lojalnosciowy 24msc, Ulga w oplatach 120zl

- Plan Optymalny, Oplaty 5,01, Okres lojalnosciowy 24msc, Ulga w oplatach 120zl

- Plan MaxBox, Oplaty 34,00, Aktywacja 4.99zl, Okres lojalnosciowy 24msc, Ulga w oplatach 360zl

- Mega BSM, Oplaty 0,00, Okres lojalnosciowy 25msc, Ulga w oplatach 240zl

- Pakiet Fun Club, Oplaty 14.99zl 24msc, nastepnie 14.99zl, Aktywacja 4.99zl, Okres lojalnosciowy 24msc, Ulga w oplatach 235zl

- Pakiet Eleven sports,Oplaty 5,00, Okres lojalnosciowy 24msc, Ulga w oplatach 165zl

- Pakiet Cyfrowy HD, Oplaty 5,00, Okres lojalnosciowy 24msc, Ulga w oplatach 240zl

- Multiscreen, Oplaty 3,00, Okres lojalnosciowy 24msc, Ulga w oplatach 48zl

 

W ogóle teraz tak patrzę dorzucili Pakiet Fun Club? co to jest, erotyczne?

 

Mam 14 dni na rezygnację, tylko powinni przysłać na maila warunki a jeszcze nie dostałem.

Nie ma na tej liście opłaty za dekoder(dekodery)/moduł(moduły), a zawsze to jest później na fakturze, więc zapewne to jest ta różnica w cenie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...