Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Od wczoraj testuje tuner Kaon 3200 po wymianie i jest spoko obraz  jest ostrzejszy niż na ADB-3830CD i działanie też szybsze.   Szkoda że tak późno na niego wpadłem jednak dobre te forum. Także polecam ten tuner. Dziś sobie potestuje nagrywanie na hdd i tego catshupa. Nie ma 4K ale to już miesiące jak zostanie tylko Vectra instalator mówił że jeszcze z rok i zniknie całkowicie  multimedia. Już dziś mogłem wybrać Vectrę ale ceny wyższe. Essa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka ofertę cenowo mozna przyjąć za : maxbox, HD, eleven, c+premium, internet 150mb/s ?? Obecnie mam to samo tylko internet wolniejszy bo 60 i płace 84zł a oni póki co dzwonia co dzien dwa i proponuja 10zł wiecej w zwiazku z ta podniesiona predkościa. Wypowiedzenie moge dopiero wyslac 1 lipca bo umowa do konca sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 75-80zł za to co masz z netem 150 Mb. Bo za stówę może wołać jeszcze hbo z go do tego neta 300mb ja tak mam. Możliwość nagrywania na hdd i catch up i pakiet hd też w tym.  A wypowiedzenie możesz już wysyłać mi skrócili o 3 miesiące poprzednią umowę sami dzwonią. 

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości. Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.06.2021 o 14:46, shidishi16 napisał:

Jaka ofertę cenowo mozna przyjąć za : maxbox, HD, eleven, c+premium, internet 150mb/s ?? Obecnie mam to samo tylko internet wolniejszy bo 60 i płace 84zł a oni póki co dzwonia co dzien dwa i proponuja 10zł wiecej w zwiazku z ta podniesiona predkościa.

Dobrzy są. Najniższa prędkość internetu (którą oferują na stronie internetowej) to 300 Mb/s ..... a tutaj chcą 10 PLN miesięcznie za podniesienie prędkości z 60 Mb/s na 150 Mb/s. Łaskawcy i dobroczyńcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się wymienić Dekoder ADB-3830CD przy przedłużeniu na modul CAM? Chodzi głównie o funkcjonalność, stabilność działania. Nie wiem czy cisnąć ich żeby mi wymienili czy odpuścić temat. Jak widzę, że na module da się odbierać np tvp4k a niestety 4k w MM wchodzi bardzo powoli lub praktycznie wcale to na przyszłość moduł może być dobrym rozwiązaniem zawsze można przerzucic na drugi tv w mieszkaniu jeśli coś konkretnego chce się obejrzeć a np w nc+ nie ma tego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem też warto, choćby plusem jest 1 pilot, nie wiem jak to wygląda w Samsungach podobne nowe modele mają jakieś przejściówki na moduł. Tak jest u mojego kolegi, nie ma w jego Samsungu QLED typowego gniazda na moduł CAM, wejście jest zaklejone naklejką i nie sprawdzaliśmy jak to jest w praktyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...