Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie (i panie) brał ktoś z was niedawno MM? Ciekawi mnie jak cenowo wygląda full pakiet TV dla nowego klienta. Czy trzymają się sztywno cen ze strony www,czy jednak mają jakąś fajną cenowo ofertę?

Usługi "dla nowych" najlepiej zamawiać zawsze przez przedstawiciela handlowego. Ceny dużo niższe niż na stronie internetowej. Ich telefony i oferta są często wywieszane na klatkach schodowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież od kwietnia już nie trzeba mieć HBO u operatora, możesz normalnie na stronie HBOGO się zarejestrować tak samo jak na Netflixie i korzystać płacąc bezpośrednio HBO.

 Tak tylko to dotyczy komputera albo takich TV co mają aplikacje HBO GO .Ja mam w SAMSUNGU  ,a w SHAPRie D...A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tesc ma Superbox tylko jak do tej pory. W czerwcu konczy sie umowa i dzis dzwonila Pani konsultant zeby wcisnac telefon, albo tv z pakietami. Nie wiem dokladnie ile teraz placi musze sie dowiedziec za tego Superboxa ale to co mi Pani przedstawila chyba jest dosc wygorowane cenowo :

- 5 GB Neta i telefon + superbox - 83zl 
- HBO + superbox = 92zl 

- Pakiet HD 11 Kanalow + superbox 77zl 

-Filmbox Extra + Superbox - 75 zl 

 

nie jest wazne niby czy na 1 rok czy na 2 lata..

 

napewno diametralne znaczenie bedzie miala cena jaka teraz placi tesciu za sam superbox ale nie chce mi sie wierzyc ze placi za niego wiecej niz 50 zl... 

 

ktos cos doradzi jak aktualne regulaminy i co mozna w MM ugrac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matifcb,

te ceny faktycznie duże! Za HBO i superbox - 92zł, kosmos!

Niech teść napisze wypowiedzenie i wtedy można negocjować znacznie lepsze warunki. Poczytaj ten wątek, cofnij się kilkanaście postów i zobacz ile się płaci .

Ja za to co w podpisie płacę 110zł (miało być 120zł, ostatecznie wyszło 110zł). A to i tak szału nie robi, są koledzy, którzy wynegocjowali lepsze - tańsze oferty.

Edytowane przez marciniozo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod koniec wakacji kończy mi się umowa na internet.

Pytanie moje co mogę wynegocjować?

Teraz mam 12 down / 0.6 upload za 25 złoty

co mogę ugrać?

[max u mnie dostępne 30 i 60 mb/sek]

p.s. sam internet tylko

 

wypowiedzenie wyśli wcześniej

powinieneś dostać max w tej samej cenie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@neuro gratulacje

 

Pytanie do forumowiczów: Wpisujcie miejscowości gdzie jeszcze nie było redukcji analogu. Ciekawi mnie czy tylko północny-wschód Polski jeszcze został się bez redukcji analogu ? Czy też są jeszcze jakieś inne rejony ?

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suwałki, woj. podlaskie też bez cyfryzacji. Z tego co wiem, to również Gołdap woj. warmińsko-mazurskie. Ostatnio czytałem, że redukcja analogu chyba była w Augustowie woj. podlaskie.

Kilka razu wspominano na eBok, że niby w Suwałkach ma być w okolicach maja, ale pisali, że nie jest to 100% informacja. Dopóki nie zobaczę, to nie uwierzę.

Edytowane przez adam2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w tym roku minie  cztery lata jak pierwszą cyfryzację przeprowadzono w Tomaszowie Maz. i Opocznie. Tempo mają niesamowite. Ciekawe ile lat potrzeba na uzupełnienie oferty programowej w całej Polsce.Ciągle liczę że obejrzę "Usterkę" w TTV w wersji HD.Marzyciel się ze mnie zrobił..... :dammit:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suwałki, woj. podlaskie też bez cyfryzacji. Z tego co wiem, to również Gołdap woj. warmińsko-mazurskie. Ostatnio czytałem, że redukcja analogu chyba była w Augustowie woj. podlaskie.

Kilka razu wspominano na eBok, że niby w Suwałkach ma być w okolicach maja, ale pisali, że nie jest to 100% informacja. Dopóki nie zobaczę, to nie uwierzę.

W Augustowie jesteśmy miesiąc po redukcji analogu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej co dokladnie sprawdzic apropo tej redukcji analogow, bede u tescia to powiem jak kujawsko pomorskie i Inowroclaw :) dowiem sie ile dokladnie placi i w poniedzialek zaraz powiem babce ze za drogo i wysylam wypowiedzenie. Cofne sie z 20 stron i przeczytam co pisaliscie o ofertach na superbox:)

Edytowane przez Matifcb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Multimedia poczekają czy ktoś już czeka na Multimedia?

11 KWIETNIA 2018, 07:00
ŁUKASZ DEC
 
Spektakularna klapa planowanej przez Liberty Global akwizycji sieci Multimedia Polska wywołuje pytanie – co dalej z tym podmiotem? O wycofaniu z biznesu jego właściciele myśleli już od kilku lat, a teraz o włos minęli się z realizacją swojego planu. To stawia ich oraz spółkę wobec konieczności naprawienia nieco nadwyrężonego biznesu i dalszych poszukiwań inwestora – w nie najlepszej, jak się zdaje atmosferze. A może to tylko pozór i chętny już czeka na spółkę?
 
Stracony rok
Przez ostatnie 1,5 roku spółka funkcjonowała pod silną presją na finalizację M&A i związanych z tym nieuchronnych wewnętrznych zmian. Jak to się odbiło na wynikach finansowych i operacyjnych Multimediów pisaliśmy wielokrotnie. Wskazywał na to również zarząd spółki w komentarzy do sprawozdania finansowego za 2017 r."
 
Całość (dosyć długa) tutaj:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...