Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Możesz podać link do źródła tych informacji? Bo na facebook-u niestety nie widzę takiej informacji co podawałeś, odnośnie pełnej oferty w wybranych lokalizacjach.

 

Komentarz przy tej informacji:

https://www.facebook.com/MultimediaPolskaSA/photos/p.1276287085782592/1276287085782592/?type=3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie, bo coś mi nie pasuje. Znajomy wziął sobie z MM większy internet z 30 na 60 od 1 marca. Dzwonił do mnie 1 wieczorem, że nic się nie zmieniło i nadal ma 30 Mb/s. (przez Wi-Fi router ma własny). Następnego dnia zadzwonił do MM, a tam kazali podłączyć laptop kablem z modemem, bo po kablu będzie miał 60, a po Wi-Fi nie. Rzeczywiście po kablu ma te 60 Mb/s, a bezprzewodowo dalej 30. o co tu chodzi? Przecież router powinien dać radę. Stoi 2 m od laptopa.

Jak po kablu bezpośrednio z modemu jest prędkość taka jak powinna to od strony operatora jest wszystko ok. W przypadku wi-fi jest bardzo wiele czynników ograniczających transfer jak chociażby standardy jakie obsługuje router jak i sama karta bezprzewodowa w komputerze oraz ilość innych routerów pracujących na tym samym kanale.

Edytowane przez adrian1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, cena super. Co do drugiego dekodera z nagrywaniem to nie wiem jak to jest. Ja mam dwie karty CAM, także nagrywam bezpośrednio w TV.

 

Co do redukcji analoga to mi konsultant nie był w stanie nic konkretnego powiedzieć. Tylko tyle, że ma być....kiedyś. Plus za uczciwość, przynajmniej nie ściemniał....

Edytowane przez marciniozo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj udało mi się wynegocjować po pierwszym telefonie z DUK od złożenia wypowiedzenia to co chciałem i w cenie jaką chciałem.

MaxBox, Pakiet HD, PVR, Multiroom, Net60MB, Canal+ Prestige, HBO HD (GO+OD), sVoD Strefa Dzieci w cenie 99 zł/mies., umowa na 12 mies.

Od razu powiedziałem co bym chciał, czyli to co do tej pory (opis) oraz Canal+, HBO z katalogami i katalog Strefa Dzieci. Miła Pani powiedziała, że tu nie ma takich ofert, ale porozmawia z kierownikiem. Poprosiła, żebym chwilę poczekał i oczywiście udało się.

Pozdrawiam i życzę również udanych negocjacji.

 

P.S.

Jeśli dojdzie jeszcze do redukcji TV analogowej, to oferta by była naprawdę godna uwagi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby zadziałał efekt tego, że ostateczna wycena firmy będzie bardzo mocno albo w zasadzie zależeć tylko od ilości posiadanych klientów?

 

Też zacząłem działać przy przedłużeniu umowy i warunki, które dostałem są sporo poniżej tego co chciałem ostatecznie osiągnąć. Szczerze? Opadła mi kopara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni w tej chwili zgadzają się na wszystko.

 

Wychodzi na to ze chcą mieć jak największą ilość abonentów przy podpisywaniu umowy z LG.

Gdy wkrótce zostanie uszczelniony system pobierania abonamentu RTV i gdy niedługo TVP rzuci 1 - 2 kanały do MUX-8 ... to Multimedia Polska S.A. pójdzie na jeszcze większe ustępstwa.

Nie wierzcie w jakiekolwiek podwyżki usług TV w kablówkach. To jest fizycznie niemożliwe.

Nie wierzcie w jakąkolwiek propagandę tu na forum, że "taniej nie będzie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mi umowa kończy się w kwietniu, jeszcze nie składałem wypowiedzenia a miałem już dwa telefon z MM. Do tej pory miałem: maxbox (moduł cam) + eleven + net 60 + telefon 100 min za 86 zł. Pierwszy telefon, przedłużenie za tą samą kwotę na 12 miesięcy - odmówiłem. Dziś drugi raz dzwonili za 80 zł: maxbox + eleven + pakiet hd + pakiet filmbox + net 60 + telefon 100.

 

W zasadzie, to chciałem odejść z MM do Vectry ze względu na braki kanałów national geographic, w bloku jest jeszcze oferta z Orange, ale tam też nie mają nic ciekawego.

 

Generalnie, to zależy mi właśnie na tych National Geo + polsaty sport + eleven.

 

Z MM już chyba lepszej oferty nie dostanę? Chociaż zastanawiam się czy wypowiedzenie składać. Szkoda, że z MM wypadły National Geo, wrócę pewnie wraz z przejęciem przez UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem możesz nadal walczyć o niższą cenę końcową w MM. Jeżeli masz czas, cierpliwość i wolę negocjacji składaj wypowiedzenie.

 

Orange po światłowodzie? Oni mają w ofercie kanały National - Geo, Wild i People, wszystko w HD. Pakiet wiedza, obecność kanału zależy od pakietu. Polsaty weszły w końcu do Orange ale są w jakimś płatnym pakiecie. Eleveny też mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Programy analogowe : TVP Katowice, TVS ,TVP Polonia i Kino Polska przenieśli mi dziś rano z kanałów VHF na wyższe kanały UHF. Na zwolnionych kanałach szum "brak sygnału". Oczywiście BOK nie wie czemu tak zrobili. Ilość kanałów w dalszym ciągu 52.    :-|

Rozmawiałem o tym na czacie i potwierdzili, że ma to związek z mux8. Został on już puszczony u nas po kablu, tylko coś dużo tam testów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mixiorek

Tak Orange po światłowodzie, ale jakoś do Orange nie mam zaufania. 

 

Podpytałem trochę na forum w dziale Vectry i za to co chcę (Złoty Ekstra HD - tu będę miał polsat sport + National Geo + eleven + net + telefon) wyjdzie według cennika około 130 zł.

 

Do ilu mogą zejść za ten pakiet: maxbox + eleven + pakiet hd + pakiet filmbox + net 60 + telefon 100, ma ktoś podobny i wynegocjował mniej niż 80 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpytałem trochę na forum w dziale Vectry i za to co chcę (Złoty Ekstra HD - tu będę miał polsat sport + National Geo + eleven + net + telefon) wyjdzie według cennika około 130 zł.

 

Na cennik nie patrz. Znajdź ulotkę z ofertami i kontaktem do przedstawiciela. Zadzwoń i zapytaj się o ofertę.

 

Do ilu mogą zejść za ten pakiet: maxbox + eleven + pakiet hd + pakiet filmbox + net 60 + telefon 100, ma ktoś podobny i wynegocjował mniej niż 80 zł ?

 

Moim zdaniem da się. Tak jak piszą wszyscy -> wypowiedzenie + negocjacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...