Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

U kogo się pojawia wysyp kanałów to się pojawia. :roll:  Jednak zmiany nie występują u wszystkich tylko w wybranych lokalizacjach.


Ja bym prosił o powstrzymanie się od tekstów, mogących narazić na palpitację serca u osob, które mają okrojona ofertę :)

Tak masz rację, trzeba uważać bo może ktoś kto dostanie na raz tyle nowych kanałów, a jeszcze ich nie ma, może dostać palpitacji serca :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym prosił o powstrzymanie się od tekstów, mogących narazić na palpitację serca u osob, które mają okrojona ofertę :)

Daj spokój. To tylko lista moich życzeń (szczególnie pozycja z buźką). Rzeczywistość może być inna, więc się nie podniecaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palpitacji serca z zazdrości prędzej dostaną tacy jak ja, którzy nie mają i w najbliższym czasie nie będą mieli pełnej oferty i niewiadomo kiedy będą ją mieli. Zazdrość ludzka rzecz. :)

 

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejne propozycje. Wybacz, ale w ogóle nie bierzesz pod uwagę sekcji, w jakiej znajdują się te testy. Eleven Extra, czy kanały FIC odpadają (nadawca chciałby mieć całość w ofercie, czyli i National Gegraphic'ki, i FOX'y - a, nie ma testu w sekcji filmowej). Gdyby miały być TV4 HD i TTV HD, to zastąpiliby je w pierwszym rzucie. Po co im dubel TTV SD ze znaczkiem "HD"?

 

Jedynie kanały od A+E Networks i BBC by pasowały.

 

Dubli już praktycznie nie ma. Albo są z konieczności, bo mają inne pakiety. Albo celowo zostawione, bo nadawca zapłacił za pozy.cjonowanie (np. Viacom).

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowy i mam pytanie. Posiadam w multimedia pakiet Startbox+ internet 60 i płacę 91 zł. rok temu przedłużyłem na takich warunkach bez wypowiedzenia. Teraz zamierzam złożyć wypowiedzenie i moje pytanie jakie są obecnie możliwości negocjacyjne do tej ceny.

co mogę uzyskać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko święta - nieźle Ciebie doją. :) Przy wypowiedzeniu około 40 zł za to zapłacisz.

No Super. Tyko jak w ubiegłym roku przedłużałem to miła pani mówi do mnie że nie ma innej propozycji.Więc jak radzicie upierać się przy niskiej cenie , jakieś argumenty, bo na tv zbytnio mi nie zależy te kanały wystarczą głównie chodzi o Net.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie złożyłeś wypowiedzenia to mogła wszystko mówić, bo wiedziała, że i tak u nich zostaniesz. Argumentem właśnie może być to, że nie zależy Ci mocno na telewizji i planujesz podłączenie telewizji naziemnej. Oferta na 1000000% będzie lepsza niż to co teraz płacisz, więc się nie martw. Tylko złóż to wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie udało się przedłużyć umowę, bez składania wypowiedzenia. Zadzwoniłem z czystej ciekawości wybadania ofert. DUK anulował mi resztę obecnej umowy na wszystkie pakiety, a kolejna na 24 m-ce (celowo chciałem jak najdłużej, ze względu na UPC) za ok 130zł. Nie udało się uzyskać lepszej ceny, ale za to mam 2x mulltiroom. W sumie jestem zadowolony, bo po ostatnich zmianach to jedna z lepszych ofert. W UPC nie będzie szans na takie warunki cenowe.

 

I doszedłem do wniosku, że nie potrzebuję pakietu Filmbox Extra.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry i rozsądny ruch z tą umową na 24m. Też się nad tym zastanawiam (wyjątkowo, bo najczęściej zależy mi na jak najkrótszych).

Dwa pytania:

- czy wyczułeś, że są bardziej skorzy do negocjacji niż zwykle?

- ile miałeś czasu do zakończenia poprzedniej umowy?

 

Z cenami w UPC racja. Moim zdaniem nieosiągalna kwota za to co masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Chiquita Przecież kiedyś pisałeś, że gdyby pojawiły się Filmbox Arthouse i Filmbox Action to by Ci na pakiecie Filmbox zależało. Teraz Filmbox Arthouse i Filmbox Action mają być, czy też już są u Ciebie dostępne, a Ty piszesz, że nie potrzebujesz pakietu Filmbox Extra ? Skąd tu taka nagła zmiana decyzji ?

Edytowane przez mirolop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- czy wyczułeś, że są bardziej skorzy do negocjacji niż zwykle?

Owszem. Przecież udało mi się załatwić sprawę w pierwszej rozmowie. Zazwyczaj potrzebowałem min. 2, 3, a nawet więcej. No i fakt, że dość łatwo uzyskałem połączenie z DUK. To wszystko bez składania papierka. ;)

 

- ile miałeś czasu do zakończenia poprzedniej umowy?

Niecałe 2 miesiące.

 

@mirolop

Wolałem drugi multiroom. Poza tym, otworzyli u mnie kino Helios. Częściej chodzę do kina, bo nie muszę już jeździć do Piotrkowa, Łodzi czy Warszawy. Wolę to, niż gapienie się w TV. Abonuje jeszcze Netflixa, HBO Go i Amazon Prime - doszedłem do wniosku, ze tyle mi wystarczy. Nie ma tu nic nagłego, tylko dobre przemyślenie sprawy.

@Lysy248

Mnie też chcieli dać tylko na rok, ale naciskałem. Powiedziałem, że na tym mi najbardziej zależy. Już sobie darowałem negocjacje ceny i Filmbox Extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że MM zależy na zatrzymaniu klienteli. Ja też niedługo zaczynam negocjacje i chcę dobrać sobie Canal+ i HBO. Mam nadzieję, że w granicach 110-120 zł mi się to uda uzyskać.

 

Czy płacicie za dzierżawę dekodera PVR ? Dopiero teraz zauważyłem, że koszą mnie na 20 zł aż ! Muszą koniecznie obniżyć ten koszt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do: hanys

 

 

Ja mam teraz Start Box za około 40 zł, w tym moduł i Pakiet HD, internet 60 MB. Na razie trzeci miesiąc, mam fakturę na 20 zł, za internet mam płacić od czwartego miesiąca. Chyba, że im się znowu coś pomyliło i dostanę wyrównanie.  Wypowiedzenie poszło w listopadzie, umowa od grudnia, a starą miałem do marca tego roku. Umowa na rok.

Edytowane przez tomekjot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z pakietem Startbox Plus ? Istnieje jeszcze ? Jeśli tak , to czy w nim coś się zmieniło ? Przybył lub ubył jakiś program ? Multimedia na stronie nic o nim nie pisze, a jest dość ciekawy dla tych co chcą mieć tylko kanały podstawowe i coś jeszcze.

Rozmawiałem z dwiema sąsiadkami co przeszły ostatnio na cyfrę (wnuczki kupiły im LCD) i mają superbox (taki im wciśli w BOK-u) za 50 pln miesięcznie,czyli 10 zł drożej niż płaciły za analog. Nic nie słyszały o startboxie plus, nikt ich nawet nie informował. Tak więc pomyślałem,że może już nie ma tej oferty ?    :wink:

Edytowane przez zerojedynkaX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radek34

 

14 - Puls HD

17 - Puls 2 HD

24 - Polsat News HD

36 - Republika HD

39 - Fokus HD

56 - Cinemax HD

57 - Cinemax 2 HD

58 - Filmbox Action

59 - Filmbox Arthouse HD

74 - Adventure HD

75 - Test3_26

80 - Polsat Viasat History HD

82 - Polsat Viasat Explore HD

102 - Test1_25

103 - Top Kids HD

104 - Disney Channel HD

134 - Polsat Sport News HD

164 - Stopklatka HD

166 - Polsat Film HD

182 - Test1_24

185 - Test3_27

191 - Polsat Cafe HD

192 - Polsat Play HD

202 - Power TV HD

203 - Nuta HD

219 - Test2_27

221 - Zoom TV HD

250 - Test1_27

251 - Test4_27

252 - Test1_28

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...