Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

O brakach i minusach UPC się parokrotnie wypowiadałem. Nie ten temat, zapytaj -> tutaj.

 

Multimedia nie celuje w takich klientów, jak UPC. Dlatego może być gorsza w ilości kanałów HD. Tak trudno to pojąć? Poza tym, różnice w infrastrukturze też przynoszą pewne trudności. Znajdź mi drugą kablówkę podobnie zróżnicowaną? UPC czy Vectra są jednolite.

 

To może ja napiszę jaką przewagę ma jak dla mnie MM nad UPC. Są to dwie rzeczy -> cena i możliwość posiadania dobrej ceny przy umowie na 12 miesięcy (takie preferuje). UPC na wejściu jest drogie, sporo droższe niż MM -> ~30% spokojnie oraz przy przedłużaniu umowy dla umów 12 miesięcznych ceny są wyższe niż dla umów 24 miesięcznych. Poza tym MM leży i kwiczy.

 

Profil MM na FB merytorycznie oceniam na 2+ w skali szkolnej. Nieznajomość oferty, odpowiedzi na szybko na odwal się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do profilu na zadane pytania, zostałem poproszony o podanie numeru abonenta i w ciągi 30 minut zadzwonił konsultant z MM i rozmawiał jak z człowiekiem.  Polecam tą formę kontaktu. Tak więc odpowiadają merytorycznie. Mistrzostwem świata są abonenci Orange - polecam lekturę FB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Reemisja multipleksów DVB-T nie jest do usunięcia. Skąd taki pomysł?

 

Stąd taki pomysł że DVB T jest nadawany w MM w ramach pakietu analogowego i zajmuje 3 kanały ( u mnie 10,11,12).

Kanały te mogłyby być przeznaczone na DTV, ale w sumie fajnie że zostawiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem, DVB-T w kablu jest niekodowane, czy po rezygnacji z oferty płatnej i pozostawienia samego internetu sygnał telewizji naziemnej dalej jest dostępny

Sygnał dosyłu DVB-T jest niekodowany... jednak nie wiem, czy w każdym mieście można oglądać, posiadając sam net. I nie wszędzie robią taki dosył. Nie ma też multipleksów lokalnych.

 

@radek34

Oczywiście prześlę wyniki ankiety za jakiś czas. Jednakże zdaj sobie sprawę, że dla nich ta ankieta nie jest miarodajna. Nie muszą się do niej nawet odnosić.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Sygnał dosyłu DVB-T jest niekodowany i można oglądać posiadając sam net. Ale nie w każdym mieście robią taki dosył. I nie ma multipleksów lokalnych.

 

 

Hmmmm ja podłączam tv do kabla który idzie od gniazdka w ścianie do tv i mam samego neta z MM  i nie wyszukuje mi DVB-t a u mnie w mieście jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy po uruchomieniu w czerwcu MUX8 Multimedia reemitować będzie go od razu czy zaś roczne konsultacje z nadawcą.

A swoją drogą powinni dogadać się z panem Solorzem i robić reemisję MUX4 (oczywiście za dodatkowe 9,99 pln/m-c). Rozprowadzanie modułów CAM i po sprawie.Korzyść obopólna bo TV mobilna sprzedaje się b.słabo.

Powstał by swego rodzaju MUXBOX jako dodatkowy pakiet Multimedii (np.zamiast TV analogowej). Teoretyzuję oczywiście. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miałeś wcześniej jakiś pakiet tv i czy sprzedawany jest u ciebie jeszcze analog?

 

Czyli jednak zakładają filtr. U mnie (w pobliskich blokach) w każdym razie go nie ma.

Tak miałem analog później miałem cyfrówkę i internet zrezygnowałem z tv w 2013 i zostawiłem internet .Dzień po rezygnacji przyszedł pan z mm i coś grzebał w skrzynce ,wiem bo mam ją pod drzwiami i został sam internet w tv analogowej jest śnieg :) A czy analog jest jeszcze sprzedawany to nie powiem bo nie wiem

Edytowane przez qrczak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poradzcie co ugrac, bo negocjuje przedluzenie :)

Kurcze, przegapilem okres wyowiedzenia ne telewizję. I jak na razie oferują mi koszty za usługi w wysokości około 150 złoctych za to co mam w podpisie. Twierdzą, że HBO GO jest płatne, ale niby zeszła z TV i Neta. Co myślicie?

Edytowane przez BartekPLRZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...