Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o ofercie tej sieci kablowej? Czego w niej brakuje? na ten temat piszcie tu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam UPC Polska od początku (czyli od bodajże 1995 roku, gdy jeszcze istniala jako Polska Telewizja Kablowa). W ostatnich latach jest najgorzej. Po pierwsze wprowadza programy do swojej oferty wolniej niż inne kablówki. Brakuje w nich kanałów z Niemiec tj. RTL. Poza tym chciałbym mieć dostęp do TV Biznes, Niekodowanego Ale Kino, Kino Polska.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a ale kono to od kiedy jest niekodowane? Coś chyba Ci się pomyliło?
Poza tym chciałbym mieć dostęp do TV Biznes, Niekodowanego Ale Kino, Kino Polska.
Przeczytaj uważnie :). Skoro "chciałbym" to chyba oznacza, że tak nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na Kino Polska i Ale Kino trzeba miec dekoder.To jest troche śmieszne,bo wygląda to tak jakby te kanały były na równi z Canal+ i HBO !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

taak? smieszni oni są. a za taki dekoder się płaci czy dostaje się za darmo. Sorry, że takie głupie pytania zadaję, ale nigdy nie maiłem kablówki, bo mieszkam na wsi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi brakuje takie kanaly jak mini mini,sportklub,itv.tv biznes,podróże tv,zigzap i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi w UPC w Trójmieście brakuje takich kanałów jak EuroNews, BBC World, Sky News lub Deutsche Welle. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mi w UPC w Trójmieście brakuje takich kanałów jak EuroNews, BBC World, Sky News lub Deutsche Welle. :wink:

Do niedawna chyba był Euronews, DW i BBC World... Tak mi się wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kup sobie tuner i antenę na Astrę i Hot Birda i wszystkie newsy po angielsku (BBC, CNN, Sky News, EuroNews) i po niemiecku (Deutsche Welle) będą dostępne. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kup sobie tuner i antenę na Astrę i Hot Birda i wszystkie newsy po angielsku (BBC, CNN, Sky News, EuroNews) i po niemiecku (Deutsche Welle) będą dostępne. :wink:

Ja akurat mam antenę i tuner FTA więc osobiście problemu nie mam. Ale z punktu widzenia innych abonentów, którzy nie mają możliwości zainstalowania anteny, takie programy mogłyby być w ofercie UPC. Przynajmiej 1 z nich, bo wiadomo, że nie wszystkie. Znam ludzi, którzy właśnie narzekają, że zniknęło BBC World czy DW z kablówki. CNN to jednak nie kanał europejski. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:P ja powiem tak od kilku dni mam kablówkę i canal plus ale oferta multimedia jest lepsza.upc też jest droga brak jest np. viasat history

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem od kiedy, ale wczoraj przy wyszukiwaniu programów znalazłem na kanale 49 BBC World w Trójmiejskiej UPC. Chociaż raz przywrócili program nie zastępując nim innego. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.Moze ktos z was wie czy UPC planuje wlaczyc do swojej oferty canal+sport 2 i sportklub?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

myślę że upc nie włączy sportu 2 bo to nie ma sensu a sportklub?

jest polsat sport i extra jest eurosport-----------może nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sieć kablowa UPC oraz spółka Chellomedia, dostawca treści dla UPC wprowadziły do oferty aplikację interaktywną "czerwony guzik" ("Red Button").

Usługa dostępna jest w ramach pakietu cyfrowej telewizji kablowej oferowanej w Holandii. Dzięki aplikacji będzie można podczas oglądania MTV zagłosować na ulubionego artystę w ramach TMF Awards 2006. Wydarzenie to jest bardzo popularne w Holenderskiej MTV.

Według Shane O'Neill, szefa strategii Liberty Global oraz prezesa Chellomedia, "czerwony guzik" stał się bardzo szybko popularny. - Aż 30 procent klientów korzystających z cyfrowej telewizji regularnie używa usług interaktywnych, w tym specjalnego telewizyjnego portalu informacyjno-rozrywkowego. 47 procent naszych abonentów używało interaktywnej mozaiki z kanałami sportowymi podczas mistrzostw świata- mówi Shane O'Neill.

- W niedalekiej przyszłości planujemy rozwój interaktywnych usług także dla innych marek MTV obecnych na rynku holenderskim. Będziemy w tym zakresie współpracować z UPC i Chellomedia- mówi Jochem de Jong, wiceprezes MTV Networks Benelux, odpowiedzialny za dystrybucję sygnału.

Według naszych informacji usługi telewizji cyfrowej (wraz z opcjami interaktywnymi) w UPC Polska będą dostępne już w przyszłym roku. Wszystko wskazuje na to, że UPC w naszym kraju wybierze rozwiązania oparte o IPTV, co umożliwi jej oferowanie także usług dodatkowych, takich jak wideo na żądanie i PVR (DVR).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tegto co wiem jak pracowałem dla UPC modernizując ich sieć to ludzie nie są zachwyceni ich ofertą bo jest za droga w porównaniu do innych sieci i nie dorównuje Aster pod względem rozwoju technologicznego :(

Edycja: bogdan425 - poprawiłem błąd ortograficzny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś sie orientuje kiedy pojawia sie jakieś nowe kanaly w UPC? Dziwi brak AXNu we wszystkich oddziałąch UPC, również C+ Multiplex był by mile widziany w naszym mieście, ale nie ma!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Co sądzicie o ofercie tej sieci kablowej? Czego w niej brakuje? na ten temat piszcie tu.

Siemianowice Śląskie. najbardziej brakuje mi Fashion TV :-). to, co jest dobre, to to, że ile razy włączę TV, mam obraz (chyba, że ktoś ukradnie kabel albo jakiś hardware). niemniej jednak podjąłem decyzję, aby zainstalować TV SAT (oczywiście n) i zrezygnować z UPC. dlatego, że to, co jest złe, to jakość obrazu (czego nie toleruję).

mam tylko problem taki, że w kablówce mam w 4 pokojach na 4 telewizorach 4 różne programy. n mi tego nie zapewni. dlatego myślę o rozwiązaniu pośrednim: albo drugi dekoder n z modulatorem, albo ferdek z kartą C+ (pakiet startowy). jest to jednak półśrodek. może ktoś ma lepszy pomysł :-). ale upc chętnie bym się jednak pozbył...

--

sunmoon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Feliks Ty masz a ja nie mam a bardzo chciałbym mieć, ale dzwoniłem miliony razy do UPC i nigdy nic z tego nie wyszło :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

UPC klamie tylko ciegawe jak bedzie z cyfrowa telewiza czy tez bedza klamacz.

Edycja: bogdan425 - ostrzeżenie1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można wiedzieć za co to ostrzeżenie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi