Skocz do zawartości

Zdjęcie

UPC

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5004 odpowiedzi w tym temacie

#1 mpotasznik

mpotasznik

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 400 postów
  • Od: 14 sie 2006
  • LokalizacjaKonity

Napisano 14 sierpień 2006 - 10:47

Co sądzicie o ofercie tej sieci kablowej? Czego w niej brakuje? na ten temat piszcie tu.
mpotasznik | http://www.mpotasznik.blogspot.com Zapraszam serdecznie - mój blog, na którym komentuję najnowsze wydarzenia ze świata polityki, mediów i nowych technologi.

#2 Zlotus

Zlotus

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 14 sierpień 2006 - 11:52

Mam UPC Polska od początku (czyli od bodajże 1995 roku, gdy jeszcze istniala jako Polska Telewizja Kablowa). W ostatnich latach jest najgorzej. Po pierwsze wprowadza programy do swojej oferty wolniej niż inne kablówki. Brakuje w nich kanałów z Niemiec tj. RTL. Poza tym chciałbym mieć dostęp do TV Biznes, Niekodowanego Ale Kino, Kino Polska.

#3 mpotasznik

mpotasznik

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 400 postów
  • LokalizacjaKonity

Napisano 14 sierpień 2006 - 11:55

a ale kono to od kiedy jest niekodowane? Coś chyba Ci się pomyliło?
mpotasznik | http://www.mpotasznik.blogspot.com Zapraszam serdecznie - mój blog, na którym komentuję najnowsze wydarzenia ze świata polityki, mediów i nowych technologi.

#4 Zlotus

Zlotus

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 14 sierpień 2006 - 11:59

a ale kono to od kiedy jest niekodowane? Coś chyba Ci się pomyliło?

Poza tym chciałbym mieć dostęp do TV Biznes, Niekodowanego Ale Kino, Kino Polska.

Przeczytaj uważnie :). Skoro "chciałbym" to chyba oznacza, że tak nie jest.

#5 mpotasznik

mpotasznik

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 400 postów
  • LokalizacjaKonity

Napisano 14 sierpień 2006 - 12:01

a no sorki, zle zrozumiałem. Czasami bywa, jak człowiek się spieszy!

#6 danielpes5

danielpes5

Przyjaciel forum SAT Kurier

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2839 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 14 sierpień 2006 - 12:28

na Kino Polska i Ale Kino trzeba miec dekoder.To jest troche śmieszne,bo wygląda to tak jakby te kanały były na równi z Canal+ i HBO !

SMS DIGITAL-Full Pakiet

Vu+ Solo SE v2- DVB-C dual 

Samsung UE49MU6470  4K UHD

#7 mpotasznik

mpotasznik

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 400 postów
  • LokalizacjaKonity

Napisano 14 sierpień 2006 - 12:33

taak? smieszni oni są. a za taki dekoder się płaci czy dostaje się za darmo. Sorry, że takie głupie pytania zadaję, ale nigdy nie maiłem kablówki, bo mieszkam na wsi.

#8 felik3

felik3

Konto zablokowane

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 837 postów
  • Od: 18 sie 2006

Napisano 18 sierpień 2006 - 00:33

mi brakuje takie kanaly jak mini mini,sportklub,itv.tv biznes,podróże tv,zigzap i tyle.

#9 Grzegorz

Grzegorz

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 27 postów
  • LokalizacjaGdynia

Napisano 23 sierpień 2006 - 21:44

Mi w UPC w Trójmieście brakuje takich kanałów jak EuroNews, BBC World, Sky News lub Deutsche Welle. :wink:

#10 Palikot

Palikot

MOD Weteran

• MOD Weteran
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3842 postów
  • Od: 16 sie 2006
  • LokalizacjaPlatforma Obywatelska

Napisano 23 sierpień 2006 - 21:46

Mi w UPC w Trójmieście brakuje takich kanałów jak EuroNews, BBC World, Sky News lub Deutsche Welle. :wink:

Do niedawna chyba był Euronews, DW i BBC World... Tak mi się wydaje.
Kto jątrzy, kłóci się i nic nie wnosi do tematu, zostaje przyjacielem forum SK. W związku z tym nie przyznaję się do tego, co tu robiłem oraz do obecnej rangi. Nie chcę firmować sobą głupoty.

#11 JamesBond007

JamesBond007

Połowa mocy ;)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1187 postów
  • LokalizacjaKrosno

Napisano 24 sierpień 2006 - 14:14

Kup sobie tuner i antenę na Astrę i Hot Birda i wszystkie newsy po angielsku (BBC, CNN, Sky News, EuroNews) i po niemiecku (Deutsche Welle) będą dostępne. :wink:

#12 Grzegorz

Grzegorz

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 27 postów
  • LokalizacjaGdynia

Napisano 24 sierpień 2006 - 23:04

Kup sobie tuner i antenę na Astrę i Hot Birda i wszystkie newsy po angielsku (BBC, CNN, Sky News, EuroNews) i po niemiecku (Deutsche Welle) będą dostępne. :wink:

Ja akurat mam antenę i tuner FTA więc osobiście problemu nie mam. Ale z punktu widzenia innych abonentów, którzy nie mają możliwości zainstalowania anteny, takie programy mogłyby być w ofercie UPC. Przynajmiej 1 z nich, bo wiadomo, że nie wszystkie. Znam ludzi, którzy właśnie narzekają, że zniknęło BBC World czy DW z kablówki. CNN to jednak nie kanał europejski. :wink:

#13 wk1977

wk1977

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 3 postów
  • Od: 11 wrz 2006
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 11 wrzesień 2006 - 21:14

:P ja powiem tak od kilku dni mam kablówkę i canal plus ale oferta multimedia jest lepsza.upc też jest droga brak jest np. viasat history

#14 Grzegorz

Grzegorz

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 27 postów
  • LokalizacjaGdynia

Napisano 16 wrzesień 2006 - 11:35

Nie wiem od kiedy, ale wczoraj przy wyszukiwaniu programów znalazłem na kanale 49 BBC World w Trójmiejskiej UPC. Chociaż raz przywrócili program nie zastępując nim innego. :wink:

#15 buli

buli

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 3 postów
  • Od: 24 wrz 2006

Napisano 24 wrzesień 2006 - 18:08

Witam.Moze ktos z was wie czy UPC planuje wlaczyc do swojej oferty canal+sport 2 i sportklub?

#16 wk1977

wk1977

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 3 postów
  • Od: 11 wrz 2006
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 25 wrzesień 2006 - 14:03

myślę że upc nie włączy sportu 2 bo to nie ma sensu a sportklub?
jest polsat sport i extra jest eurosport-----------może nie wiem

#17 felik3

felik3

Konto zablokowane

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 30 wrzesień 2006 - 12:42

ciegawe kiedy nowe kanaley na upc.

#18 felik3

felik3

Konto zablokowane

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 837 postów

Napisano 03 październik 2006 - 00:05

Sieć kablowa UPC oraz spółka Chellomedia, dostawca treści dla UPC wprowadziły do oferty aplikację interaktywną "czerwony guzik" ("Red Button").

Usługa dostępna jest w ramach pakietu cyfrowej telewizji kablowej oferowanej w Holandii. Dzięki aplikacji będzie można podczas oglądania MTV zagłosować na ulubionego artystę w ramach TMF Awards 2006. Wydarzenie to jest bardzo popularne w Holenderskiej MTV.

Według Shane O'Neill, szefa strategii Liberty Global oraz prezesa Chellomedia, "czerwony guzik" stał się bardzo szybko popularny. - Aż 30 procent klientów korzystających z cyfrowej telewizji regularnie używa usług interaktywnych, w tym specjalnego telewizyjnego portalu informacyjno-rozrywkowego. 47 procent naszych abonentów używało interaktywnej mozaiki z kanałami sportowymi podczas mistrzostw świata- mówi Shane O'Neill.

- W niedalekiej przyszłości planujemy rozwój interaktywnych usług także dla innych marek MTV obecnych na rynku holenderskim. Będziemy w tym zakresie współpracować z UPC i Chellomedia- mówi Jochem de Jong, wiceprezes MTV Networks Benelux, odpowiedzialny za dystrybucję sygnału.

Według naszych informacji usługi telewizji cyfrowej (wraz z opcjami interaktywnymi) w UPC Polska będą dostępne już w przyszłym roku. Wszystko wskazuje na to, że UPC w naszym kraju wybierze rozwiązania oparte o IPTV, co umożliwi jej oferowanie także usług dodatkowych, takich jak wideo na żądanie i PVR (DVR).

#19 muri

muri

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 57 postów
  • Od: 03 paź 2006
  • LokalizacjaBrodnica

Napisano 04 październik 2006 - 12:50

Z tegto co wiem jak pracowałem dla UPC modernizując ich sieć to ludzie nie są zachwyceni ich ofertą bo jest za droga w porównaniu do innych sieci i nie dorównuje Aster pod względem rozwoju technologicznego :(

Edycja: bogdan425 - poprawiłem błąd ortograficzny.

#20 fipii

fipii

Rozpisany

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Od: 25 paź 2006

Napisano 25 październik 2006 - 12:21

Czy ktoś sie orientuje kiedy pojawia sie jakieś nowe kanaly w UPC? Dziwi brak AXNu we wszystkich oddziałąch UPC, również C+ Multiplex był by mile widziany w naszym mieście, ale nie ma!