Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem, dziś samoczynnie :roll: rozwaliła mi się lista kanałów użytkownika. Zniknęły z niej wszystkie kanały oprócz 4... O dziwo problem wystąpił w obu dekoderach jakich używam w domu, inne listy, inne telewizory, taki sam problem, zostały tylko 4 kanały na liście... Ktoś coś wie o co chodzi lub spotkał się z czymś podobnym? Dekoder to ten zwykły DTV od multimedii ADB-3830CD. Pewnie nie ma szans, żeby samo się naprawiło tym razem

Miałem taki sam problem kilkanaście dni temu. Też zostały mi 4 programy na mojej liście. Wtedy w mojej lokalizacji nastąpiły kosmetyczne zmiany w nazwach programów (z nazw TVP1 HD i TVP2 HD usunięto dopisek TEST) i posypała się moja lista. "Testowali" chyba z rok :) Może u Ciebie też miała miejsce jakaś mała zmiana? Niestety samo nie wróci i trzeba od nowa układać swoją listę. Bardzo przydałaby się w oprogramowaniu dekodera opcja eksportu listy np. na pendrive, ale nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozesłałem kilka e'mail tu i tam - dział pomocy technicznej, rzecznik prasowy, zastępca PR, dyrektor regionu Południowego!

Ciekawe czy ktoś się odezwie i czy poda jakieś konkretne informacje!

 

Też jestem bardzo ciekaw co Ci odpowiedzą.Boję się że będą to odpowiedzi w stylu facebookowym: ONI O TYM MYŚLĄ,ALE KONKRETY PODADZĄ W ODPOWIEDNIM CZASIE,ble ble ble...Ciekawe dlaczego to jest MUR ?? Choćby dla własnej reklamy napisali by że w Twoim rejonie trwa modernizacja i ukończenie jest planowane np. na pażdziernik 2015 roku po czym włączona zostanie nowa lista !!Czy to musi być tajemnica ?? W moim przypadku było tak że NIC NIE WIEDZIAŁEM do końca że włączą mi nową listę.Nagle dostaję fakturę w marcu br. wraz z listem że od 1 kwietnia włączają nową listę. Co ciekawe nawet w BOK-u pod koniec marca NIC NIE WIEDZIELI że od 1 kwietnia będą zmiany !! To są jaja ! Może być tak też u Ciebie.We wrześniu dostaniesz fakturę z listem na który czekasz.Życzę Ci tego !! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wrześniu dostaniesz fakturę z listem na który czekasz.Życzę Ci tego !! :D

Chciałbym, żeby tak było! Dzięki!

 

Pierwsze odpowiedzi już się pojawiły:

Witam,

Dziękujemy za kontakt z naszą firmą.

W odpowiedzi na Państwa zgłoszenie pragnę poinformować, iż na ten moment nie jest nam znany termin zakończenia prac modernizacyjnych, które pozwolą na ujednolicenie oferty. Przepraszam za zaistniałe utrudnienia i dziękuję za zgłoszenie problemu.

W razie dodatkowych pytań proszę o ponowny kontakt - służymy pomocą.

Zapraszam również do kontaktu z Telefonicznym Biurem Obsługi Klienta pod numerem 244 244 244.

Dział Wsparcia Technicznego.

Witam, Uprzejmie informuję, że w dniach 27 czerwca do 15 lipca jestem na urlopie. W pilnych sprawach proszę o kontakt z Biurem PR 22 553 86 11. Pozdrawiam, Krystyna Kanownik Dyrektor Biura PR, Rzecznik Prasowy Multimedia Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z artykułu o UPC:

Z wypowiedzi Gołębiowskiego wynika także, że UPC Polska teraz bardziej stawia na oferowanie szybkiego internetu jak najszerszej liczbie klientów, a nie tylko w reklamach. - Ważniejsza jest dzisiaj możliwość zaoferowania 250 Mb/s dla 2,7 mln gospodarstw, niż np. 500 Mb/s dla kilkudziesięciu, czy kilkuset tysięcy - zauważa.

 

Genialne podsumowanie działalności i polityki MMP! :lol2:

Nobel dla tego Pana!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas się przeprowadzić :jupi:

 

Prośba o "wycenę" paczki przy przedłużeniu:

- umowa na 12 miesięcy

- wymiana dekodera na ADB PVR 3831CDX

- MaxBox

- Pakiet HD

- Internet 60Mb/s

- Upload x2

 

Ile to może być warte? ;)

Ja za to płacę 90 zł.

 

Obecnie używam własnego routera. Czy MM może mi pożyczyć swój jak już podpisałem z nimi umowę czy dopiero przy nowym aneksie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialne podsumowanie działalności i polityki MMP! :lol2:

Nobel dla tego Pana!

Ciekawe też jest to:

"Na rynku indywidualnym (w całym zasięgu naszej sieci) oferujemy dzisiaj 250 Mb/s, na rynku B2B – 300 Mb/s. Testowaliśmy w sieci 500 Mb/s na platformie DOCSIS 3.0, a laboratoryjnie 1 Gb/s na DOCSIS 3.1. Perspektywa dla HFC, to co najmniej 10 Gb/s. Dysponujemy więc bardzo dużym zapasem i w razie potrzeby możemy szybko przeskalować sieć."

Czyli w całej swojej sieci oferują maksymalną prędkość. Do niedawna było to bodajże coś około 95% ;)

Na usprawiedliwianie MM należy podkreślić, że UPC jest dostępne w 8 aglomeracjach. Mają plany na kolejne miasta, ostatnio weszli do Płocka.

 

ja za to płacę 90 zł

Dokładnie te same usługi? Przedłużałeś ostatnio umowę? Upload x2 jest od 01.07. Mi proponują kwotę 80zł i wydaje mi się, że to dobra cena za taki pakiet usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialne podsumowanie działalności i polityki MMP! :lol2:

Nobel dla tego Pana!

Ciekawe też jest to:

"Na rynku indywidualnym (w całym zasięgu naszej sieci) oferujemy dzisiaj 250 Mb/s, na rynku B2B – 300 Mb/s. Testowaliśmy w sieci 500 Mb/s na platformie DOCSIS 3.0, a laboratoryjnie 1 Gb/s na DOCSIS 3.1. Perspektywa dla HFC, to co najmniej 10 Gb/s. Dysponujemy więc bardzo dużym zapasem i w razie potrzeby możemy szybko przeskalować sieć."

Czyli w całej swojej sieci oferują maksymalną prędkość. Do niedawna było to bodajże coś około 95% ;)

Na usprawiedliwianie MM należy podkreślić, że UPC jest dostępne w 8 aglomeracjach. Mają plany na kolejne miasta, ostatnio weszli do Płocka.

 

ja za to płacę 90 zł

Dokładnie te same usługi? Przedłużałeś ostatnio umowę? Upload x2 jest od 01.07. Mi proponują kwotę 80zł i wydaje mi się, że to dobra cena za taki pakiet usług.

Od 1.07.15. mam jeszcze moduł cam.. może u was większa konkurencja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za Canal+ Prestige ile można wyciągnąć obecnie? 49 zł na 24 miesiące to minimum czy da się jeszcze zejść z tej ceny? :/

Jak dla mnie umowy na 2 lata nie istnieją bo rynek i oferty za szybko się zmieniają ;) choć z drugiej strony jeżeli ktoś wynegocjuje dobrą ofertę lub nie ma konkurencji na swoim obszarze to w sumie czemu nie?

Moim zdaniem jeżeli jesteś dobrym i bardzo cierpliwym negocjatorem lub pokerzystą to możesz coś ugrać. Jeżeli będziesz odrzucał przez kolejne 2-3 miesiące ich oferty i ostatniego dnia dostaniesz smsa lub telefon z ostatnią super ofertą to może to być coś innego niż 49zł ;)

 

Od 1.07.15. mam jeszcze moduł cam.. może u was większa konkurencja...

Czyli masz dekoder PVR/ dysk 500GB i moduł cam? Jeżeli tak to z tego może wynikać wyższa cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za Canal+ Prestige ile można wyciągnąć obecnie? 49 zł na 24 miesiące to minimum czy da się jeszcze zejść z tej ceny? :/

W Szczecinie złożyłem wypowiedzenie. W BOKu słabo oferowali, dostałem telefon z DUK. Maxbox+Multiroom+2xCam+pakiet HD+Canal Select+HBO HD+internet 60=130 PLN. Canal select, HBO i pakiet HD na rok. Pozostałe usługi na 24 miesiące. Nie zależało az tak bardzo na umowie rocznej na wszystko. Wcześniej za 130 PLN miałem tylko Maxbox z cam + net 60.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zmieniłem w piątek VECTRE na MULTIMEDIE i podłaczyli mi dekoder IPS3000 z aktywnym usb pvr. Podłaczylem pod niego Pendrive 64GB i nie przechodzi testu wydajności, czy żeby nagrywać to musi być dysk zewnętrzny? Drugie pytanie, po podlaczeniu pendriva pod drugie usb, odtwarza filmy w formacie mkv i avi, lecz jest tylko obraz bez dzwieku.

 

Czy ktoś mi pomoże? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według instrukcji 60 MB. Chyba, że to literówka. ;)

UWAGA: aby skorzystać z funkcji USB PVR niezbędne jest podłączenie zewnętrznego dysku twardego USB do gniazda z przodu lub z tyłu dekodera. Nie należy korzystać z dysków pendrive/flash ze względu na zbyt niską ich wydajność do celów USB PVR. Podłączony dysk twardy powinien mieć co najmniej 60 MB pojemności. Jeżeli do dysku zewnętrznego dołączony był zasilacz, należy go również podłączyć do dysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5354989031 - pomylilem się, sprawdzalem na takim noname 256GB, moze za wolny, wieczorem sprawdze na markowym Kingston, ale mam tylko 8 lub 16GB - moze byc z kolei za mała pamięć

 

Może cena jest atrakcyjna za ten pendrive, ale 6MB/s zapisu przy 256GB pojemności?

Wychodzi, że zapełnienie takiego nośnika przy stałej maksymalnej prędkości zapisu 6MB/s

(co jest w zasadzie niemożliwe do osiągnięcia) zajmie ok 12h. Zatem rzeczywiście pewnie

zajmie to minimum 16h - według mnie lekkie przegięcie. Nie dziwię się, że nie przeszedł testu.

Markowy pendrive nie wystarczy. Musi być przede wszystkim taki z zadeklarowanymi minimalnymi

wartościami zapisu i odczytu. Na USB 2.0 maksymalnie da radę wycisnąć ok 30MB/s zapisu.

Nawet jeśli deklaracje są większe, to dotyczą USB 3.0. Absolutne minimum,

które powinien mieć zadeklarowane, to według mnie 20MB/s.

Niestety ceny takich nośników, to ok. 100-120zł i to za minimum, które potrzebujesz czyli 64GB.

Ewentualnie można też kupić kartę MicroSD w standardzie UHF-I, ale tutaj dodatkowo potrzebny jest czytnik

i cenowo wyjdzie podobnie. Jak tak patrzę na ceny takich szybkich nośników, to nie wiem, czy już nie lepiej

opłacałoby się kupić dysk SSD. Oczywiście cenowo nadal nic nie przebije tradycyjnych dysków. Na allegro

można kupić zewnętrzny Verbatim 1TB już za ok. 200zł, ale czasami urządzenia z USB 2.0 nie wyrabiają się

prądowo z takimi dyskami. Przy wejściach USB 3.0 nie powinno być już takiego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na portalu społecznościowym MMP pojawiły się wstępne informacje o dołączeniu do oferty brakujących kanałów HD z portfolio DISCOVERY. :brawo:

Brak oficjalnie daty, i jak zwykle lokalizacji (prócz abonentów Południa zapewne) :!:

Przypuszczam, że początkiem września przy kolejnych usunięciach dubli. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...