Skocz do zawartości

Amazon Prime Video


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem z ciekawości pierwszy odcinek bo chciałem zobaczyć jak to bardzo jest krindżowe (już odchorowałem ciary żenady po zobaczeniu 10 minut "Masked Singer" z pół roku temu), ale wcale nie jest tak źle.

A ostatni polski program, który wywoływał u mnie coś innego niż grymas zażenowania to był SNL w Showmaxie no i jeszcze ten jeden odcinek "Doniesień", które Player musiał zdjąć bo za bardzo były do segmentu newsowego z SNL podobne. Najgorszy z tego wszystkiego jest ten za mocno nakręcony Pazura, ale taka Kulesza, Woronowicz czy Meyer super.

Program na tle tych różnych produkcji kabaretowych z TVP czy Polsatu na pewno wyróżnia się na plus. Tak jak zostało napisane przez @muza_tv, miły zapychacz jeśli komuś brakuje w SVOD telewizyjnej rozrywki.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.04.2023 o 12:48, bgmnt napisał(a):

jeden odcinek "Doniesień", które Player musiał zdjąć bo za bardzo były do segmentu newsowego

 Dlaczego zdjęli ten format? Przecież nie wszystko musi trafić do masowego odbiorcy. Mi się wydaje, że zadecydowały względy polityczne tylko i wyłącznie. W programie wyśmiewano każdą stronę politycznej układanki. Czy telewizja musi być skostniała i boi się odważnych projektów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, bredny said:

 Dlaczego zdjęli ten format? Przecież nie wszystko musi trafić do masowego odbiorcy. Mi się wydaje, że zadecydowały względy polityczne tylko i wyłącznie. W programie wyśmiewano każdą stronę politycznej układanki. Czy telewizja musi być skostniała i boi się odważnych projektów?

"Doniesienia" zniknęły bo producent SNLa uznał je za plagiat.

Natomiast sam SNL zniknął razem z Showmaxem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amazon Prime Video - Dialogue Boost. Dialogi w końcu wyraźne:

 

Cytat

 

Na platformie Amazon Prime Video można korzystać z nowej funkcji, jaką jest Dialogue Boost. Dzięki niej poprawi się jakość i głośność dialogów.

 

Dialogue Boost to funkcja, która zwiększa głośność dialogów, bez wpływu na pozostałe dźwięki w filmie. To oparte o sztuczną inteligencję narzędzie analizuje ścieżkę dźwiękową oglądanej produkcji w taki sposób, by wykryć fragmenty, w których dźwięki dialogów są zbyt ciche w odniesieniu do innych odgłosów. Po wyizolowaniu wypowiedzi bohaterów, ich głośność jest podbijana.

 

 

https://www.dobreprogramy.pl/amazon-prime-video-dialogue-boost-dialogi-w-koncu-wyrazne,6889338421738048a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to funkcja zbędna i nie zawsze działa jak należy czyli poległa... nie jest aż taka inteligentna ta AI.   

Zwykle najlepiej użyć opcji  dostępnej w TV, soundbarze czy amlitunerze/kinie domowym  jeśli taką ma i wypada najlepiej, a jeszcze lepiej jak ma możliwość dostosowania. 

Poza tym obsługuje tylk oi wyłącznie język angielski. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega słaba oferta. Cześć filmów wyleciało z podstawowego pakietu przykład to RoboCop i życzą sobie dodatkowych wcale nie małych pieniędzy. Oferta jest dość uboga. Na upartego da radę wszystko zobaczyć przez te darmowe dwa tygodnie. A 16 zł... Za 14,5 mam C+ na miesiąc gdzie filmów i seriali jest znacznie więcej. Do tego ciągle dodają nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...