Skocz do zawartości

UPC TV GO - telewizja online


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.08.2022 o 20:12, Delta21 napisał:

@praspp Apple TV 4K 

 

a poniżej masz z fire cube 2 gen (build: 4.41.4622+1401)

 

C81403-B5-7-EF3-43-F8-A2-CD-870-EE05431-

@Delta21Dzięki za info. U mnie na Fire TV Cube 2gn. (UPC TV GO, build: 4.41.4622+1401) max. 720p, brak Full HD 1080p. Nie wiem dlaczego, CS UPC też nie wie.

Edytowane przez praspp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem, posiadam FireTVstick 4K Max i aplikacja (UPC TV GO, build: 4.41.4622+1401) max 720p, tak samo jak kolega wyżej brak Full HD 1080p. Przed tą wersją były chyba trzy aktualizacje i tam też było brak Full HD 1080p.

Aplikacja była usuwana i na nowo instalowana nic nie pomaga cały czas 720p.

Edytowane przez Woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kanały MTV 90s i MTV club non stop niedostępne w usłudze UPC tv go z powodu licencji. Nie wiem co tam blokować? MTV 00s cały czas dostępne... Absurd. Usługa działa źle na Android TV - po zawieszeniu się często spada na niższy profil jakościowy i z automatu nie wraca na wyższy. A 50 kl/s na kanałach sportowych to już chyba nie ma bo nawet na smartfonie tego nie widzę przynajmniej na Polsat Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do użytkowników UPC-go na urządzeniach.

 

Mam GOOGLE Chromecast 4 i Xiaomi mi box s i praktycznie co drugi dzień muszę wpisywać hasełko bo wywala.

 

Też tak macie? nadmienię, że nie oglądam jednocześnie na tych urządzeniach i wszystkie urządzenia są w lokalu gdzie jest Internet od upc.

Edytowane przez zaq13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.07.2022 o 09:07, lakiman napisał:

Jestem już po rozmowie z konsultantką z działu technicznego.

 

Dużo osób zgłaszało podobny problem.

Zapewniała, że informatycy z kilku działów nad tym intensywnie pracują. 

Ogólnie sprawa gdzieś też na zewnątrz była wysyłana- (być może chodziło o markę Sony).

Ogólnie sprawa mojego zgłoszenia jesr cały czas w toku..

Mam czekać na informację, jak tylko  uporają się z problemem.

Dostałem smsa.

"Szanowni Panstwo. Informujemy, ze  Panstwa zgloszenie ...   zostalo zamkniete. W przypadku dalszych pytań prosimy o kontakt z nasza infolinia pod numerem 813-813-813. Przepraszamy za powstale niedogodnosci."

 

Po pracy sprawdzę..

Sprawdziłem i 🏳️nie powiesili.

Działa, ale jakoś ociężale na Android TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna w końcu mam dostęp do światłowodu i planuję przesiadkę z LTE. Właścicielem sieci jest Nexera, a jedną z firm świadczących usługi jest właśnie UPC. Ich oferta internetu z telewizją jest w sumie bezkonkurencyjna. Niestety konsultanci na infolinii nie mają pojęcia co sprzedają. Na trzy rozmowy mam trzy "wersje" tej samej oferty... Zostaje mi weryfikacja (wielu) wątpliwości u Was.

 

1. Telewizja UPC TV GO to tylko kanały linearne dostępne z aplikacji czy może też jakieś dodatkowe darmowe treści na żądanie?

2. Jeśli dostępne są wcześniej wspomniane treści na żądanie to czy ich oferta zależna jest od wybranego pakietu TV (Select, Max, Max Premium)? 

3. Czym jest pakiet MyPrime?

4. Czym jest pakiet FilmKlub? Tam co miesiąc zmieniają się dostępne filmy czy może dodawane jest 100 nowych?

 

Tyle na tą chwilę żeby nie mieszać za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Czy wiecie moze jak rozwiazac ponizszy problem?

 

UPC TV go na Apple TV przy podlaczonych HomePodach (1st gen) jako domyslne zrodlo audio wyrzuca blad ze AirPlay jest niedozwolone na danym kanale. Przy zmiane na domyslne audio w TV ten problem nie wystepuje i kanaly laduja sie normalnie. 

 

Oczywiscie rozwiazaniem byloby uzywanie glosnikow w TV jako domyslnych ale odbywa sie to ze sporym uszczerbkiem na jakosci dziweku. Wiecie moze jak obejsc ten problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...