Skocz do zawartości

UPC TV GO - telewizja online


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.12.2021 o 13:01, bgmnt napisał:

@lakimanDlaczego miałoby się mijać z celem? UPC TV GO to nie jest samodzielna usługa, którą można kupić bez umowy, a sam box daje dodatkowe możliwości względem jej i uniezależnia od rzeczy wynikających np. ze słabości Androida typu problemy z framerate itd.

To jest bzdurą  ;).

Apka UPC TV Go jedna z mniej kłopotliwych. Lepszy jest moduł Ci pod względem jakości i niezawodności, a UPC TV GO wiadomo, że jest usługą dodatkową do oferty telewizyjnej i ma tyle ile przewidzieli regulaminem.

Box przegrywa też z UPC 4K Media Streamer pod względem użyteczności (doinstalowanie apek, przenośność - dedykowany do UPC TV Go poza domem).

Edytowane przez Zuzia
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zuzia To, że coś napiszesz 10 raz nie sprawi, że to się stanie prawdą.

Apka UPC nie jest bezproblemowa - wystarczy przejrzeć recenzję w sklepie Google

 

Ostatnie kilka:

8 grudnia 2021

To nie ma sensu! Ograniczenia licencyjne nie pozwalają na oglądanie większości popularnych kanałów. W zasięgu sieci UPC to mogę oglądać w domu, a przecież miał być nieograniczony dostęp, tak jak do internetu. Wielki zawód.

2 grudnia 2021
Po ostatniej aktualizacji nie działa podstawowa funkcja aplikacji. Nie mam możliwości oglądania telewizji na moim urządzeniu mobilnym.

19 grudnia 2021

Jedna z najgorszych apek to oglądania tv. Przerywa przy przekręcaniu ekranu, często zacina przy oddalaniu się od rutera podczas gdy wszystkie inne aplikacje działają prawidłowo. DZIADOSTWO jak to całe UPC.
17 grudnia 2021

Nie działa mi żaden kanał, kod bledu: -2032, a na komputerze w przeglądarce działa. Dodatkowo bardzo mi brakuje w przeglądarce na komputerze możliwości oglądania kanału Canal+ Sport i generalnie ekstraklasy.

19 grudnia 2021

Tragedia brak możliwości włączenia pauzy podczas oglądania programu. Nie można zaplanować nagrania zdalnie na dekoder. Poprzednia aplikacja była o niebo lepsza.

 

Itd, itp... :) O tym właśnie pisałem.

Ponownie coś sobie wymyśliłaś i zaklinasz rzeczywistość jak z Viaplay.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.09.2021 o 17:58, kubus.kul napisał:
Mam dostęp do 3 aplikacji operatorów TV, czyli Polsat Box GO, Canal+ Online i UPC TV GO, które działają na telewizorze smart czyli Android TV. Wedle mojej subiektywnej oceny aplikacja od UPC jest najlepsza. Jest najbardziej stabilna, nawigacja pilotem jak odpali się kanały TV działa tak jakbym miał przed sobą obraz z dekodera. Jest po prostu bardzo wygodna, intuicyjna. Dodatkowo wszystko działa w niej bardzo dobrze, treści VOD, czy cofanie na kanałach jest bardzo dobrze zintegrowane z programem TV itp.

A to przykładowa opinia użytkownika z tego wątku. 
Jest jeszcze Kodi jak komuś apka nie podchodzi, ale podlega tym samym ograniczeniom licencyjnym, na które są takie narzekania w opiniach z Google Play.
 

Poza tym Apka Upc Tv Go  - ocena 3,9.

Viaplay - ocena 2,9, ale jakoś lamentów nie widać w stosownym wątku.


 

Edytowane przez Zuzia
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zuzia to jest temat o usłudze UPC TV GO , ale skoro już poruszyłaś temat boxa 4K, powiem tylko tyle, że korzystając z niego po pewnym czasie nie dawało sie odczuć,  że to stream- na tyle jest dobra jakość, szybkosc działania i funkcje podobne jak w starym HZN.

Co innego czytać opinie a co innego samemu testować sprzęt od operatora. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Zuzia said:

Poza tym Apka Upc Tv Go  - ocena 3,9.

Viaplay - ocena 2,9, ale jakoś lamentów nie widać w stosownym wątku.

 

 

WP Pilot 4.3

Netflix 4.5

Play Now 4.6

Orange TV Go 4.5

Eleven Sports 4.3

Amazon Prime Video 4.3

 

itd, itp. Więc do miana "mniej kłopotliwych" aplikacji to UPC TV GO sporo brakuje bo pod względem ocen użytkowników wyprzedza ją wiele innych.

Poza tym apka UPC ma śmiesznie miało pobrań - około 100 tysięcy, a co za tym idzie mało ocen. WP Pilot, Orange TV Go, Play Now każda z osobna ponad milion. O tym ile pobrano Netflixa to nawet nie będe wspomniał.

Więc jeśli aplikacji UPC zacznie rzeczywiście używać wiele osób to stawiam na ocenę na poziomie 2.5-3.0 skoro już teraz jest raptem 3.9 i tyle opisanych problemów ;).

A jak nie widzisz lamentów odnośnie Viaplay (tutaj 5 milionów pobrań) to chyba różne fora czytamy.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ludzie zarzucają tej aplikacji? Poczytałem sobie w sklepie Play. To, że nie działa TVP1 czy inny TVP Sport poza siecią UPC. Niestety takie ograniczenia narzucają na UPC dostawcy treści. Inne komentarze są, że coś tam nie działa. Tylko to nie działa u tych użytkowników, a u mnie np. działa i na telefonie i na Android TV. Więc to jakieś problemy sprzętowe, a nie aplikacji. Ludzie mają pełno Androidowego dziadostwa i dziwią się, że coś im zacina, coś nie działa itd. Jeszcze większość nie pojęła, że tak to jest właśnie z Androidem, że mnogość sprzętu i jego różna klasa powoduje też tak różne opinie na temat samego działania tego systemu i aplikacji. To nie iOS i Apple, ale niektórzy ciągle mają z tym problem. Ktoś tam też dał 1 gwiazdkę, bo musi się logować do aplikacji - tak to potężny minus bo wszystko inne na rynku od tak samo się uruchamia 😅

 

Napiszę to może po raz kolejny, jest to apka operatorska i należy ją porównywać do apek operatorskich (dostawców telewizji), a nie usług sVOD jak Netflix, Prime itp. Ja na swoim przykładzie, gdzie mam dostęp do UPC TV GO, Polsat Box GO, Canal+ Online, ciągle na pierwszym miejscu stawiam aplikację od UPC. Jest najbardziej funkcjonalna, działa najstabilniej, najszybciej i najlepiej się nią steruje, szczególnie na Android TV. Sama aplikacja nie ma też najgorszych ocen w sklepie Play, aplikacje od C+ (2,9, nc+ go też 2,9) i PB (1,8) są ocenione zdecydowanie gorzej. UPC ma 4,0 jak dziś patrzę. Wyżej z aplikacji od operatorów widzę tą od Orange (4,5) - ale brak na telewizory oraz aplikację na telefony od Play (4,6), bo ta na Android TV niżej (3,1). Vectra też nisko (2,4).

Nie chcę tutaj uprawiać jakiegoś wielkiego zachwytu nad tą aplikacją, ale ja ją po prostu oceniam bardzo dobrze jako darmowy dodatek do abonamentu od UPC. Nie jest to zamiennik za normalną telewizję przez dekoder, ale żadna z aplikacji operatorskich jaką mam taka nie jest.

Edytowane przez kubus.kul
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kubus.kul napisał:

Napiszę to może po raz kolejny, jest to apka operatorska i należy ją porównywać do apek operatorskich (dostawców telewizji), a nie usług sVOD jak Netflix, Prime itp. Ja na swoim przykładzie, gdzie mam dostęp do UPC TV GO, Polsat Box GO, Canal+ Online, ciągle na pierwszym miejscu stawiam aplikację od UPC. Jest najbardziej funkcjonalna, działa najstabilniej, najszybciej i najlepiej się nią steruje, szczególnie na Android TV. Sama aplikacja nie ma też najgorszych ocen w sklepie Play, aplikacje od C+ (2,9, nc+ go też 2,9) i PB (1,8) są ocenione zdecydowanie gorzej. UPC ma 4,0 jak dziś patrzę. Wyżej z aplikacji od operatorów widzę tą od Orange (4,5) - ale brak na telewizory oraz aplikację na telefony od Play (4,6), bo ta na Android TV niżej (3,1). Vectra też nisko (2,4).

Mam tę apkę Vectry w dwóch wersjach Online/Smart i po ocenach sądząc nie powinno tam właściwie nic działać, ale jest inaczej, działają obydwie. Do UPC TV Go im daleko, zwłaszcza pod względem ergonomii, ale swoje zadanie jakoś spełniają. 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Prime Video nie korzystam. Obiecanego Viaplay w Boxie nie uświadczysz, są bezwartościowe gry i inne śmieci. Moim zdaniem nie warto wchodzić w Box 4k jakoś specjalnie, piszę to jako jego użytkownik. Niepotrzebne kolejne urządzenie, a aplikację TV Go można mieć bezpośrednio na telewizorze, czy smartfonie i w wielu wypadkach wystarcza, mnie z nawiązką. Z ciekawości zajrzałem i jest 4.0 oraz cała masa głupich ocen, jedna z nich, pisownia oryginalna.
"Wszystko jest ciekawe tylko czemu UPC sama wyraża zgode na zakłucanie własnego sygnału kanał RT RUSIA TODEY nie ma koncesji nie dostałem tej koncesji nawet w Niemczech żeby nie ingerowali w wybory i niestety Angela Merkel musiała zmienić fotel ruskie pierogi zaniżają częstotliwość sieci a to już jest dtaństwo które nas podsłuchuje"
Mam skasować poprawnie działającą aplikację, bo niektórzy mają archaiczne sprzęty, wypisują jakieś brednie i nawet nie znają zasad usługi, z której korzystają? Pasuje mi to korzystam i nie dam sobie wmówić, że trzeba kolejnego Boxa dla kilku kanałów, których aplikacja nie zawiera. Ale każdemu według potrzeb, pasuje niech bierze nawet dziesięć tych pudełeczek, ja przy najbliższej zmianie umowy podziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...