Skocz do zawartości

UPC TV GO - telewizja online


Rekomendowane odpowiedzi

@Zuzia jest to niewątpliwie minus, że trochę kanałów (są to kanały od grup TVP, Canal+ i Puls - naliczyłem 17 takich programów) dostępne jest wyłącznie w sieci UPC. Jednak jak pisze @kingofsouth ograniczenie to nie występuje o dziwo w wersji przeglądarkowej, niezależnie od dostawcy internetu (tak sądzę, bo sprawdzałem to w Plus, Orange i Play mobilnie oraz światłowód od lokalnego dostawcy i Orange). W aplikacji czy na telefon (Android i iOS), czy telewizor (Android TV) blokada ze względu na dostawcę łącza jest cały czas. Zmieniło się to nie tak dawno, jednak jest faktem 😉 Co ciekawe tylko w aplikacji od UPC kanały od TVP są tak szeroko dostępne mimo ww. ograniczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 15.09.2021 o 18:58, kingofsouth napisał:

Działają na wersji przeglądarkowej laptop/komputer.

Nie działają na przystawkach na Androidzie, smartfonie.

Łącze Orange (Neostrada ) 

u mnie na laptopie w wersji przeglądarkowej i w innej sieci niz UPC tez jest blokada. zastanawiam sie czemu w upc go mam brak pakietu canal+ skoro jest w abonamencie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Porównując teraz obraz z Boxa 4K UPC do UPC TV Go praktycznie nie widzę różnicy,a opóznienie obrazu względem Boxa 4K wynosi jakieś 5 sek.

W ustawieniach UPC TV Go -Wideo & Ustawienia audio - Statystyki wideo można też sprawdzić parametry danego kanału.

Edytowane przez piter7790
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Zuzia napisał:

W UPC TV Go pojawiły się też inne kanały w Full HD z bitrate 7 Mb/s, 50 FPS.

 

hadeupc1.jpg

 

 

hadeupc4.jpg

 

hadeupc2.jpg

Z tego co widać to chyba już wszystkie kanały które były w 720p zostały przełączone w 1080p.

Jeszcze żeby zdjęli blokadę z kanałów które są dostępne tylko w internecie od UPC...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
 
Jeszcze żeby zdjęli blokadę z kanałów które są dostępne tylko w internecie od UPC...
Jakie powinny być dostępne? Dla mnie najważniejsze, że kanały sportowe Polsatu działają u mnie w domu na łączu Orange(Neostrada)  
Są one uzupełnieniem tego czego nie ma w Canal+ /Vectra/Play Now TV.
 
1.jpg
2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mara68 napisał:

Z tego co widać to chyba już wszystkie kanały które były w 720p zostały przełączone w 1080p.

Jeszcze żeby zdjęli blokadę z kanałów które są dostępne tylko w internecie od UPC...

Tak, wszystko przełączone, kanały z paczek premium również.

Blokady nie zdejmą raczej, bo nawet zrobili ściślejszą i pod Kodi już nie działają kanały TVP i reszta "limitowanych".  Polskie IP już nie wystarczy, musi być z UPC, żeby wszystko oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...