Skocz do zawartości

UPC TV GO - telewizja online


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Sorry za offtop,  ale nie  bardzo wiem  gdzie się "zahaczyć" . Proszę o ewentualne przeniesienie do  właściwego działu... a więc: Zostałem  uszczęśliwiony konsolą do gier x-box one. Wyczytałem, że da się uruchomić na niej  przeglądarkę "edge", co też mi się udało, ale... gdy  się zaloguję  do upc tv go, to nie  startuje tv na żywo.  Macie jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Macie jakiś problem z UPC TV GO w streamie? Na kompie i w telefonie działa, a w ''Canal+box 4k'' oraz ''Google Chromecast 4.0'' nic nie idzie. Mam tylko komunikat że ze względów licencyjnych muszę połączyć się z siecią UPC. Nie działa żaden kanał choć jestem podłączony do tej sieci.:(

 

PS. Dodzwoniłem się (czekałem chyba z 15minut na połączenie z konsulem) duża awaria przewidywany czas naprawy 23.

Edytowane przez szunaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Działa na tyle dobrze usługa, że taki Canal+ czy Viaplay mógłby wziąć przykład jak porządnie streamować kanały " live".

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Właśnie weszła aktualizacja UPC TV GO na Apple TV oznaczona wersją 4.41.4608 datowana na 7.06.2022.

 

Z tego co przez krótki czas zdążyłem zauważyć:

✅ Nie zepsuto kluczowej funkcji, czyli płynnego odtwarzania kanałów live, replay i nagrań. Wszystko działa 👍

✅ Dodano numery kanałów z dekodera. Kafelki z miniaturkami przy kanałach TV wyglądają jak na Canal+ Online.

✅ Delikatnie poprawiono szatę graficzną. Przegląda się lepiej, nagrania są widoczne czytelniej. Łatwiej odnajduje się podobne odcinki (z replay i w te z przyszłości do nagrania).

✅ Dużo wygodniejsze przewijanie. Przycisk > o 30 sek do przodu, lub < 10 sekund do tyłu. Bez naciskania środkowego i wybierania opcji na ekranie. 

 

❌ Nawigacja za pomocą przycisków dotykowych na najnowszym Apple TV 2021 mocno ucierpiała. W zasadzie da się precyzyjnie i komfortowo nawigować tylko dotykiem. Jest to wygodne, ale sama świadomość tego, że przyciski nie reagują jest frustrująca. Szczególnie przy przewijaniu listy kanałów - tylko gładzik, czyli ukłon w stronę użytkowników wersji starszych tj. z czarnym pilotem "dotykowym". Przy aluminiowym pilocie jest to zmiana na minus, chociaz już w poprzedniej wersji używanie strzałek często powodowało niekontrolowane przewinięcie o kilka pozycji, więc i tak korzystało się na dotyk. Teraz czasami jedno kliknięcie, czasami 10 powoduje przesunięcie pozycji o 1. 

Update: Po restarcie aplikacji, da się też w miarę bez przeszkód przesuwać poprzez naciskanie przycisków na pilocie. Czasami przewinie się kilka pozycji ale to chyba przez czułość płytki dotykowej - naciśnięcie przycisku i jednocześnie naduszenie opuszkiem palca płytki na środkowym przycisku (może mam koślawe palce 😁)

 

❌ Nie ma już na głównej stronie podglądu jednego z "popularnych kanałów" w głównej zakładce. Wcześniej coś ruszało się w tle i słychać było dźwięk a dolna połowa była zajęta kafelkami. Teraz nic się nie rusza.

 

Plus za zmiany zaznaczone na zielono, drugi "krzyżyk" to nie problem ale pierwszy to jednak minus. Ogólnie trochę naprawili, trochę poprawili a trochę zepsuli. Są też fajne zmiany. Całościowo zmiany oceniam jako neutralne. 

Edytowane przez regedit32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Apple TV, gdy sprawdzałem czy zaktualizować aplikację otworzyła mi się na okienku zachęcającym do wykupienia jakiegoś filmu..

Musiałem użyć oryginalnego pilota Apple aby wrócić do menu głównego. Nie dało się z tego wyjść.

Usunąłem aplikację.

Zainstalowałem ponownie i co ciekawego zapamiętało poprzednie dane do logowania.

Jest obecnie  faktycznie odświeżona aplikacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na łączu UPC, transmisja na TVP Sport w Apple TV działa bez zarzutu. Zero zacinek czy buforowania. Wszystko bardzo płynne i w super jakości. Pierwsze 30 min bez najmniejszego zarzutu. Działa tak dobrze, że nawet Polacy prowadzą 😂

 

update: już nie prowadzą 😅 Ale UPC TV GO nadal bez pudła.

Edytowane przez regedit32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...