Skocz do zawartości

sztajger

Użytkownicy
 • Zawartość

  42
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O sztajger

 • Tytuł
  Niedoświadczony

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  SILESIAPOLIS
 1. sztajger

  UPC

  Spoko... ja mam ustawiony automatyczny - cykliczny przelew z konta, i zamiast np.129,99 wpisałem 130 zł, i teraz każdy kolejny e-mail z wystawionym przez upc rachunkiem jest o ten JEDEN grosz niższy Pod tym względem nie powinno być kłopotu. Wydaje mi się, że jak za miesiąc pominiesz opłatę, to nie będzie problemów...
 2. sztajger

  UPC-wi-free i... tv

  Sieć ma zabezpieczenia. Bez loginu i hasła nici z internetu
 3. Witam. Będąc u znajomego sprawdziłem dostępność sieci wi-fi. Mój smartfon odnalazł i połączył się z siecią UPC - wi-free. Z ciekawości spróbowałem połączyć wi-free z telewizorem, ale na jego liście dostępnych, nie było (!!!) wi-free. Pomyślałem - pewnie słaby sygnał, i tv go nie widzi. Ale u siebie w domu(korzystam z UPC) sprawdziłem, i mój tv też nie wykrywa wi-free! Zastanawiam o co chodzi? No i jakie urządzenia, oprócz tabletu, smartfona i PC, współpracują z wi-free?
 4. sztajger

  Dekoder HORIZON UPC

  No niestety...również nowy soft na HS-ie jest wadliwy. Na starym sofcie dekoder startował bez zająknięcia, ale potem się działo:-). Na nowym, jak już odpali to jest OK. Gdyby tylko odpalał... Coraz częściej - (obecnie prawie codziennie) dekoder się zawiesza przy starcie, i trzeba odłączać od prądu.
×