Skocz do zawartości

UPC TV GO - telewizja online


Rekomendowane odpowiedzi

Poczekam do środy.

Co prawda na Apple TV 4K dobrze chodzi, ale skoro schrzanili na Android TV a za to "płacę" to czemu się nie upomnieć o swoje?

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu sprawdzałem na Apple TV I było ok.

Obecnie wylogowałem się tam z serwisu.

Na Android TV-, który był pod ręką "w pilocie"  często z tej apki korzystałem.

Hmm..obecnie aktualizacja na Apple na własną odpowiedzialność.

Ja bym poczekał na opinię i nie ryzykował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że wszyscy przeciwnicy przechodzenia telewizji do internetu mają pewnie niezły ubaw z takich tematów jak ten.

 

Niby internet to przyszłość ale wielu operatorów zniechęca swoim podejściem do takiej ewolucji. Jak coś nie działa, to potem nie działa dalej. A jak działa, to zaraz może przestać 😂

 

A najgorsze, że jak się już zepsuje to nie wiadomo czy naprawią. Podpisujesz umowę na 2 lata a potem okazuje się, że już nie działa i mają to w …

 

Najlepiej to zamknąć się i płacić. Normalnie „radość z każdej chwili”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przechodzeniem do internetu UPC sobie radzi pod warunkiem, że skorzystasz z Horizona 4K..

Tutaj nie ma problemu.

Jeszcze nie jest to technologia doskonała, ale tutaj widzę bardzo szybki postęp.

DVB-C mam wrażenie, że stoi w miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.09.2021 o 14:00, Zuzia napisał:

Dokładnie tak samo mam w Kodi, duble pojawiają się. Z tym, że zrobiłam sobie na sztywno listę m3u8 z EPG i mam spokój do czasu, aż znowu zaczną mieszać z linkami do strumieni.

Jak wyciągnąć linki do kanałów m3u8 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, regedit32 napisał:

Przyznam szczerze, że wszyscy przeciwnicy przechodzenia telewizji do internetu mają pewnie niezły ubaw z takich tematów jak ten.

 

Niby internet to przyszłość ale wielu operatorów zniechęca swoim podejściem do takiej ewolucji. Jak coś nie działa, to potem nie działa dalej. A jak działa, to zaraz może przestać 😂

 

A najgorsze, że jak się już zepsuje to nie wiadomo czy naprawią. Podpisujesz umowę na 2 lata a potem okazuje się, że już nie działa i mają to w …

 

Najlepiej to zamknąć się i płacić. Normalnie „radość z każdej chwili”.

Fakt, popsuli jedną z fajniejszych aplikacji i lekką, funkcjonalną wersję przeglądarkową. 

 

 

2 godziny temu, wizjaplus napisał:

Jak wyciągnąć linki do kanałów m3u8 ?

W najnowszej wersji jest już opcja eksportu listy, oczywiście poza Kodi nie użyjesz jej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jakby przeczytali, że ludzie chwalili wcześniej jakość nawet lepszą niż na autorskich kanałach z Canal+, 50 fps i brak problemów z Android TV..

Nie wiem na ile w tym wkładu włożył ILIAD, ale jakoś tak się złożyło, że popsuli gdy przejął UPC Play.

Jaki ma to sens, czytając artykuły że Iliad/ Play przejmuje technologie dotyczące internetu , gdy apki Play a tym bardziej UPC do końca rewelacyjne nie są.

A może zbyt dobra była apka wobec usługi z HZN 4K i sami sobie robili konkurencję.. ;-)

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
23 godziny temu, regedit32 napisał:

Ostatnia aktualizacja nie zepsuła? Kilka dni temu wypuścili kolejną i waham się z instalacją.

Ostatnia aktualizacja na Android TV jest z 23 czerwca i stream działa dobrze. Jeśli była jakaś kilka dni temu, to została wycofana. Aplikacja wymaga odświeżenia, bo wyglada jak z 2010 roku. Tyle, że już chyba się im to nie opłaca, bo marka UPC przestanie istnieć na rzecz Play.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą sprawdziłem i nic nie zostało poprawione.

Zamiast normalnego obrazu, mam powiększony fragment obrazu, tak że logo  kanału jest prawie na środku ekranu .Na Android TV wygląda to u mnie tragicznie. 

Jutro zapytam co dalej z moją reklamacją ( mija 30 dni)- nawet nie zamierzam tego nazywać zgłoszeniem.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po rozmowie z konsultantką z działu technicznego.

 

Dużo osób zgłaszało podobny problem.

Zapewniała, że informatycy z kilku działów nad tym intensywnie pracują. 

Ogólnie sprawa gdzieś też na zewnątrz była wysyłana- (być może chodziło o markę Sony).

Ogólnie sprawa mojego zgłoszenia jesr cały czas w toku..

Mam czekać na informację, jak tylko  uporają się z problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 22.07.2022 o 19:45, Delta21 napisał:

@perdos jest już OK

58-C3-EA2-E-013-B-4109-A2-E7-6-A0-B92-C8

 

@Delta21Na jakim urządzeniu, systemie i której wersji aplikacji? 

 

U mnie na Fire TV Cube 2gn, Fire OS 7, UPC TV GO 4.41.4622 dalej takie parametry:

1280x720, 50 fps, 4.96 mbit/s

 

W dniu 21.07.2022 o 18:22, Zuzia napisał:

Ja nie sprawdzałam, ale według wieści z innego forum Full HD jest w aplikacji. Pokusiłam się o sprawdzenie, czy wersja przegladarkowa naprawiona, ale wzmożona praca wentylatora na wejściu od razu zdradza, że nie.

 

@ZuziaNie potwierdzam. W aplikacji (UPC TV GO 4.41.4622) nadal brak 1080p dla kanałów TV.

P.S.

Z jakiego forum te wieści o Full HD w aplikacji?

Edytowane przez praspp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie po tych zmianach na Android TV nie chce wskoczyć 50 fps. Wcześniej działało z problemami ale było 50 fps a teraz działa bardzo stabilne ale nie wskakuje 50 fps na kanałach HD ale jest za to na kanałach SD. Mi box 4k. Dodatkowo tylko rozdzielczość 1024 x 576 i nie chce wskoczyć na więcej ( co prawda tv HD ready). Co to się porobiło?

 

Ponadto kanały 4K zniknęły z UPC tv go choć wg numeracji dla dekoderów tam powinny być a wg listy kanałów UPC tv go od sierpnia ich nie ma

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...