Skocz do zawartości

Komputery i programy komputerowe - problemy, dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Mam też problem z laptopem. Podczas pisania klawiaturze zacina się i pojawia się nieprzerwany ciąg tego samego znaku. Pomaga albo restart (na krótko, bo po włączeniu problem powraca), albo podłączenie zewnętrznej klawiatury, na której pisanie idzie normalnie.

Stąd, czy orientujecie się, ile może kosztować w serwisie naprawa takiego laptopa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Czy wiecie może jak włączyć obraz w VLC, gdy otworzyłem grabber VHS?

 

Po wybraniu go, program prosi mnie o wpisanie rozdzielczości, lecz później wyskakuje komunikat, że urządzenie go nie obsługuje. Włączając grabber w dwóch innych programach, obraz tam działa, lecz jest dziwnie poprzycinany. Jednak, jak się nagra którymś z nich, to wszystko jest w porządku.

 

Jak się Wam udało z tym uporać?

Edytowane przez mastano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ma ktoś pomysł, dlaczego w zależności od stron, pokazywane mam inne wartości download/upload? Dla przykładu speedtest mi pokazuje 45 mb/s downloadu, blisko 500 mb/s uploadu, a już np. na stronie UPC czy Komputer Świat przy testach mam po 300 mb/s downloadu i uploadu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli który pomiar mam wziąć za prawidłowy? Ten, gdzie mam mniej więcej po 300 mb/s download/upload? Dodam, że dzieje się tak tylko na laptopie, bo na telefonie na speedteście mam normalnie download ponad 300 mb/s. 

Edytowane przez lukas_k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mierzysz prędkości do różnych serwerów, to wyjdą one różnie. Najlepiej wybierać serwer, który jest najbliżej (najniższy ping), wtedy wyniki będą najbardziej miarodajne. Laptopa też bym sprawdził, czy przypadkiem przy robieniu testu pobierania zużycie zasobów nie skacze do 100% - wtedy będzie wiadomo, że się nie nadaje do tego typu testów (za słaby lub mocno zaśmiecony). 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...