Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Wczoraj zauważyłem, że jest dokładnie to samo w nowej aplikacji, ale tym razem na Polsat Sport Extra. Oni chyba nigdy tego nie naprawią :lol2:

Pikseloza i szarpanie obrazu jeszcze większe niż w Ipla, czyli zaniżyli też bitrate.

Bo oni techników mają z tzw. łapanki. Prawdziwi fachowcy są tylko na forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam ofertę płatną za porażkę, pakiet od 30,00 zł,, gdzie wcześniej była IPLA Premium za 12,00 zł z ofertą HBO a pozostałe treści bez reklam. Polsat kojarzył mi się do tej pory z dostępnością dla każdego. W Ipli były fajne pakiety podzielone tematycznie, a tutaj niestety nie ma tego. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, stanley840 napisał:

Ja również potwierdzam Eleven Sport 4K na Apple TV jest dostępny tylko nie mam wykupionego pakietu i nie sprawdzę narazie jakości tego kanału😉


Korzystam z abonamentu rodziców z pakietem M i obecnie jeszcze promocyjnym MAX (obejmuje Eleven). Po zalogowaniu w aplikacji na Apple TV Eleven 4K oczywiście dodatkowo płatny. Z ciekawości wydałem 40zl i muszę powiedzieć że jestem pod wrażeniem. Obecnie leci F1 i obraz naprawdę dobry, zdecydowanie w 50fps. Nie jest to jeszcze poziom Ekstraklasy w PC+ ale jak na streaming daje radę - podobnie ja ostatnie transmisje z LM w 4K. Ciekawe jaki bitrate..

Edytowane przez xMaraSSx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja próbowałem dziś aktywować Polsat Box Go Sport przez konto w Plusie. I po trzech godzinach nudnego oczekiwania.. wywaliło mi bład  :D

Pakietu oczywiście nie da się ponownie aktywować. A konsultanci z Plusa bezradnie rozkładają ręce. Mogłem jedynie ...złożyć reklamację.

 

Słowo "Ty rządzisz " po raz kolejny nabiera nowego wymiaru

 

PS . Z moją "sprawą" byłem dziś także osobiście w salonie Plusa. Otrzymałem odpowiedź że "system obecnie nie działa lub jest w przebudowie" bo przechodzą na 4K  🤣

 

Stanisław Bareja i Benny Hill lepiej by tego nie wymyślili !! :D

 

 

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, xMaraSSx napisał:


Korzystam z abonamentu rodziców z pakietem M i obecnie jeszcze promocyjnym MAX (obejmuje Eleven). Po zalogowaniu w aplikacji na Apple TV Eleven 4K oczywiście dodatkowo płatny. Z ciekawości wydałem 40zl i muszę powiedzieć że jestem pod wrażeniem. Obecnie leci F1 i obraz naprawdę dobry, zdecydowanie w 50fps. Nie jest to jeszcze poziom Ekstraklasy w PC+ ale jak na streaming daje radę - podobnie ja ostatnie transmisje z LM w 4K. Ciekawe jaki bitrate..

To jest pozytywna wiadomość że przynajmniej jakościowo wyglada fajnie. Ja właśnie czekam na start Ligi Mistrzów to wykupie pakiet żeby sobie potestować jakość. Poprzedni rok na Ipla 4K wyglądało super. Mam nadzieje że będzie to podtrzymane😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Wczoraj zauważyłem, że jest dokładnie to samo w nowej aplikacji, ale tym razem na Polsat Sport Extra. Oni chyba nigdy tego nie naprawią :lol2:

Pikseloza i szarpanie obrazu jeszcze większe niż w Ipla, czyli zaniżyli też bitrate.

Średnie bitrate to ok. 5 Mb/s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mam już aktywny pakiet Sport po wielu wielu perypetiach. Pierwszy Box Canal+z aplikacji Polsat Box Go   Działa Eleven 4K. . Ale żeby nie było za pięknie, połowa kanałów zgłasza się z błędem 1002 i 1003. Dym uszami  !

Całe szczęście na Samsungu wszystkie kanały działają poprawnie, ale tutaj Eleven 4 K nie ma na liście.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, stanley840 napisał:

To jest pozytywna wiadomość że przynajmniej jakościowo wyglada fajnie. Ja właśnie czekam na start Ligi Mistrzów to wykupie pakiet żeby sobie potestować jakość. Poprzedni rok na Ipla 4K wyglądało super. Mam nadzieje że będzie to podtrzymane😉

Żeby nie było tak różowo, to teraz w powtórce meczu ligi francuskiej doskonale widać skalowanie z HD, dużo gorzej niż natywne UHD z F1.

Edytowane przez xMaraSSx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, all999 napisał:

ale ich główny kanał, czyli Polsat to leci chyba w SD

 

Bardzo prawdopodobne. Mega porażka.

Jak już się uparli to w darmowym Polsat GO niech leci w SD, ale subskrybenci pakietu premium za 30 zł chyba zasługują na wersję HD? TVN w Playerze za 30 zł jest w HD, ale takie rzeczy to nie w Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość starych seriali na Polsacie Box Go jest porażająca. Oglądam od godziny Rodzinę Zastępczą. Takiego klatkowania to nawet na swoim starym komputerze nie widziałem.

 

Chyba lepiej włączyć darmowy Polsat Go i oglądać tam seriale z reklamami, bo tu nie jest to warte żadnych pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...