Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla subskrybentów


pieszczoch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taką odpowiedź dostałem w serwisie Samsung:

"Rozumiem, proszę Pana, sprawa jest nam znana i została już zgłoszona do specjalisty produktowego. Obecnie trwa weryfikacja kwestii działania aplikacji. Proszę o cierpliwość do czasu wyjaśnienia. Brak działania dotyczy modeli obsługujących Smart Hub. Rozwiązanie będzie polegało najprawdopodobniej na pojawieniu się aktualizacji samej aplikacji lub Smart Hub."

Edytowane przez dj sat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Wykupiłem IPLĘ (osobno przelewem, niepowiązane z CP). No i mogłem ją wykupić na 3 miesiące - dłużej się nie dało (najbardziej pasowałby mi rok, bo potem nie będę musiał pamiętać). I tam widzę jest opcja przedłuż i znów jest do wyboru 3 miesiące i zapłać. Tylko jak zapłacę to dostanę to na 3 miesiące dłużej niż jak teraz wykupiłem do grudnia (czyli do marca) ? Bo przyznam się nie kumam tego ich systemu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z FAQ dostępnego na stronie ipla.tv: http://www.ipla.tv/pomoc/materialy_platne#/_aktywacja_pakietu_odnawialnego 

 

Jak aktywować dostęp odnawialny do pakietów, 14 dni na próbę?

Aktywując usługę można otrzymać w promocji pierwszych 14 dni za darmo. Przez ten czas nic nie płacisz i korzystasz z pakietu do woli.

Nie musisz pamiętać o opłatach za pakiet - po zakończeniu okresu promocyjnego co 30 dni automatycznie pobierana będzie opłata za nadanie pakietu poprzez obciążenie wskazanej przy zakupie karty lub dostarczenie płatnej wiadomości SMS Premium na numer telefonu, z którego dokonano zakupu.

W każdej chwili możesz zrezygnować z usługi, wchodząc w zakładkę "Moje pakiety". Jeżeli zrezygnujesz w ciągu pierwszych 14 dni - nie poniesiesz żadnych opłat.

Jeżeli zrezygnujesz później - będziesz mógł korzystać z pakietu do końca okresu, za który została pobrana opłata. Kolejnej już nie pobierzemy.

Jak wykupić pakiet?

  • Kliknij na stronie pakietu objętego promocją przycisk "Kupuję",
  • Na karcie płatności w wariancie dostępu wybierz "Dostęp odnawiany co 30 dni", formę płatności - "Karta. 14 dni za darmo" lub "SMS. 14 dni za darmo"* i kliknij przycisk "Kupuję".

Aby zrezygnować z promocyjnej subskrypcji powiązanej z kartą płatniczą, prosimy o wykonanie następujących czynności:

lub wysłać SMS o treści: „STOP IPLANAZWA_PAKIETU” na numer wykorzystany przy aktywacji usługi(Tylko dla Klientów sieci Plus). Jako NAZWA_PAKIETU prosimy o wpisanie nazwy pakietu IPLA którego dotyczy wyłączenie.

 

 

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

od kilku dni posiadam pakiet Familijny Max HD+ Cinemax HD + Sport HD + Film HD + IPLA MIX + Pakiet VOD. W jaki sposób mam aktywować ten pakiet IPLI? Połączyłem konto IPLA z ICOK, ale w dalszym ciągu w moich pakietach nie mam nic o aktywnym IPLA Mix. W umowie też nie mam żadnych danych czy kodu aktywacyjnego. Ktoś coś może pomóc?

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś miał podobny przypadek. Mimo że nie jestem abonentem CP (zakonczylem przygode na pre-paid kilka lat temu) Dzisiaj udało mi się zalogować do Ipli na danych z ICOK I wykupić pakiet Ipla mix (pakiet dostepny tylko dla abonentow CP) . Mimo że jestem abonenetem NC+ dzieki Ipli mam dostęp do kanalów sportowych polsatu na smart tv :-D

Edytowane przez rescue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam problem z Ipla. Odpala mi materiał by po 9 sekundach mi zakomunikować,że niezgodne coś z DRM. Zdaje mi się,że w takim razie nie powinno w ogóle zacząć wyświetlać materiału. Zainstalowałem jeszcze raz Iplę, ale to nic nie dało..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy w Ipli na dekoderze można wyszukać film po jakichkolwiek kryteriach wyszukiwania, poza kategoriami?

Szukam starych polskich filmów, znalazłem np. Bazę ludzi umarłych, czy Gangsterów i filantropów, ale powiem szczerze przesuwanie ponad 200 ekranów jest nużące. Strzelać z tytułami nie będę

 

Poza tym szukając filmów, przesuwam po kolei  - pokazuje ok. 600 ekranów filmów, a zatrzymuje się na 200 i koniec.

 

Też tak macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie , kilka dni temu firma ochroniarska zainstalowała mi monitoring online ( abym mógł gdziekolwiek widzieć co na działce się dzieje ) , okazało się że livebox nie nadaje się do big brothera i zmienili mi modem na jakiegoś tp-linka czy jak to się zwie.. Niestety od momentu wymiany modemu na komputerze przestała działać IPLA , strona wchodzi normalnie , a gdy chcę włączyć jakiś kanał to .... wgrywa się i nagle wyskakuje komunikat ' brak połączenia z internetem ' . Jak rozmawiałem z instalatorem to gościu mi powiedział że albo kamery , albo IPLA no i mam problem.... Może Wy znacie jakieś rozwiązanie ???

 

PS. Nie chcę sie bawić z tym modemem , przez internet mogę go skonfigurować , ale jeszcze coś zepsuje i kobita jeszcze mnie zje.. jedyne co to gościu mi powiedział że chodzi o jakieś porty...

 

Pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień w ustawieniach kamery na coś sensowniejszego, bo 80 to zbyt ważny port dla neta, dużo ci poblokuje. Jacyś "profesjonaliści" co zostawili na porcie 80 kamerę. Ale to domyślne, więc po prostu zrobili po łebkach. Możesz oczywiście dać w Port Forwarding routera UDP i TCP 80 na konkretny adres, ale moim zdaniem łatwiej w ustawieniach kamery takie coś pozmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...