Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie, że poszerzają zasięg. Zawsze to jakiś czynnik do wzrostu oglądalności i większych przychodów, ale maj już niestety pokazał co będzie się na tym kanale najlepiej oglądać. I obawiam się, że każda chęć wprowadzenia przez nadawcę jakieś nowej, ambitniejszej produkcji będzie kończyć się spadkiem oglądalności, zmianami godzin emisji i powrotem do pasm kabaretów. ;-/  Jesienią ub. r. już w Zoom TV zainwestowali w ramówkę, a po kilku miesiącach wypełniły ją kabarety, "Co ludzie powiedzą?" i "Gang Olsena". W TV Puls kilka lat temu także inwestowali: zagraniczne seriale, programy, a teraz "Zaklinaczka duchów" i ich dwa paradokumenty nadawane w pętli przez cały dzień. Nie porównuję Anteny HD z innymi kanałami Winnickiego, jak inni forumowicze, bo tamte mają znikomą oglądalność i tym samym słabe zyski. Ten kanał ogląda dużo więcej osób, więc zarobić na nowe rzeczy się da, ale czy ludzie będą chcieli to oglądać, to inna sprawa. 😕 Na razie jeszcze nie skreślam, niech zarobią na reklamach i zainwestują w ramówkę, pewnie stanie się to dopiero w przyszłym roku, bo jakoś nie wierzę we wrzesień, ale jeśli oglądalność spadnie względem kabaretów to pretensji też nie można do nich mieć, bo słupki pokażą, co ludzie chcą oglądać. 🙄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, PowerTV napisał:

A jutro niespodzianka :)

To na pewno miliony Polaków będzie czekać w napięciu, co tam w trawie piszczy. Zapominacie chyba ze jest ponad 100 stacji tv na rynku i jest co oglądać i widz niekoniecznie będzie pół dnia tkwił na jednym programie szukając niespodzianki.  Kiedy w końcu będzie dostępna wprzód tygodniowa ramówka stacji Antena tv i Filmaxu, by widz  miał możliwość zaplanować sobie ciekawe pozycje. Cały czas obiecujecie poprawę a nic się nie zmienia

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, PowerTV napisał:

Dokładnie tak, idziemy FTA, aby abonenci CP też mogli sobie wyszukać. Jeśli jednak jakaś wytwórnia Hollywood zażąda szyfrowania contentu, to może będziemy szyfrować wybrane audycje? Zobaczymy jak to będzie jesienią.

Najpierw wykupcie chociaż jeden film z wytwórni z Hollywood 😂

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, PowerTV napisał:

Dokładnie tak, idziemy FTA, aby abonenci CP też mogli sobie wyszukać. Jeśli jednak jakaś wytwórnia Hollywood zażąda szyfrowania contentu, to może będziemy szyfrować wybrane audycje? Zobaczymy jak to będzie jesienią.

Ale i tak większość abonentów CP was nie doda na swoją listę, bo tylko nieliczni wiedzą, że ich dekoder oferuje taką możliwość jak układanie listy ulubionych i/lub dodawanie kanałów FTA na nią. Reszta korzysta z listy operatora.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, exmartino napisał:

Denerwuje mnie już fakt że nie ma stacji Antena HD w gazetach z programem tv. Zazwyczaj kupuję dwutygodnik Super TV gdzie znajduję wszystkie stacje DVB-T. Trochę to mało poważne podejście do sprawy.

Najpierw powinni podawać dokładny program TV na dłuższy okres niż 1-2 dni.

  • Popieram 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, dvbtowiec napisał:
 
 

Trochę nie rozumiem tej argumentacji @Fan WWE Superstars

Mamy do wyboru przede wszystkim dużą liczbę kanałów telewizyjnych także w przekazie naziemnym.

Zatem telewizja może narzucać, ale to my decydujemy pilotem co chcemy oglądać.

Trzeba uszanować przyzwyczajenia starszego pokolenia do określonych kanałów, ale skoro polubili te seriale, tzn. że są w ich guście. Gdyby nie były, to by zmienili kanał, lub wyłączyli telewizor :)

Jego argumentacja po prostu rozmija się z rzeczywistością. Nawet, jeżeli osoby starsze z przyzwyczajenia wybierają kanały TVP, to ich jest w NTC cała grupa. Nigdy nie zdarza się tak, żeby na wszystkich kanałach TVP leciały jednocześnie tureckie seriale. To nie Antena HD, która w ogólnopolskiej NTC jest rodzynkiem spod skrzydeł swojego nadawcy i jakby ktoś chciał oglądać np. w Lublinie tylko Antenę HD, to rzeczywiście ma narzucone programy :).

8 godzin temu, dvbtowiec napisał:
 
 

Problem polega na tym że wybrany nadawca posiada już w swoim portfolio inne kanały telewizyjne i progresu nie widać, dlatego ja jestem sceptyczny. Jeśli ramówka się poprawi na pewno pochwalę :)

Tyle, że to jego pierwsza stacja z zasięgiem ogólnopolskim naziemnie. Z reguły, jeśli dany nadawca zyskuje zasięg naziemny, to mocniej rozwija ramówkę, niż gdy nadaje tylko FTA z satelity.

1 godzinę temu, exmartino napisał:
 
 

Denerwuje mnie już fakt że nie ma stacji Antena HD w gazetach z programem tv. Zazwyczaj kupuję dwutygodnik Super TV gdzie znajduję wszystkie stacje DVB-T. Trochę to mało poważne podejście do sprawy.

Przy takiej zmienności programu i niepewności, nie dziwię się gazetom.

Godzinę temu, Bloo411 napisał:
 
 

Ale i tak większość abonentów CP was nie doda na swoją listę, bo tylko nieliczni wiedzą, że ich dekoder oferuje taką możliwość jak układanie listy ulubionych i/lub dodawanie kanałów FTA na nią. Reszta korzysta z listy operatora.

A nawet jak wiedzą, to mając dostęp do kanałów płatnych nie wiem, czy ktoś zawracałby sobie głowę tą stacją. W grupie bezpłatnych jest ok, ale w porównaniu z płatnymi to już co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

5 godzin temu, rafik206790 napisał:

A o jakości przekonamy się jutro.

Wystarczy, że włączysz sobie TVC czy Home TV. Przekonasz się w jakiej jakości będzie Antena, skoro faktycznie miałaby być w żałosnym SD.

 

2 godziny temu, PowerTV napisał:

Dokładnie tak, idziemy FTA, aby abonenci CP też mogli sobie wyszukać. Jeśli jednak jakaś wytwórnia Hollywood zażąda szyfrowania contentu, to może będziemy szyfrować wybrane audycje? Zobaczymy jak to będzie jesienią.

A coś spoza Hollywood? Chociażby kino europejskie. Jest cała masa dobrych produkcji z Wielkiej Brytanii, Francji, Skandynawii. A i też pewnie z Niemiec czy Włoch by się znalazło.

 

2 godziny temu, exmartino napisał:

Denerwuje mnie już fakt że nie ma stacji Antena HD w gazetach z programem tv. Zazwyczaj kupuję dwutygodnik Super TV gdzie znajduję wszystkie stacje DVB-T. Trochę to mało poważne podejście do sprawy.

1. Skoro masz czas na korzystanie z Internetu i pisanie postów tutaj, to nie powinno być problemów z przeglądaniem sobie ramówek również w Internecie.

2. Czego Ty oczekujesz od kogoś kto sam nie wie co w pełni będzie nadawane następnego dnia stając się jednocześnie pośmiewiskiem od FILMU FABULARNEGO.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bloo411 napisał:

Ale i tak większość abonentów CP was nie doda na swoją listę, bo tylko nieliczni wiedzą, że ich dekoder oferuje taką możliwość jak układanie listy ulubionych i/lub dodawanie kanałów FTA na nią. Reszta korzysta z listy operatora.

No ja nie mam z tym problemu ale racja nie każdy to potrafi i o tym wie. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, enski napisał:

Skoro masz czas na korzystanie z Internetu i pisanie postów tutaj, to nie powinno być problemów z przeglądaniem sobie ramówek również w Internecie.

Jednak zostanę przy swoim i będę korzystał z gazety z programem tv. To moja sprawa jak spędzam swój czas i na co go poświęcam więc swoje zdanie które nie wnosi nic sensownego do dyskusji zostaw dla siebie. Treść którą napisałem było skierowane do nadawcy w/w stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bloo411 napisał:

Ale i tak większość abonentów CP was nie doda na swoją listę, bo tylko nieliczni wiedzą, że ich dekoder oferuje taką możliwość jak układanie listy ulubionych i/lub dodawanie kanałów FTA na nią. Reszta korzysta z listy operatora.

Jakby to mój kumpel napisał (pozdro jeśli kiedyś to przeczytasz) czyli daltoniści. 😂

 

 

Godzinę temu, enski napisał:

  

Wystarczy, że włączysz sobie TVC czy Home TV. Przekonasz się w jakiej jakości będzie Antena, skoro faktycznie miałaby być w żałosnym SD.

 

Jak "trochę" dołożysz funtów brytyjskich, to Antena na satelicie będzie nawet w 16K... 😒

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy rozdzielczość kanału się poprawi i będzie HD ?Obecnie to chyba test ?. Pełno pikseli na moim tv , przy dynamicznych scenach wszystko się rozmazuje , fatalny dźwięk. Mam nadzieje że do rana  uporają się z problemami technicznymi i przełączą na normalną wersje tak jak w logo czyli HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, aż oczy bolą. Pamiętam jak nie zostawiano "suchej nitki" na TVP za TVP HD w wersji SD w naziemnej, tak teraz Antena w naziemniej, to nieporównywalna jakość w stosunku do wersji sat !!! Jak, ale powtarzam - jak na satelicie będzie EPG,, to będę satelitarną wersję wykorzystywał tylko do sprawdzenia, co aktualnie jest emitowane na kanale, ponieważ do oglądania, to się nie nadaje !!! Szkoda oczu !!! Jeżeli nie będzie EPG, to z mojego punktu widzenia co miesiąc @PowerTV będzie wyrzucał pieniądze w błoto !!! Ale ... kto bogatemu zabroni ?

 

Wstyd @PowerTV, jeszcze raz napiszę wstyd !!!!! Mamy XXI wiek i uruchamianie nowych kanałów w takiej jakości, to po prostu wstyd i brak jakiegokolwiek, elementarnego szacunku dla widza !!!

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, A&G napisał:

No, aż oczy bolą. Pamiętam jak nie zostawiano "suchej nitki" na TVP za TVP HD w wersji SD w naziemnej, tak teraz Antena w naziemniej, to nieporównywalna jakość w stosunku do wersji sat !!! Jak, ale powtarzam - jak na satelicie będzie EPG,, to będę satelitarną wersję wykorzystywał tylko do sprawdzenia, co aktualnie jest emitowane na kanale, ponieważ do oglądania, to się nie nadaje !!! Szkoda oczu !!! Jeżeli nie będzie EPG, to z mojego punktu widzenia co miesiąc @PowerTV będzie wyrzucał pieniądze w błoto !!! Ale ... kto bogatemu zabroni ?

 

Wstyd @PowerTV, jeszcze raz napiszę wstyd !!!!! Mamy XXI wiek i uruchamianie nowych kanałów w takiej jakości, to po prostu wstyd i brak jakiegokolwiek, elementarnego szacunku dla widza !!!

Popieram !!!. Wieczorem myślałem że to emisja testowa , więc jeśli kanał faktycznie jest w jakości SD to jest jeden wielki skandal. Takie coś nie powinno być dopuszczone do emisji satelitarnej .

Edytowane przez jackpol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...