Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, PowerTV napisał:

Nazwa kanału wskazana w koncesji to ANTENA HD i taka nazwa musi być wyświetlana na ekranie.

 

Jeśli dobrze pamiętam to w koncesji była nazwa NTL RADOMSKO, a na ekranie NTL  więc nie było pełnej nazwy na ekranie. Podobnie jest z Republiką TV na ekranie R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa oprawa jest po prostu okropna!

Wiem, że pewnie chciano coś unowocześnić w ramach prostoty. Ale ten podkład muzyczny to okropieństwo. Nadaje się bardziej do Power TV, ale nie do stacji dla seniorów. Tak samo animacje. Nie pasują do takiego profilu stacji.

 

Słowem: Poprzednia była miliard razy lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie - są gusta i guściki. Mnie się podobają nowe belki.

 

A co do "pierwszy rok razem'':

W dniu 1.05.2022 o 10:49, krzysztoffff napisał:

Dopisek "Pierwszy Rok Razem " prawie nie do rozczytania.

Nie można było "rozciągnąć" na całej długości pod logotypem, a nie wciskać te trzy wyrazy dopiero od litery "e"?

 

Tekst umieszczony pod całym logotypem (i czcionka o numer większa), byłby bardziej czytelny (w wersji na sat w ogóle nie można dojrzeć co to za czarne znaczki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem w innym temacie - ostatnio częściej oglądam (znajduję ciekawsze propozycje programowe) Tele 5 niż Antena HD.

 

A szkoda. Nie raz już pytałem poszczególne stacje telewizyjne choćby o takie seriale (zapewne tanie w zakupie) jak: "Nikita" z Petą Wilson, czy "Nowere Man" ("Bez Przeszłości") z Brucem Greenwood'em. Tele 5 potrafił kupić coś, a Antena tylko Kabarety, kabarety i głupawe pseudo dokumenty. Na pewno seniorów interesują "Lodowe Szlaki", "Tajne aukcje magazynowe" i "Handlarze antyków".

 

Nikt, ale to nikt z mojej bliższej i dalszej rodziny, kto może uchodzić za seniora (55-85 lat) nie ogląda tego kanału. A jak pytam o niego, to zawsze pada odpowiedź - tam nie ma nic ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.05.2022 o 16:37, PowerTV napisał:

Nazwa kanału wskazana w koncesji to ANTENA HD i taka nazwa musi być wyświetlana na ekranie.

W takim razie kto u was wpadł na tak genialnie idiotyczny pomysł, aby wpisywać w koncesji w 2021 roku nazwę kanału z HD jako jej stały element?

  • Popieram 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...