Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Simplus napisał:

Widziałem ten spot na TVC. Myślę że trzeba wprowadzić jeden wspólny blok autopromocyjny na który byłby emitowany na wszystkich kanałach (oprócz muzycznych)



 

A przede wszystkim ujednolicić w zapowiedziach "na kanale Antena HD, na kanale Adventure HD, na kanale TVC" a nie tak, jak teraz. Nie chce mi się liczyć, ale jest co najmniej kilka wersji zapowiedzi:

 

1. w telewizji Antena HD,

2. na kanale Antena HD,

3. w Antena HD

 

Ludzie zdecydujcie się, ponieważ szmergla można dostać. :crazy:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, czego Wy oczekujecie. Filmów z 2022 roku, których nie było jeszcze w kinach?

To jest stacja dla seniorów i bardzo dobrze, że nie emanuje nowoczesnością.

Brakuje czegoś w stylu programu przedpołudniowego i poradników.

Może warto rozważyć jakąś popołudniówkę na żywo. No i koniecznie program o wydarzeniach dotyczących seniorów.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego, że ramówka w tej stacji nadal jest pisana na kolanie na ostatnią chwile. Mimo zmian w kierownictwie. Dzisiaj dawali Flipa i Flapa z napisami oczywiście no i jakość filmu nie była jakaś super jakby był lektor to jeszcze by uszło. No, ale stacje nie stać na lektora, napisy tańsze.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, paskud napisał:

Nie rozumiem, czego Wy oczekujecie. Filmów z 2022 roku, których nie było jeszcze w kinach?

To jest stacja dla seniorów i bardzo dobrze, że nie emanuje nowoczesnością.

No właśnie tutaj jest problem, bo chyba sam nadawca się pogubił i nie wie tak naprawdę do kogo adresowana jest ANTENA HD.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.07.2022 o 11:00, PowerTV napisał:

Evergreeny z lat 80-90 są ku mojemu zaskoczeniu bardzo drogie. Chcieliśmy na nich opierać ramówkę serialową także kanału Antena HD.

 

Starsze, klasyczne produkcje jak najbardziej. Pod warunkiem, że będą za darmo... 😉

Edytowane przez vigoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu poranne filmy bedą nadawane troche później  tytuły się powtarzają po za "Flip i Flap: Jej obrońcy".

08.08.2022 poniedziałek "Gorączka złota" 08:45

09.08.2022 wtorek "Flip i Flap: W Krainie Cudów" 08:35

10.08.2022 środa  "Flip i Flap: W Legii Cudzoziemskiej" 09:00

11.08.2022 czwartek "Flip i Flap: Jej obrońcy" 09:15

12.08.2022 piątek "Brzdąc" 09:25

W środe,czwartek o 06:30 i w piątek o 06:40 widnieje "Nuta Gold na dzień dobry"

Z ramówki znika "Kozetka"

Od środy do piątku nowy program "Oszukali przeznaczenie" o 19:00.

14 sierpnia "Akademia Pana Kleksa" o 16:40 i 18:30.

 

Edytowane przez Fan WWE Superstars
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to bez zmian te kabarety od poniedziałku do soboty o 20:00. Nie wiem dlaczego się uparli na ten prime time, co oni nie mają pomysłu. Najbardziej niedzielna jest okej, ponieważ o 20:00 nie ma kabaretów  i dobrze. A jeśli nadawca lubi puszczać kabaretowy szał to niech puszcza go po 23:00 i bardziej by to pasowało. 

Edytowane przez Kiler
Poprawiono pisownię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...