Skocz do zawartości

Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Lubie_krowki napisał:

90% ludzi, z którymi rozmawiam, deklaruje, że ogląda tylko Netflixa i nie ogląda TV. Skąd tyle hejtu i jadu?

Ode mnie nie ma żadnego hejtu i jadu. Netflix jest niestety za drogi i nie każdy posiada karty płatnicze, a płaci gotówką. 

7 minut temu, Lubie_krowki napisał:

90% ludzi, z którymi rozmawiam, deklaruje, że ogląda tylko Netflixa i nie ogląda TV. Skąd tyle hejtu i jadu?

Ciekawe do kogo to było ? Bo na pewno nie do mnie 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Lubie_krowki napisał:

90% ludzi, z którymi rozmawiam, deklaruje, że ogląda tylko Netflixa i nie ogląda TV. Skąd tyle hejtu i jadu?

O ile mnie pamięć nie myli, nie ma obowiązku wykupienia Netflixa, ani nie ma obowiązku lubienia serwisu. I nie jest to hejt, więc skąd taka twoja opinia? Silver TV jest dla widzów oglądających telewizję, a nie streamingi na komputerze. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, STARS.TV napisał:

Ale ja nigdy nie oglądałem Netflixa inaczej niż na telewizorze 😜

Trzeba jeszcze umieć podłączyć komputer do telewizora, później z powrotem podłączyć do monitora. To nie dla mnie - nie jestem tak zaawansowana technicznie. U mnie komputer stoi, włączam go do korzystania i wyłączam - nawet programów nie instaluję sama. Po prostu ma chodzić jak szwajcarski zegarek. Informatyki za moich czasów szkolnych nie było, więc nie miałam gdzie się tego nauczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jantar napisał:

Nie mam aplikacji w telewizorze, więc albo komputer z małym monitorem, albo ciągłe podłączanie komputera do telewizora. Więc za taką opłatę dziękuję za serwis.

Więc zostaje albo przystawka do tv a Android TV albo jak masz Canal+ to wymiana na dekoder Ultrabox, który posiada wbudowaną aplikację Netflix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Lubie_krowki napisał:

Netflixa mozna wykupic na kilka osób i oglądać. Wychodzi moze po 15 pln. to nie jest duzo.

Łamiąc przy tym regulamin i prawo :)

5 godzin temu, Jantar napisał:

Przecież pisałam, że mam kablówkę. Jestem w Toyi. Aplikacji Netflixa na ich dekoderach nie ma.

Przystawka Google TV, podłączasz, logujesz się na konto Google, Netflix zapewne zainstalowany w standardzie, wystarczy się zarejestrować na komputerze i zalogować na telewizorze na to samo konto :)

Albo najtańszy telewizor z Android TV za ok 1300zł :)

Obsługa pilotem, duże kafelki.

 

Wracając do tematu wątku, logo jak logo, najważniejsza jest zawartość. Widzę że większość tu piszących jest zwolennikami oglądania powtórek po raz n-ty :)

Ja takie kanały powtórkowe omijam szerokim łukiem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...