Skocz do zawartości

SUPER MEDIALNY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, PowerTV napisał(a):

Czy w nowej wersji W24 na MUX1 lecą reklamy?

A jaka to nowa wersja? Nazwa, grafika, ludzie, oprawa, charakter stacji - nic się nie zmieniło, bo ten kanał działa nieprzerwanie jak wcześniej. To tylko administracyjna atrapa do wmówienia, że jest on nowym bo działa pod skrzydłami Polsatu mimo że poprzednia koncesja należała do firmy, która i tak była w rękach Polsatu. Przkręt w białych rękawiczkach

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawostkę podam, że minęło już kilka dni od przeniesienia Wydarzenia 24 na MUX1 i nikt o ten kanał mnie nie spytał, aby przeprogramować dekoder jak na razie. To jest o tyle ciekawe że Polsat prowadzi dość mocną kampanię informacyjną w tej kwestii. A mimo to do ludzi jeszcze nie dotarło, lub im nie zależy.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, dvbtowiec napisał(a):

A mimo to do ludzi jeszcze nie dotarło, lub im nie zależy.

 

albo po prostu oglądają PNP bo chyba nie trzeba było przeprogramowywać dekodera nawet czy tv, gorzej by było jakby był czarny ekran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, dvbtowiec napisał(a):

Możliwe jest także że odbiorcy tych komunikatów nie rozumieją.

 

Dokładnie, u mnie też tak jest. Sam mam takich" klientów" i to dla nich kompletnie nic nie znaczy i podejrzewam że jeśli coś odbiera to jest ok. W zasadzie wszyscy także nie zorientowali się ze wyłączyli Polonie, Alfe itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ta logika  Polsatu: komunikat o przeprogramowaniu dekodera aby odbierać Wydarzenia 24 na pozycji 49. Przecież to niekodowany kanał i trzeba ewentualnie przeprogramować odbiornik.

Sam przestroiłem tv dwóm seniorkom aby mogły oglądać Wydarzenia 24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał notuje spadek oglądalności zgodnie z przewidywaniami o ok 20 tys widzów.

https://press.pl/tresc/79974,dzienna-widownia-polsat-news-polityka-dochodzi-do-srednio-46-tys_-widzow

Cytat

Z kolei Wydarzenia 24, które od początku budują swój zasięg, 10 stycznia miały średnio 33 tys. widzów – 0,57 proc. w grupie ogólnej 4+, 0,41 proc. w komercyjnej 16-49 i 0,47 proc. w komercyjnej 16-59.

11 stycznia zanotowały natomiast 41 tys. widzów – odpowiednio 0,71 proc., 0,51 proc. i 0,56 proc.

 

Dla porównania, 9 stycznia, przed zmianami, Wydarzenia 24 miały średnio 62 tys. widzów – odpowiednio 1,05 proc., 0,62 proc. i 0,67 proc. Z kolei w całym 2023 roku stacja notowała średnio 0,74 proc. udziału w grupie ogólnej 4+, 0,57 proc. w komercyjnej 16-49 i 0,63 proc. w komercyjnej 16-59.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.01.2024 o 12:17, Tomo21 napisał(a):

Tylko z tego co rozumiem dostęp do kanału utracili abonenci C+ i Orange DTH? Bo w to miejsce na sat wszedł Polsat News Polityka?

Tak. Jak czytałem niedawno to Canal+ nawet nie prowadzi rozmów w sprawie włączenia tej telewizji ponownie do oferty tylko czeka na ewentualne zainteresowanie widzów. Tak więc jeśli komuś zależy na Wydarzeniach 24 w ofercie platformy Canal+ to niech dzwoni do nich i pisze maile to może coś się ruszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, jupiter napisał(a):

Dziwne, ja miałem Wydarzenia 24 na liście kanałów gwarantowanych w swojej umowie w Canal+. Kanał nadal istnieje więc nie jest to rebranding tylko zastąpienie jednego kanału innym.

Jest bo to nadal kanał o tym samym profilu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukraiński pogodynek nową twarzą kanału

https://plejada.pl/newsy/ukrainski-pogodynek-poprowadzi-w-polsacie-serwis-informacyjny-kim-jest-eugeniusz/ezsrvbt

Cytat

Ukraiński pogodynek Eugeniusz Diaczkow dołącza do Polsatu i poprowadzi serwis informacyjny na kanale Wydarzenia24. To pierwsza osoba ukraińskiego pochodzenia, która w ogólnopolskiej telewizji będzie prezentowała wiadomości.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię. Chodzi zapewne o koszty. Młody pracownik, bez większego doświadczenia nie będzie wymagał wynagrodzenia jak doświadczony "wyjadacz".

Dodatkowo to Ukrainiec, co prawda mieszka już trochę w Polsce, ale jednak myślę że ciągle inne spojrzenie na nasze zarobki.

To dobrze że daje się takim osobom szanse, jednak nie da się ukryć to także pokazuje że Wydarzenia 24 ma działać jak najtańszym kosztem.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...