Skocz do zawartości

Problemy z odbiorem i sprzętem w platformie CANAL+


Tokić
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak też myślałem że to kolejny test przed rozstaniem z Cameleonami, jak uporałem się jakiś czas temu z popzednimi problemami (1884) i myślałem o naiwny że będzie spokój. Przewalczyłem w BOK wynianę na moduł CI+ ale tylko za jednego cameleona, drugiego chcą do zwrotu. A zamiast multiroom proponują dwie umowy ... :-(  Modułu na razie nie wziąłem bo jednostrumieniowy, a ja często nagrywam co innego niż oglądam no i nie wiem jak pociągnie w moim E2. Nie chcę przejść na ich obecne bo E2 mam zintegorwane z automatyką domową (sceny zmiany oświetlenia jak odtwarzam filmy, videodomofon na ekranie, własne meteo czy sterowanie paroma rzeczami) której mi szkoda bo się przyzwyczaiłem nie sięgać do tabletu czy telefonu. A tu d... zbliża się wielkkimi krokami...

Dzięki @czerstwy za jak na razie hiobową wieść 

Edytowane przez drboss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, czerstwy napisał:

Też mam moduł co prawda CP który podobnie jak ten z PC+ jest  jednostrumieniowy i nagrywam dwa różne kanały.?

Bałem się ryzyka zważywszy że cały czas używam VUDuo2 a zmiana na 3-4 miesiące przez planami C+ na inny model jest ryzykowną inwestycją więc wolę chwilę poczekać. I wtedy się okaże czy to co sobie popisałem pod pythonem i bash pójdzie do kosza czy nie. Ale może jako znawca tematu mnie oświecisz jak jest z tymi jednostrumieniowymi i pracą 2-3 tunerów w dekoderze równolegle.Moja wiedza co do TVSat (jej dekodawania) zatrzymała się jakieś 5-6 lat temu bo zabrałem się za inne wyzwania związane z automatyką budynków. Dziś już tylko potrafię skonfigurować sobie oscam i tyle :-( no i zobaczyć jak na dziś złowrogi string 100:...68:6A.... 

Więc proszę o oświecenie jakby coś ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.02.2020 o 07:35, ircios napisał:

To jakaś nowość, że wymienili prywatny moduł ;-)

Jaka nowość.

 

Jak masz na własność CAMa i umowę dostaniesz od Canal+ moduł dzierżawiony.  Analogicznie jak masz dekoder na własność i umowę to też dostaniesz od Canal+ dekoder w dzierżawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, tomkep napisał:

@czerstwy, taaa, moduł masz, ale nie używasz :).

Chodziło mi o to że przy odpowiednim sprzęcie i image nagrasz np dwa kanały.Jeden będzie zakodowany ale box go zdekoduje jak będzie w pozycji czuwania.I nie wiem o czym Ty do mnie piszesz  skoro moduł jest sparowany z kartą?

@drboss jeśli chodzi o moduł i podzielenie na kilka boxów to zapomnij.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na dekoderze WifiPremiumBox+ jest możliwość wyszukiwanie kanałów z podaniem parametrów? Mam monoblock na Hotbirda i Astrę, w efekcie czego wiele kanałów mam na całkowicie innych numerkach niż wg rozpiski na stronie Canal+, a kanał taki jak np. Canal Algerie, który jest na Astrze w ogóle mi się nie wyświetla. Na starych dekoderach wpisywało się Frequency oraz pozostałe parametry i wyskakiwały nowe kanały. Teraz nigdzie nie widzę tej opcji, a czasem lubię znaleźć jakiś egzotyczny sport itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...