Skocz do zawartości

Problemy z odbiorem i sprzętem w platformie CANAL+


Tokić
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy działa wam dziś bezproblemowo tp. 12265 V tam gdzie nadaje TVP2 HD i Polsat Doku?

Mam konwerter unicable inverto z Polsatu, na evobox po SCR tnie i na hd3000 na legacy też, MER 8dB. Na wszystkich innych transponderach MER 14-15dB. Dajcie znać, coś mi się wydaje że czeka mnie wymiana drogiego konwertera bo zrobiła się chyba dziura częstotliwościowa :(

Edytowane przez kfm877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy działa wam dziś bezproblemowo tp. 12265 V tam gdzie nadaje TVP2 HD i Polsat Doku?

Mam konwerter unicable inverto z Polsatu, na evobox po SCR tnie i na hd3000 na legacy też, MER 8dB. Na wszystkich innych transponderach MER 14-15dB. Dajcie znać, coś mi się wydaje że czeka mnie wymiana drogiego konwertera bo zrobiła się chyba dziura częstotliwościowa :(

Działa bardzo dobrze.

1_0_1_C22_1_E78_71_820000_0_0_0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich, mam dziwny problem od kilku dni moje dwa dekodery nc+ niezależne od siebie (Pace 2 kable do anteny, Philips) po każdym wyłączeniu zmieniają godzinę tak jakby na czas letni i wariują bo gdy coś się aktualnie nagrywa na pace nie da rady odpalić innego kanału wyskakuje komunikat o sprawdzeniu ilości kabli czy twin czy pojedynczy a ustawienia są na twin na 100% i idą dwa kable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam problem. 2 razy pace do jednego jeden kabel podpięty do drugiego dwa. Do tego splitter. Na obydwu po załączeniu pojawia się ten komunikat. Gdy dekoder wyłączony to nagrywa program godzinę za wcześnie. Wszystko zaczęło się w niedzielę. U kuzyna ta sama sytuacja. Ktoś coś wie na ten temat???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem coś podobnego w odpowiednim temacie, czyli tam gdzie pisze się tylko o Pejsie.

 

Poczekajcie, aż będzie zmiana czasu. Może wtedy wszystko wróci do normy. BO przecież to chyba nie celowe zagrania nc u tak wielu abonentów, aby sprzęt wymieniali na nowszy z parowaną kartą ;-)

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam mam pewien problem z Media boxem. Chciałem dzisiaj zamienić wejście tego dekodera z kanału HDMI 1 na HDMI 2 gdzie do tej pory miałem podpięty dekoder innej telewizji.Zamieniłem kable między dekoderami i nie ma dźwięku z media boxa. Po powrocie do poprzedniego kabla dźwięk jest normalnie. Drugi dekoder na tamtym kablu śmiga normalnie. Ktoś kuma o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich forumowiczów.

Mam przejściowe kłopoty z odbiorem. Objawiają one się zanikiem jakości na obu wejściach antenowych (na końcu link do krótkiego filmiku obrazującego co się dzieje).

Co mam: dekoder ABD5720SX i ADB2852S. Antena po polsatowska chyba 80 cm, Konwerter quad (TechniSat Phoenix CE UHD Quad). Problem dotyczy tego pierwszego dekodera, na multiroomie w tym czasie jest ok.

Co zrobiłem: wymiana konwertera (poprzedni był inverto też quad typu nie pamiętam), wymiana kabli, wymiana dekodera, ustawienie anteny a problem nadal występuje okresowo.

Przykładowy film jest z kanału Canal+1, w tym samym czasie np kanał NICKTTOONS problem występuje na jednym wejściu antenowym.

Co może powodować takie przejściowe zaniki jakości? Trwają one czasami godzinę lub dwie w różnych porach czasami codziennie a czasami co 2-3 dni.

 

https://megawrzuta.pl/download/b30966e0c6efe425065fdd48e03cc882.html

Edytowane przez Adam-T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,mam taki problem, posiadam  moduł ci aston crypt 2.26 wczoraj w trakcie oglądania wyskoczył komunikat ,, kanały kodowane,, uprawnienia karty są aktualne, działa tylko TVP Info hd. Dzwoniłem do NC+ ,podałem nr karty niby do godziny ma być wszystko ok,chodzi mi o to czy ktoś miał z takim przypadkiem styczność. Czy można zaktualizować kartę w module czy musi być w dekoderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od wczoraj doświadczam problemy z uprawnieniami. Najpierw na jednym z dwóch wifiboxów pojawił się komunikat o braku uprawnień do odbioru, przełączyłem na kanał 11 i chciałem wykonać aktualizację uprawnień przez moje ncplus ale jakoś same wskoczyły. Po kilkudziesięciu minutach pojawił się taki sam komunikat na ultraboxie, tutaj pomogło jedynie wysłanie nowych uprawnień przez moje ncplus. Dzisiaj znów to samo na wifiboxie, pomogło ponownie wysłanie uprawnień. Ktoś ma takie problemy? Z sygnałem u mnie ok, po ręcznej aktualizacji uprawnień wszystko zaczyna po chwili działać. Na drugim wifiboxie nic się nie dzieje.

Edytowane przez iksiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czy padła karta?

Dzisiaj u mnie wyłączali ze dwa razy prąd na osiedlu...i jak wróciłem z roboty okazało się że nie działa mi nc+.

Mam dwa dekodery i na obydwu nie chodzi karta- nie czyta jej- wyskakuje komunikat- karta uszkodzona lub źle włożona -

TVP info chodzi i instalacja oki

Co robić...czy uwaliło kartę ?


tak jak pisałem kartę uwaliło...

Na szczęście udało mi się ją wymienić na nową ...i ...dostałem tak jak dotąd-kartę cameleon. :wink: ..choć chcieli mi wcisnąć caymana

Edytowane przez volfram2002
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby jakaś awaria? Na kilku kanałach pojawia sie plansza, że program jest aktualnie nie nadawany np. TVP2 HD, History H2, na TVP Rozrywka leci 4FUN. Może mój dekoder ześwirował. Ma ktoś podobnie ?

Edytowane przez odja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...